-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']to dobrze, że ktoś z okolicy odezwał się :lol: Znalazłam tyle dogomaniaków z okolicy [/QUOTE] No, ale warto sobie dopisać przy wyszukiwaniu ostatnią aktywność, bo z tej listy niektórzy się nie logowali od 2006. O transport zapytam w Krakowie. -
Będę pytać o wizytę tu i tam. Jeśli ktos zagląda tu do nas i ma kogoś zaufanego, to prosimy bardzo... Nawet jeśli nie zorganizujemy transportu, to może inny psiak skorzysta. W przypadku większego, starszego mało adopcyjnego psa nie byłoby się co zastanawiać. Tu mamy szczeniaki, więc liczę, że może w tzw. międzyczasie trafi się ktoś bliżej.
-
[quote name='zuzka']Przed chwilą miałam telefon w sprawia małego . Kobieta rozmawiała sensownie zgadza się na wizytę przedadopcyjną i na podpisanie umowy adopcyjnej tylko że jest z Morągowa.[/QUOTE] Chyba młodego pocztą wyślemy :diabloti: No, cóż... będę patrzeć na transportowym i kogoś na wizytę trzeba. Chociaż trochę daleko.
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
O, jak fajnie :) -
To ja jeszcze dodam uzupełnienie wg szablonu;) [FONT=Arial Black]Imię: jeszcze nie ma [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/202366 edit: dt mamy, będziemy szukać DS za ok. 3 tygodnie, z opcją odbioru za 4-5 (mamusia musi wykarmić) [/FONT] Sunia zarezerwowana :) Pojedzie do Pruszkowa.
-
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniak,34138[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniak-sunia,34140[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/dwa_maluchy_do_adopcji_234233.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20685/szczeniaki-do-adopcji/[/URL] [URL]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/543586-dwa_maluchy_do_adopcji_piesek.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48053/Szczeniaki-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3144&catid=27&Itemid=0[/URL] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=5157821&cid=1558[/url]
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie :) -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Groszek sie odezwała, bo poprosiłam o pomoc na PW, z transportem też trzeba trochę się zakręcić. Nie bardzo mam pomysł... Może popisać na wątkach małopolskich? Jeszcze poszukam na FB. Mało tu nas, to i pomysłów mało. -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Przyszłam od Aresa z wątku. Jednak czasem warto desantować. Znalazłam tylko 1 osobe w okolicy (Nowy targ) ostatnio aktywną, może napisz: [URL]http://www.dogomania.pl/members/93059-jola123[/URL] Zakopane: [url]http://www.dogomania.pl/members/28592-groszek83[/url] -
Nie wiem, jak było ze sprawdzaniem, ale pan był bardzo fajny podobno, a pani od razu zastrzegła z tymi marmurami. No i jak pojechał o 19-tej, to o 9 rano był z powrotem. On ma ciut więcej niż pół roku, ma prawo siknąć. Na wątku psiaka dziewczyny się uśmiały, że pan przytulał go tak bardzo, no bo jak taką babę ma...