-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='dota&koka']bo ja okrutnie koffam dzieci i wszelkiej maści szczeniory:loveu: koty,konie i nawet pająki wyrzucam na klatkę,nie zabijam:evil_lol:[/QUOTE] Nie będę się licytować:obrazic: ...ale u mnie z domu pająków na poniewierkę się nie wyrzuca, nawet domki mogą mieć;) Tylko samowoli budowlanej nie wolno robić na środku sufitu:evil_lol:
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dwa buziaki:) Oj, żeby już było wszystko dopięte, żeby wątek przenieść do "w domu":) -
[quote name='dota&koka']podzielimy portale i podzielimy szczeniaki ;-) parzyście jest dzieciuchów,czy będziemy musiały któregoś brać na pół?;-) czekam zwarta i gotowa aby ruszyć z kopyta na sygnał :-)[/QUOTE] Ale żeś wyrywna, nie ma takiej potrzeby, ale oddałabym swoje pół. Wszędzie wyrywna i pazerna na te szczeniaki.:diabloti:
-
No wiem, że kicha. Strasznie mi żal, bo sama wiem, co te transporty zachodu kosztują.
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ja na razie jeszcze nie dowierzam , że to się dzieje naprawdę . Jak oddałam tydzień temu suczkę , to potem odebrałam córkę z przedszkola i powiedziałam jej , że oddałam sunię właścicielce . Córka płakała , a ja ją pocieszałam , że tak trzeba , bo to był piesek innej małej dziewczynki i miał swój domek itd. Aż w końcu sama zaczęłam ryczeć , bo się rozkleiłam , że tak kłamię , bo wcale tam suni nikt nie chciał . TZ uznał , że ma dwójkę dzieci w domu ;)[/QUOTE] Doskonale to rozumiem. Nie znam psinki, a też mnie nosiło. Jakbym miała ją w domu, pogłaskała... byłoby to samo. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Problem to tylko ten chip. Najważniejsze to przerejestrować dziecko w bazie na nowych właścicieli. Będą potrzebne dane. Jutro pewnie zadzwoni mi opowiedzieć co i jak, więc zapytam, bo ona bardzo biegła w te klocki. To było o sbd:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Czyli Tolek zdecydowanie lubi te smycze:) No to chłopak lżejszy. I jego konto też... -
[quote name='Sylwia M.']Teraz, to i ja zaczynam czytać streszczenia, czasu mało :) A tu o seksie było i nie doczytałam, szkoda :)[/QUOTE] E, tam, ja wnioskuję, że o myciu okien:)
-
[quote name='Szarotka']A ja nie wiem ..........[/QUOTE] Ja też nie wiem;)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bardzo lubię takie akcje. Szybko sprawnie i domek:) Jeszcze tylko oficjalne błogosławieństwo sbd i można odetchnąć:) -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dostałam sms przed chwilą. Jutro o 10.00 jedzie po nią:) -
A ja na momencik muszę iść placki chłopakom smażyć, bo trochę zjedli o 16.00, a teraz chcą dalej:) Ciemniaczane te placki.
-
[quote name='Greven']Księdzu zabrać tacę? Nieeee... Niech zbiera, jak już internet odda. A potem odda urobek z tacy i będzie na szczepienia, odrobaczanie maluchów, na karmę i jeszcze na sterylkę mamuśki wystarczy :diabloti:[/QUOTE] Czyli wstrzymujemy się chwilowo:) [quote name='UBOCZE']Biedactwa...:-([/QUOTE] Już nie. Teraz nasze one są i będą miały domki, zabawki i łóżeczka. Prawda, ciotki?
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oby już to psie dziecko było w dogomaniackich łapkach:) -
W poniedziałek wieczorem. Ten Wielki.
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No czekam czekam. Powiedziałam żeby szybko dała znać jak będzie wszystko załatwione, bo zgon zaliczę i to będzie wyłącznie jej wina:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aha, a TZ toyotowy ma jechać we wtorek do W-wy służbowo:diabloti: -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No, domek to młodzi ludzie, mają kotkę. Zwierzolubni i psinka by tam miała nieźle. Sbd mieszka obok, wiedziałam, że ta sama dzielnica, ale że TAK blisko to nie (sąsiednia klatka):) Na razie tylko ich zahaczyła i spodobali się, na dłuższe pogawędki umówiła się na jutro, ale już stwierdziła, że będzie dobrze. -
[quote name='andzia69']kurcze...taka okazja moze się nie powtórzyc...[/QUOTE] No tak jakoś wyszło, że rodzice w Kielcach, a braciszek we Wrocku... czujna byłam:) Jeszcze można o moją siostrę zadbać: Koszalin-Warszawa, ale nie wiem, kiedy wraca:)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jak do zwierząt, tak do ludzi...