[quote name='Wunia']Dziękuję Ci Kamiluś ;)[/QUOTE]
Nie ma za co, jak widze tak cudne asteczki to mi się ryczeć chce. Moja ukochana rasa, a tyle tych biedaków teraz... Mam nadzieję, że niunia śmignie szybko do dobrego domku.
Jak na razie mała jest na /na obecną chwilę, ciągle pracuję/:
* ale.gratka.pl
* ojej.pl
* pineska.pl
* animalia.pl
* gumtree.pl
* eoferty.com.pl
* cafeanimal.pl
* giedlaogloszen.pl
Później dorobię, obiecuję.