Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='dota&koka']bo ja okrutnie koffam dzieci i wszelkiej maści szczeniory:loveu: koty,konie i nawet pająki wyrzucam na klatkę,nie zabijam:evil_lol:[/QUOTE] Nie będę się licytować:obrazic: ...ale u mnie z domu pająków na poniewierkę się nie wyrzuca, nawet domki mogą mieć;) Tylko samowoli budowlanej nie wolno robić na środku sufitu:evil_lol:
  2. Dwa buziaki:) Oj, żeby już było wszystko dopięte, żeby wątek przenieść do "w domu":)
  3. Gdzie ten zajączek? Osiołka możemy oddać, ale za brykę;) Przecie rodzinka z 6 dzieci musi mieć środek lokomocji:)
  4. [quote name='dota&koka']podzielimy portale i podzielimy szczeniaki ;-) parzyście jest dzieciuchów,czy będziemy musiały któregoś brać na pół?;-) czekam zwarta i gotowa aby ruszyć z kopyta na sygnał :-)[/QUOTE] Ale żeś wyrywna, nie ma takiej potrzeby, ale oddałabym swoje pół. Wszędzie wyrywna i pazerna na te szczeniaki.:diabloti:
  5. [quote name='RenW']Świetny pomysł!!:p Trza mu konfiskatę tacy zrobić, i niech zamieni wypasioną brykę na malucha, albo niech zapierdziela na osiołku.:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt: Litości ciotka. Nade mną rzecz jasna.
  6. No wiem, że kicha. Strasznie mi żal, bo sama wiem, co te transporty zachodu kosztują.
  7. [quote name='toyota']Ja na razie jeszcze nie dowierzam , że to się dzieje naprawdę . Jak oddałam tydzień temu suczkę , to potem odebrałam córkę z przedszkola i powiedziałam jej , że oddałam sunię właścicielce . Córka płakała , a ja ją pocieszałam , że tak trzeba , bo to był piesek innej małej dziewczynki i miał swój domek itd. Aż w końcu sama zaczęłam ryczeć , bo się rozkleiłam , że tak kłamię , bo wcale tam suni nikt nie chciał . TZ uznał , że ma dwójkę dzieci w domu ;)[/QUOTE] Doskonale to rozumiem. Nie znam psinki, a też mnie nosiło. Jakbym miała ją w domu, pogłaskała... byłoby to samo.
  8. Problem to tylko ten chip. Najważniejsze to przerejestrować dziecko w bazie na nowych właścicieli. Będą potrzebne dane. Jutro pewnie zadzwoni mi opowiedzieć co i jak, więc zapytam, bo ona bardzo biegła w te klocki. To było o sbd:)
  9. Czyli Tolek zdecydowanie lubi te smycze:) No to chłopak lżejszy. I jego konto też...
  10. [quote name='Sylwia M.']Teraz, to i ja zaczynam czytać streszczenia, czasu mało :) A tu o seksie było i nie doczytałam, szkoda :)[/QUOTE] E, tam, ja wnioskuję, że o myciu okien:)
  11. [quote name='Szarotka']A ja nie wiem ..........[/QUOTE] Ja też nie wiem;)
  12. Bardzo lubię takie akcje. Szybko sprawnie i domek:) Jeszcze tylko oficjalne błogosławieństwo sbd i można odetchnąć:)
  13. Dostałam sms przed chwilą. Jutro o 10.00 jedzie po nią:)
  14. A ja na momencik muszę iść placki chłopakom smażyć, bo trochę zjedli o 16.00, a teraz chcą dalej:) Ciemniaczane te placki.
  15. [quote name='Greven']Księdzu zabrać tacę? Nieeee... Niech zbiera, jak już internet odda. A potem odda urobek z tacy i będzie na szczepienia, odrobaczanie maluchów, na karmę i jeszcze na sterylkę mamuśki wystarczy :diabloti:[/QUOTE] Czyli wstrzymujemy się chwilowo:) [quote name='UBOCZE']Biedactwa...:-([/QUOTE] Już nie. Teraz nasze one są i będą miały domki, zabawki i łóżeczka. Prawda, ciotki?
  16. Oby już to psie dziecko było w dogomaniackich łapkach:)
  17. W poniedziałek wieczorem. Ten Wielki.
  18. [quote name='Igiełka']Ha ha dobre sobie... Ale odpychać nie będziemy jak zobaczy taką ekipę to Nam sam go odda.:evil_lol:[/QUOTE] To gdzie ten desant robimy?
  19. No czekam czekam. Powiedziałam żeby szybko dała znać jak będzie wszystko załatwione, bo zgon zaliczę i to będzie wyłącznie jej wina:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aha, a TZ toyotowy ma jechać we wtorek do W-wy służbowo:diabloti:
  20. No, domek to młodzi ludzie, mają kotkę. Zwierzolubni i psinka by tam miała nieźle. Sbd mieszka obok, wiedziałam, że ta sama dzielnica, ale że TAK blisko to nie (sąsiednia klatka):) Na razie tylko ich zahaczyła i spodobali się, na dłuższe pogawędki umówiła się na jutro, ale już stwierdziła, że będzie dobrze.
  21. Wunia odsypia jeszcze Vici... słaba ta ciotka jest jak ... a nie powiem co, nie będę pierwsza świntuszyć:) Widzę, że [B]mysza1[/B] ma drugi post, dałaby radę tam deklaracje i informacje? Zanim te aparatki 100 ston nawalą lepiej coś ustalić...
  22. [quote name='andzia69']kurcze...taka okazja moze się nie powtórzyc...[/QUOTE] No tak jakoś wyszło, że rodzice w Kielcach, a braciszek we Wrocku... czujna byłam:) Jeszcze można o moją siostrę zadbać: Koszalin-Warszawa, ale nie wiem, kiedy wraca:)
  23. [quote name='Greven']Haha, otóż to :lol:[/QUOTE] Nie wiesz, co te rozpustne ciotki z wątkiem niewinnych szczeniaczków zrobią:evil_lol: Karma się organizuje, jak widzę. Kasa... Daję 50 jednorazowo, aby przykładem poświecić:)
×
×
  • Create New...