Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Mamy 8 stów z bazarku, więc dla Sisi będzie 400. Akurat powinno na koniec maja przyjść to jakąś nową dziurę załatamy :)
  2. [quote name='Nutusia']Fakt - sama bym się potymczasowała u Ewy... ze wskazaniem na DS :)[/QUOTE] Nooo - dostawałabyś co jakiś czas ciasteczko wątróbkowe :diabloti:
  3. Wiem, że masz. To było do wszystkich bardziej "bezrobotnych" ;)
  4. Beksy :) No i co Nutusiu będziesz teraz robić? Musisz szybko znaleźć nową demolantkę, bo umrzesz z nudów.
  5. W czwartek kończy się nasz bazarek, proszę zaglądać :) - a link noszę w podpisie
  6. W czwartek wieczorem kończymy, więc prosimy na nasz bazar zaglądać :)
  7. Mój karaluch był sam godzinę - rozpierdzielił pojemnik z karmą, przymierzał sie tez do prac ogrodniczych, bo wyciągnął wszystkie "ogródkowe" rękawice, sznurki, drobiazgi :) Tak to jest pochwalić.
  8. Może jak ktoś zobaczy taki śmieszny baryłkowaty dwupak, to zechce mieć te labradory :)
  9. Dobrze, że jakiś ruch jest. Alleluja i do przodu :)
  10. Im więcej czytam, tym częściej stwierdzam, że mi się aniołek trafił :)
  11. Wiesz co - mój miał takie jazdy, no - próbował nawet mi rękę wykorzystać. Udzieliłam mu wsparcia w postaci jaśka takiego 40 x 40 - odtąd to była jego dziewczyna :) Teraz już nie ma takiej potrzeby, bo odjajczony jest.
  12. Leć, popilnujemy Kajtuna :) Pani odpisała, że musi przemyśleć, bo mieszka w bloku.
  13. Wczoraj poczytałam po raz kolejny wątek o szkodnikach i Kajtun wcale nie jest taki najgorszy. I myślałam, gdzie mógłby być ten idealny dom. Tak myślę, że on by się dobrze czuł w domku z solidnym wysokim ogrodzeniem, a żeby nie psocił to mógłby mieć jakiś tylko swój pokój. Tylko gdzie takiego wariata i z takim domem znaleźć?
  14. Zrobię bez wyróżnień na Łódź. W W-wie trochę się opatrzył, a gdyby trafił mu się tu domek jeszcze blisko mnie, to bym była w siódmym niebie :)
  15. Ładnie wygląda:) Jeszcze dojdzie trochę grosza od nas i Inga.mm niedługo finiszuje z bazarkiem. Będzie na żabkę:) Będzie Ci łatwiej liczyć, jak sobie na koniec maja wyliczysz stan kasy i do tego dodasz to co wpłynie w czerwcu, później odejmiesz to co wypłynie i znów stan na koniec miesiąca. Wtedy mniej tego dodawania i odejmowania jest. Skończyło się wyróżnienie gumtree i nie wiem robić dalej czy nie... jakby już było po żabce to by było lepiej. Ale z drugiej strony teraz najlepszy czas na adopcje.
  16. [quote name='Lu_Gosiak'](...) Ares w najlepsze spi w sypialni na łózku :D:D::D i zdziwiony, ze Go KTos budzi:roflt::roflt:[/QUOTE] I to jest piękne :) Mądry piesek.
  17. Nad Sonią sie rozpływają, a Ciebie biedaku nikt nie chwali, a takiego masz ślicznego zezika :)
  18. Na mnie nie licz:) Ja tak samo - wzrost, waga, wiek, imię. Teraz właśnie opisałam zainteresowanej Kajtunem pani same jego wady. Jak będzie twarda i odpisze to może się spotkają :) I na marginesie: ja jestem z wrogiego obozu, bo wolę zezulca, ładniejszy jest, no ;)
  19. Pani napisała, że jest zauroczona Kajtunem. No, na razie tak - jeszcze się jej do nogi nie dobrał, łobuziak ;) Godzinę odpisywałam na mail, ważąc słowa. Nic z tego nie będzie, czuje to. edit: pani odpisała. No to napisałam, jakie problemy moga byc z Kajtulą i chyba aż tak odważna nie jest, bo teraz zapadła cisza....
  20. Matko, ale on ma zeza :) Dopiero teraz widać.
  21. Dostałam mail z pytaniem, czy Kajtun może zostać sam w mieszkaniu na kilka godzin. Odpisałam, że może i zobaczymy, czy będzie coś dalej :)
  22. [quote name='malibo57']Nie mam całkowitej wiedzy na ten temat - ze słyszenia wiem, że jest niebezpieczeństwo, że to może się odnawiać, co nie znaczy, że musi. Faktycznie, jak dotąd Kajtunek wspomaga inne psiaki.[/QUOTE] Może jakiegoś lekarza od ludzkich żabek zapytać... wiecie, to duża przeszkoda w adopcji. Chociaż mi by nie przeszkadzało ;) [quote name='Ziutka']Alice, z mojego bazarku na Kazia i kajtuna uzbierało się 1192 zł (zaokrąglam do 1200,-) Podaj mi konto to przeleje Ci od razu pieniązki 600,- :lol:[/QUOTE] Uuuuuu - Ziutka, ale dowaliłaś :loveu:
×
×
  • Create New...