Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='ocelot']Madra jak mądra:)na pewno emocjonalna, ale chyba to nieuniknione? Człowiek się przywiązuje do tych psiaków. a przedmiot dyskusji okazał się być nieaktualny.[/QUOTE] Na dogo same emocjonalne dyskusje, bo takie baby ;) Lepsze to niż być jak z drewna :) Wydawało mi się że Oczka ma żółte zębiska, ale skoro tak - no to się samo rozwiązało.
  2. Taki maluszek i w ciąży. W głowie się nie mieści Wyperswadować trzeba zostawianie suni, dasz radę niech wydobrzeje i trzeba leciec z ogłoszeniami - można na kilka regionów w tym ŁÓdź - będę jechać pod koniec października, więc miałaby transport jakby co :)
  3. [quote name='Nutusia']A można je tu przekleić dla tych, którzy nie są zarejestrowani na FB?... (są tacy! ;))[/QUOTE] Tacy niech się wreszcie zarejestruja ;) Brak wiadomości na dogo na zachętę ;)
  4. No to gdzie ma zostać? ;) Rozumiem, że na wycieraczce lub coś w tej okolicy :) Jak nasze sprawy finansowe?
  5. Dogo - Oczka waży 12 kg? No to się walnęłam ;) Przeczytałam uważnie wszystkie posty i gdybym była stroną w sprawie - pewnie miałabym inny punkt widzenia (bardziej emocjonalny), a tak uważam, że mądra dyskusja Wam się udała :) Dogo07 - podaj nr konta Reno2001, to sa pieniądze z wieńca, na który ja też wpłacałam i bardzo Cię proszę, żebyś przyjęła ode mnie nadwyżkę :) Z transportami jest kicha straszna, coraz trudniej znaleźć coś za free. Pod koniec miesiąca może się ruszy, bo beda ludzie na groby jeździć. Jakby co - jadę na trasie ŁÓdź - Kielce w ostatnią sobotę października i wracam w niedzielę.
  6. Wpadłam się przywitać i pogratulować siuśków ;)
  7. Tak, bazarek Dogo07 :) A po wakacjach podobno najtrudniejsze jest pierwsze 10 miesięcy ;) Ja bida, całe lato kiblowałam w chacie i MOJE wakacje za 4 miesiące - zyg, zyg :diabloti:
  8. [quote name='nescca']Cieszę się ,że zwierząrko Zuzki juz bezpieczne i szczęśliwe.... cieszę się ,że Asia i domownicy szczęśliwi.....bo to na prawdę fajny domek . Upiekłyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu :)[/QUOTE] Można to tak ująć :) Chyba rzeczywiście się w nim zakochali i to wszyscy. Pan domu zdalnie, bo dopiero za tydzień go na żywo zobaczy - na razie stwierdził, że jest chudy.... pilnuj ich żeby go nie utuczyli za bardzo ;)
  9. [quote name='Jasza']Taa, a oni są niby normalni... Zabraniają zabrać kolejnego psa, a potem go całują i spią zaplatani w pościeli ;-)[/QUOTE] Nie całują tylko wąchają, czy nie trzeba kąpać, a psy same do łózka włażą i same się przyklejają, korzystając z nieświadomości współspacza :diabloti:
  10. [quote name='Jasza']A mi się jakoś płakać chce.... Ech... Nie wiem czemu.....[/QUOTE] I na takie coś mój TZ mówi, że wszystkie jesteśmy nienormalne, bo podobno wyjemy, jak domu nie ma, a później jak jest i właściwie nie wiadomo, o co nam chodzi :diabloti:
  11. Skoro się zlała na środku dywanu to będzie dobrze ;) Rudi krecika postawił i też jest dobrze - to zawsze szczęsliwy znak :) PS. oglądałyście wczoraj "Pod niebem Toskanii"? - też pani wierząca w znaki była :evil_lol:
  12. To normalne. Będziesz sie martwić i może popłaczesz, ale jak porozmawiasz z panią i Ci się spodoba to będzie duuuużo łatwiej :)
  13. Już za moment Ci wyślę, bo Santino na razie nie ma. Cały "zarząd" wyparował, sama zostałam w robocie ;)
  14. A pani z Kopenhagi kiedy wraca? Znajdę kogoś na wizytę.
  15. mmd

    nieaktualne

    Pół wersalki? O matko.... Jedno dobre z tego, że żreć nie muszą przez tydzień ;) A serio - współczuję, te szczeniaki to naprawde utrapienie.
  16. Też nie jestem sponsorem, ale swoje muszę wtrącić, skoro juz tu jestem, a i ozór mam niewyparzony ;) Dziewczyny, sprawdźcie najpierw domki, to podstawa. Wtedy będzie wiadomo, co i jak i ile kasy potrzeba. Czyszczenie zębów jest w narkozie, to może kosztować dużo, jak słusznie Reno pisze - później zabraknie na transport, a to priorytet. Będzie wiadomo, ile potrzeba, będzie można rezerwowac konkretną kwotę. Tak wyszło, że Kama pierwsza się załapała. Żeby nie było ;) - Jonikowi zęby zrobiłam, ale to było wstępnie wycenione na 30, a poszło za 42. Było przy okazji kastracji za jedną narkozą i antybiotykiem, więc dla psa i dla kieszeni najlepiej.
  17. [ATTACH]7681[/ATTACH]Dostałam mail :) Wszystko super - Jonik brykał dziś po ogrodzie z koleżanką. Ubranko na dworze niepotrzebne, bo jest zajęty bodźcami zewnętrznymi, zresztą stale jest pilnowany bez kubraczka. Zwróćcie uwagę na uszka, były pierwsze postrzyżyny - nie podoba mu się, ale dla urody trzeba pocierpieć ;) [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3221/dsc02488fz.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1410/dsc02469e.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc02485k.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1318/dsc02485k.jpg[/IMG] [/URL]
  18. [quote name='Dogo07']No właśnie ja nic nie wiem , pisałam pw do Kalvy ale musze poczekać aż będzie miała wolną skrzyneczkę :).[/QUOTE] A na FB też pisałaś? Może tam pójdzie szybciej. Fajnie by było, jakby i Oczka znalazła szybko dom :)
  19. Ale to super wygląda :) I nie mam na myśli kaloszków ;)
  20. A ten dom ktoś w końcu sprawdził? Dla Oczki rzecz jasna...
  21. Jak dla mnie rokuje :)
  22. Dziś byłam na cmentarzu u moich psiaków, a Tobie Lakusiu wirtualne światełko zostawiam
  23. No i co słychać? Jak ze sterylką? Do roboty trza się zabierać.
  24. W Łodzi dziewczyny wiedziały. Ciapuś bardzo się z Zuzką przyjaźniła i cały czas były w kontakcie.
  25. Kini-mini, ale Cię zaniedbałam. Wszystko idzie dobrze najwyraźniej :) Nutusiu, napiszesz mi na priv okolicę Piotrkowa (jak daleko od i w którą mańkę)? - to bym pogrzebała w domu, bo będę jechać na Kielce w ostatni weekend października i jeśli to nie 50km to zjedziemy z drogi.
×
×
  • Create New...