Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='paros']to dobrze, że ktoś z okolicy odezwał się :lol: Znalazłam tyle dogomaniaków z okolicy [/QUOTE] No, ale warto sobie dopisać przy wyszukiwaniu ostatnią aktywność, bo z tej listy niektórzy się nie logowali od 2006. O transport zapytam w Krakowie.
  2. Będę pytać o wizytę tu i tam. Jeśli ktos zagląda tu do nas i ma kogoś zaufanego, to prosimy bardzo... Nawet jeśli nie zorganizujemy transportu, to może inny psiak skorzysta. W przypadku większego, starszego mało adopcyjnego psa nie byłoby się co zastanawiać. Tu mamy szczeniaki, więc liczę, że może w tzw. międzyczasie trafi się ktoś bliżej.
  3. Widziałyśmy w lecznicy z CoolCaty. Prosiła o butelke albo strzykawkę, nie wiem po co jej to było :) A kąpiel dobrze jej zrobiła na pewno po tych brudach zimowych. Teraz będzie śliczna i pachnąca.
  4. No tak, ale to naprawdę jest kawał drogi. Ci państwo nie mają możliwości podjechać trochę? Nie wiem, co robić, w dodatku z Mrągowa nie widzę nikogo na wizytę.
  5. [quote name='mania1979']nie będzie tak źle..:roll: zabierając sunię mogę wziąć kluskę i przetransportować ją dalej..no musimy coś wymyślić skoro domek się zgłosił :hmmmm:[/QUOTE] Do Mrągowa? Twoje zaangażowanie mnie rozwala :diabloti:
  6. Obejrzałam sobie mapę i załamka - to jest masakrycznie, koszmarnie, beznadziejnie daleko. Do W-wy by dojechał, później jeszcze kawałek może z rodziną WiosnaA, bo czasem jeżdżą, ale i tak zostanie z 200 km :shake:
  7. [quote name='zuzka']Przed chwilą miałam telefon w sprawia małego . Kobieta rozmawiała sensownie zgadza się na wizytę przedadopcyjną i na podpisanie umowy adopcyjnej tylko że jest z Morągowa.[/QUOTE] Chyba młodego pocztą wyślemy :diabloti: No, cóż... będę patrzeć na transportowym i kogoś na wizytę trzeba. Chociaż trochę daleko.
  8. To ja jeszcze dodam uzupełnienie wg szablonu;) [FONT=Arial Black]Imię: jeszcze nie ma [/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/202366 edit: dt mamy, będziemy szukać DS za ok. 3 tygodnie, z opcją odbioru za 4-5 (mamusia musi wykarmić) [/FONT] Sunia zarezerwowana :) Pojedzie do Pruszkowa.
  9. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniak,34138[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniak-sunia,34140[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/dwa_maluchy_do_adopcji_234233.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20685/szczeniaki-do-adopcji/[/URL] [URL]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/543586-dwa_maluchy_do_adopcji_piesek.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48053/Szczeniaki-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3144&catid=27&Itemid=0[/URL] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=5157821&cid=1558[/url]
  10. Faktycznie oślina. On chyba chce wszystkim powiedzieć, że nigdzie się nie wybiera. Potrzebuję kogoś na wizytę w Morągu. Jest dom dla szczeniaka od "mojej" suni.
  11. Groszek sie odezwała, bo poprosiłam o pomoc na PW, z transportem też trzeba trochę się zakręcić. Nie bardzo mam pomysł... Może popisać na wątkach małopolskich? Jeszcze poszukam na FB. Mało tu nas, to i pomysłów mało.
  12. "Okiem psa" Fishera dostałam od koleżanki kilkanaście lat temu i od tego się zaczęło moje pojęcie o psach :) Książka jest świetna. Super też jest "Pies i człowiek" Donaldson, wszystko Zofii Mrzewińskiej, "Sygnały uspokajające" T. Rugaas.
  13. To Ci się przyfarciło! Mizianko, głaskanko, dawanie łapki i pewnie jeszcze buzi ;)
  14. Wiem, Ty byś ją jutro zabrała na całowanie brzuszka :diabloti: Asik dorobi jeszcze allegro dla dzieciaków. Ja jeszcze jutro zrobię kilka stronek, chociaż te, które są, to te najbardziej efektywne.
  15. Przyszłam od Aresa z wątku. Jednak czasem warto desantować. Znalazłam tylko 1 osobe w okolicy (Nowy targ) ostatnio aktywną, może napisz: [URL]http://www.dogomania.pl/members/93059-jola123[/URL] Zakopane: [url]http://www.dogomania.pl/members/28592-groszek83[/url]
  16. Chodziłam do psiego przedszkola z psem. Dobrze wybierajcie, bo ja mam średnie wrażenia. Każde jest inne, ale nam się nie podobało. Mój pies był zbyt rozkojarzony, za dużo było uczenia się, za mało zabaw z kolegami, generalnie - czego go nauczyłam sama, to zostało.
  17. To on chyba do domku nie teges, tylko mieszkanie. Wylezie przez ogrodzenie przecież... Do Jamora ludzie przyjeżdżają, może komuś w oko wpadnie. Dziś odświeżyłam gumtree, znów na Warszawę.
  18. Nie wiem, jak było ze sprawdzaniem, ale pan był bardzo fajny podobno, a pani od razu zastrzegła z tymi marmurami. No i jak pojechał o 19-tej, to o 9 rano był z powrotem. On ma ciut więcej niż pół roku, ma prawo siknąć. Na wątku psiaka dziewczyny się uśmiały, że pan przytulał go tak bardzo, no bo jak taką babę ma...
  19. A ode mnie masz za bazarek? Nie widziałam, a dawno wysłałam. Bazarek bym miała już rozliczony...
  20. Nie ma defektów. Pani ma marmury w domu, on jeszcze dzieciuch. Śmiał się zlać. Dla niego chyba tak lepiej, po co mu taki dom. Ma wspaniały tymczasik, a domek się znajdzie, bo psiak jest cudny.
  21. Ja tego nie sprawdzę, bo ja abonamentowa i mi się nic nie pokazuje.
  22. Jeśli ktoś ma jeszcze niedosyt to mam takiego marmurkowego, też młodziak. Wczoraj po niecałej dobie wrócił z adopcji, chyba pod kolor marmurów w domu sie nie wpasował ;) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/marmurkowe/IMG_1623.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...