[quote name='bumel']Byłoby super i z góry dziękujemy:-)[/QUOTE]
Obiecuję, że zrobię. Może jutro, może w weekend. Teraz jeszcze muszę ogłosić pudelki, ale Saturn na pewno będzie ogłoszony :) Mam nadzieję, że szybko pójdzie do adopcji, bo cudowny jest. Oczka ma takie jak mojej sunieczki...