-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Uff, jak gorąco:) Takie mam zęby, że to kolanko pani zaraz odgryzę;-) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4156/img0434al.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4156/img0435e.jpg[/IMG] A tu widać, jak przytyłam [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4962/img0436w.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5065/img0437tj.jpg[/IMG] Pozdrowienia! Margo ma się bardzo dobrze - uprawia spacery długodystansowe z Natalią, np. na kontrole do weta 2x10km:crazyeye: Margolcia ma jednak chorobę lokomocyjną i nie może jeździć samochodem. Bywa na wycieczkach nad jezioro, ale nie chce pływać. No, cóż, jej wybór:p
-
Oj, dawno nas tu nie było:) To zaczynamy: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4278/img0429ec.jpg[/IMG] Margo po zimie:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2213/img0430e.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8550/img0431zl.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1033/img0432qu.jpg[/IMG] Wyładniałam, prawda?:) [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3930/img0433lt.jpg[/IMG]
-
Mam 7 kg worek RC Renal ( może zastąpić Hepatic) - przyda się? Termin przydatności 10.2011.
-
[MLB] FRANEK - pluszak w ciele kaukaza
malibo57 replied to malibo57's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, kurka! Nie zauważyłam... Już błagam Magdę o poprawkę! Poprawione, chociaż chyba "piatkę" mu zabrałyśmy;-) Zgłosiłam Frania na wątek olbrzymów Bardzo Duże Psy -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem - min. 10 dni. Nie ma rady. -
Rozmawiałam dziś z panią Bożenką - karma już dotarła:crazyeye: Witosław kiepsko potraktował szwagra pani Bożenki, poza tym jest grzeczny i zachowuje się bardzo dobrze. Czeka go jeszcze jeden test - na rodzinna 4-letnia wnuczkę.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zdzwoniłam się z podanym numerem, ale były to godziny pracy - pani miała oddzwonić, ale nie oddzwoniła. Spróbuję jeszcze raz. -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
malibo57 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Witajcie! Zapisuję Reiko i będę zaglądać. -
[MLB] GACEK, odebrany od psychola, szuka nowego domu. Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiają:) [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2845/img0428t.jpg[/IMG] -
[MLB] FRANEK - pluszak w ciele kaukaza
malibo57 replied to malibo57's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepiękny jest Franio-Leonek:) -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Leci plakacik "kundelkowy":evil_lol: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2346/baster.jpg[/IMG] -
Oto plakat Janeczki z bazarku Kundelkowej Skarbonki - wykonany przez Magdalenę:) A, właściwie 2 plakaty, bo nie miałam serca rozstać się z pierwszą wersją. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2687/janka.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/1445/jankav2kopia.jpg[/IMG]
-
A informacji o samopoczuciu Awy nadal brak... Szkoda, należy nam się, jak psu micha. Awunia wybiera się pod koniec tygodnia na zdjęcie szwów, więc mniemam, że czuje się dobrze. Przynajmniej taka mam nadzieję. A na razie wstawiam plakacik Awy od Magdaleny:loveu: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7977/awat.jpg[/IMG] Korzystając z okazji proszę o wykaz kosztów. Chciałabym się rozliczyć.
-
O, fajnie:) Zaraz Wam roześle plakaciki od Magdy - śliczne są!
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Szczerze, to tez się cieszę, choć Noreczkę uwielbiam. Pamiętam, jak Wituś-Rzep czepiał się Fanty - no, grozą wiało! Nie wiedziałam, że Szynszylka taka ambitna! -
Jesteś:) Jak sprzęt? Odstał się? Wysyłaj, wysyłaj. Smoli jeszcze nie ma plakaciku, ale wkrótce będzie miała. Awunia już ma - zaraz wrzucam na wątek.
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
DIFciu, pewnie zmieni dobre zdanie, jakie ma o Tobie. Żeby psa trzymać w domu w taka pogodę?! -
Hm, a zaczęło się od razu po sterylizacji? Czy po jakimś czasie? Inga, przy okazji proszę Cię o rachunek + wszystkie koszty za Smoli - bo na maile coś nie reagujesz:cool3: Zapomniałabym o najważniejszym - za tydzień prosiłabym o badanie moczu, jeśli uda Ci się złapać.
-
No, to rano dzwonię i chyba zmieniam tytuł?
-
Nie mam. Dla bezproblemowych psów też nie mogę znaleźć miejsca.
-
Do Witusia poleciał worek Vitake Mini:)
-
Problem. Dada, najlepsze wyjście to jednak znaleźć płatny DT w Warszawie - pieniądze i tak są potrzebne w tej chwili na hotel w Gryfowie. Wiem, że to nie będzie proste - sama szukam cały czas dla swoich psów. Przemawia za tym wariantem też opieka weterynaryjna i kontrola tu na miejscu. O eksperymentach i przyzwyczajaniu do gryzoni raczej bym zapomniała.
-
Wczoraj dowiedziałam się, że u Smoli pojawił się problem siusiania w domu. Przeważnie na posłaniu lub meblach. Podobno problem pojawił się po sterylizacji. Z wywiadu wynika, że nie jest to inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu, lecz normalne, celowe siusianie z "przykucem". Nie wiem, jak szybko po sterylizacji pojawił się ten problem ( sterylizacja była w poniedziałek).