-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
No jakoś go oddam... TZ dziś został powitany jak swój. Prychanie, kichanie, skoki i lizanie, pełny zestaw :) Chyba wszystkim nam będzie smutno.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
mmd replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Może to dlatego, że Oczka jest wysterylkowana i nie wie, co to. Może pachnie innymi psami. Nie wiem, kiedy ona była i czy była ostatnio kąpana, ale może by coś pomogło. Najlepiej by było Oczkę na jeden dzień upchnąć w pokoju z kimś z domowników, a własnego chwalić i dopieszczać. -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Może być, tylko nie wiem czy się nie pozmieniało. Gumtree zmienione -
Zrobione :)
-
Udało mi się coś nagrać, już i tak najfajniejszego nie złapałam, jak biegał i się tarzał, ale .... zobaczymy czy się wgra, link na wszelki wypadek [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jVUjbGanc4c[/URL] [video=youtube;jVUjbGanc4c]http://www.youtube.com/watch?v=jVUjbGanc4c[/video]
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No to dawaj - podmienię. Ja własnie tak piszę - niestety. -
[quote name='Roszpunka']Ucałowałam ją od Ciebie, Inci i wszystkich Cioteczek, które nam pomagały i kibicowały. Nawet nie ryczę, mam dobre przeczucia...[/QUOTE] Nie rycz, musisz jeszcze dwa dni poczekać :)
-
Kto tu jest kopniętą babą to ja nie będę palcem pokazywać :diabloti: Może ludziom po domach dajesz spać, ale baloniara na dogo to Ty kochana jesteś największa, bo jeszcze się napraszasz :evil_lol:
-
[quote name='Wunia']no jestem ... witam całe dogo :) Jonik całuśniak będzie dzielny ... wszystko będzie dobrze :)[/QUOTE] Wunia - reaktywacja :) Całe dogo się tu zleci Cie oglądać :diabloti: [quote name='rita60']Bedzie dobrze cioteczko......a,że się poryczysz to normalne.[/QUOTE] Już wczoraj mi się zaczęło zbierać. I myślę, że jestem podła macocha, bo go dobę po kastracji do domu wysyłam :( Będą mieli przekichane, bo będę im dzwonić co pół godziny....
-
[quote name='Nutusia']Mój Lesio też wnętr jednostrony - Doktor się śmiał, że kastrował go 3 razy, bo jajka znaleźć nie mógł!!! ;) Lesław był uprzejmy się reoperować... kołnierzem właśnie - zdolniacha! Trzymam kciuki za Jonika - no i za moją Imienniczkę. Wysłać Ci fajowe zapałki, żebyś miała czym powieki podeprzeć? ;)[/QUOTE] Zapałki, dobre sobie... ja nie śpię bez wspomagaczy :) Dzisiaj Jonik wydarł japę na mojego TZ przy zabieraniu na spacer, obudził mnie padalec o 8.30. On pruje się tylko rano, nie mógłby po południu...
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To jest myśl :) Też się piszę, tylko nie na kropelki, mi chyba całe wiadra by się przydały :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jak nic ciotka pociąga kropelki Kajtuna :) Albo on drze japę, albo nie, jak to efekt nieznany :D -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight'][B]inka33[/B] nic im nie odpisuj, niech się męczą :rolleyes:[/QUOTE] Ty podły gadzie ;) Pójdę na ten Twój bazar popatrzę chociaż... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Może Agnes by się jeszcze wypowiedziała. Niczego nie zrobię na własną rękę. -
To niezły zawodnik :) Mój nie interesował sie wcale. Może dlatego, że cięcia miał w pachwinach, był wnętrem, a moszny nigdy nie miał ;) No zobaczę, może wezmę i kołnierz. Jonik jedzie po 1 dobie i już jego nowa pani będzie miała pilnowanie. Tak się jej podwózka ułożyła. Nie wiem, czy dla mnie to lepiej czy gorzej ;) Jakby był u mnie to bym nie spała i pilnowała. Jak będzie tam, to nie będę spała tylko myślała, czy go pilnują.... O losie ;)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój osobisty pies tez lata za piłką jak głupi. Kiedyś nie wyrobił się i zarył brodą w mur. Kwiknął i za moment przypędził z piłeczką. Dopiero później zobaczyłam, że ma rozwalone, bo nieźle przygrzmocił. A ostatnio dwa tygodnie miał "limo", bo mu 3 razy większa koleżanka podbiła oczko w zabawie. Ale co tam, no risk, no fun :diabloti: Czuczek jest super, z wózeczkiem czy bez. To moja pierwsza miłość na dogo :) -
Mam nadzieję, że sucze ubranko wystarczy. Mój w takim latał, kołnierz to okropieństwo. Wycina się diurkę na fifaka i jest super. Zresztą będziemy pilnowac na zmianę. A kołnierz, no nie wiem, może jak będzie mus... Jonik przewrócił mi światopogląg. Myślałam zawsze że yorki sa takie rozbestwione, rozbzibziane i egoistyczne. A ten maluch to aniołek, mądry, słodki, serdeczny, no rozkoszny po prostu i bezproblemowy. Oj, ciężko będzie....
-
[quote name='dorobella']mmd trzymam kciuki :)[/QUOTE] dziękuję :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214985-Yoni-sierotka-po-Zuzce"][COLOR=black][B][SIZE=3]Jonik - sierotka po Zuzce [/SIZE][/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/Yoni%20-%20sierotka%20po%20Zuzce"][COLOR=black][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR][/URL] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Lenka dzisiaj jest poniedziałek, pora zdać relację :)[/QUOTE] Może tak zawzięcie ćwiczą, że zapomnieli o całym świecie :) Albo inka33 chciała sprawdzić na sobie kropelki i przykimała na trochę :diabloti: Dorobello, potrzebuje Twoich dobrych mocy, bo w środę kastruję psiaka i sie boję :shake: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny :) Szczeniaki to najgorsza plaga :evil_lol: