[quote name='Wunia']Witaj Kamiluś, podnoś aniołku pluszaka, podnoś, jak tylko Ci się o nim przypomni :) Dziękuję, że przybyłaś na wezwanie :) Można na Ciebie liczyć :)[/QUOTE]
Robię co mogę, codziennie chłopaka będę podnosić, bo cudny i widać, że kochany chłopaczek. No i na ile mi dogo pozwoli to będę zaglądać często, bo ostatnio jakoś się nie lubimy i ciągle zostaje wyrzucana... wrr.