[quote name='fiorsteinbock']Dzieki za link. Poczytam wieczorkiem.
Cioctki, cos znowu z dogo, jakies zmiany graficzne? czy u mnie szalenstwo?[/QUOTE]
Nie Edi, wszyscy tak mają... Znowu zmiana jakaś była...
[quote name='xmartix']mogę zrobić parę ogłoszeń, text z 1 postu?[/QUOTE]
Tak, tekst z pierwszego postu. Dziękuję.