Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Przyszłam po drodze zaprosić na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja[/url]
  2. Przyszłam w niecnym celu - pospamować :) Narobiłyśmy się z Anią i zapraszamy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja?p=16831154#post16831154[/url]
  3. Hej, malutki - masz bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja?p=16831154#post16831154[/url]
  4. Zrobilim :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207354-Srebro-ubrania-torebki-i-mn%C3%B3stwo-innych-fant%C3%B3w-na-Sisi-i-Kajtuna-do-19-maja?p=16831154#post16831154[/url]
  5. My tak z Anią W. dzisiaj sobie radzilysmy na kogo bazarek robić. Miał być Kajtun i któryś "od Myszy", no i koniecznie mieszkający u Ronji (Ania ma swoje sympatie;)). Padło na Sisi.
  6. [quote name='mysza 1']U nas to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji, niestety :shake: Ale nic, damy radę ;)[/QUOTE] Ja się wliczam? E, chyba nie - ja jestem członek wspierający przesunięty z ramienia na czoło :)
  7. Bardzo się cieszę. Podglądałam cały czas :)
  8. Wszyscy chcemy, żeby go sobie zabrali :) Ile można się hotelować? ;)
  9. Widziałam też drugi filmik z jedzeniem larwy. Fuj! Ale toperek śliczny i nogę ma niczego sobie ;) Skoro je to chyba się pozbiera. (btw: szczurka też widziałam; mój poprzedni pies był Axl;) ) O Kajtunie pamiętamy oczywiście :)
  10. Ale Wy macie upór! Nam się fajnie te filmiki ogląda, a to tyle pracy. Tylko uważajcie, bo teraz wszyscy będą Wam chcieli pakować najgorsze "przypadki" :)
  11. Śpi w łóżku i dziaduje przy stole - załapał domowe zwyczaje ;) Z przyjemnością pojadę w październiku sprawdzić, czego jeszcze się nauczył :)
  12. Ale nowina :) Toż to będzie jak film sensacyjny!
  13. [quote name='alice midnight']Ale wszystko skonczyło się dobrze? Czyli smierdział tak jakby padliną? Nasze jeze i bez ran tak troche zalatywały, dopiero po kilku dniach wylegiwania się w papierkach i swiezym sianu przeszło...albo my się przyzwyczailismy :D Wrócił na wolność?[/QUOTE] Jeździł do weta codziennie przez tydzień, później co 2-3 dni. Dostawał antybiotyki, żarł convalescence, dwa razy dziennie zmieniałam mu wyściółkę (siana raczej się nie daje tylko białe ręczniki papierowe), w końcu zagojony, odrobaczony, odpchlony i pachnący pojechał do leśniczego, bo na wypuszczenie do lasu był za mały, a to już wrzesień był. Ja go u siebie nie chciałam zimować, bo mam za ciepło, poza tym zaczął się za bardzo oswajać. A w ogóle to była jeżyna (oglądałam podwozie). Słodka była, bo na wszystkich fukała, wetkę dziabnęła, a u mnie na dłoni rozkładała się i niuchała, a z podłogi właziła mi na kapcie :)
  14. Mój miał stado w uszach i na brzuszku, z uszu łatwiej powyciągać, a z brzuszkiem gorzej, bo się zwijał, fukał i miał ochotę dziabnąć. Gorzej było z tasiemcem, bo po drugim odrobaczeniu dopiero zdechł. I w ogóle sajgon był z tym jeżem, bo pierwotnie miał 10% szans na przeżycie, jak mi weci powiedzieli. On śmierdział dodatkowo bo miał wielgachną ranę z muchami i zgnilizną.
  15. Raz się ktos skusił, to jeszcze raz może inny też się zachwyci :)
  16. To wszystko nic jeśli przeżyje. Mój jeż śmierdział, miał pchły, kleszcze, robale, tasiemca i robił kupska codziennie wszędzie w promieniu metra (bo tyle miał przestrzeni życiowej u mnie). No i Twój nietoperek nie wali w drzwi po nocach :) I tak masz lepiej. Do Kajtuna na gumtree trochę ludzi zagląda, więc mam małą cichą nadzieję.
  17. Też miałam takiego obrońcę. W domu spuszczał czasem łomot drugiemu psu, ale na dworze go bronił :) Mania, ściskam Was.
  18. Po tamtym pierwszym kolejny niestety był zakalec ;) Za to następne już ok, a wczoraj zrobił takie, że opędzlowaliśmy przed snem 4/5. Młody zaczyna gadać o makowcu :)
  19. Ale zjadł cokolwiek? Może mu glizdeczkę tak z dzioba do dzioba trzeba zapodać :diabloti:
  20. Ja bym chciała jeszcze jeden filmik z biegającym ... no tym... Maksiem ;)
  21. Wczorajsza pogoda załatwiła mi połowę listków w ogrodzie :( Właśnie zauważyłam.
  22. A skąd masz larwy? Założyłas hodowlę? ;) Ja tam mało wrażliwa, ale ta papka to nawet jak na mnie bleee Trzymam kciuki za stwora.
  23. [quote name='gusia0106']Jurand ma dom??? Gdzie, co i jak?:) Aleeee super! :)[/QUOTE] Wiesz co, Ty idź do lekarza od tej choroby co nie boli:) Sama Ronji podałaś mój telefon.
×
×
  • Create New...