[quote name='giselle4']nareszcie ,witaj kamus:)[/QUOTE]
Cześć Grażynko, jestem niestety jeszcze z doskoku, ale już częściej.
W razie czego masz moje hasło, uzupełniaj kochana co trzeba...
bardzo dziekuje wszystkim za wplaty:)
cioteczki ,brakuje jeszcze duzo...dajcie cosik,jakis grosik
Sara jest tez juz po sterylce.......dziewczyna sliczna
pomozcie robic ogłoszenia
please.....:)
Cioteńki, ja chętnie bym pomogła, ale wiecie, że ja ani nie pełnoletnia, ani nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach, przepraszam, nie pomogę w tym... Ale może znacie kogoś kto podjął by się tego?
Z właścicielami Azalii rozmawiałam niedawno. Mała biega cały czas, bawi się zabawkami, troszkę jej się przytyło ;) Jak na razie nie mam nowych fotek, ale mam nadzieję, że wkrótce je dostanę ;)
Domek jest na prawdę dobry, oby takich coraz więcej...
Tak na szybko... sorrki, nie jest zbyt ładny.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182819-Sara-ONka-zabrana-z-Dobrocina-czeka-w-AZYLU-czy-dostanie-szanse-na-nowe-A-ycie"][IMG]http://i41.tinypic.com/x28bc2.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Ingrid44']Ile jeszcze Sarunia potrzebuje deklaracji ?[/QUOTE]
Sara ma bardzo mało stalych.....tylko na 90zł
od przyszłego miesiąca...
błagamy o pomoc
u Pawełka po staremu, mięśnie mu się rzeźbią od ciągłego biegania, przytula się, prosi o głaskanie. Powoli zaczynamy małego ogłaszać, szukamy domku bez małych dzieci innych zwierząt.
Rana się ładnie goi.