Jump to content
Dogomania

kamilawa

Members
  • Posts

    5040
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilawa

  1. Jumka, na gorę. Jestem załamana, wałśnie robię wątek 'mojej' jamniczce. Zagłodzonej, wywalonej z auta.
  2. No i jak taki piękny pies nie ma domku? Ludzie ślepi są czy co...?
  3. Byłam dziś u mojego myszka pięknego. Pomiziałam, pogadałam, dałam jeść. Następnym razem wezmę na spacerek :)
  4. Ogarnę się i porobię ogłoszenia psom, może ktoś ich w końcu dojrzy. A może macie kotki? Zapraszam na bazarek, gdzie można kupić świetną, krytą kuwetę. Pieniążki będą przeznaczone naszą zadłużoną Kładkę, która jest w hoteliku. [URL="http://www.dogomania.186182-Elegancka-kryta-KUWETA-dla-KOTA%21-Na-K%C5%82adk%C4%99-do-31.05-godz.-21.00?p=14731527#post14731527"]http://www.dogomania.pl/threads/186182-Elegancka-kryta-KUWETA-dla-KOTA!-Na-Kładkę-do-31.05-godz.-21.00?p=14731527#post14731527 [/URL]
  5. [quote name='Piromanka']Zapraszam na bazarek dla Kładeczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186182-Elegancka-kryta-KUWETA-dla-KOTA!-Na-Kładkę-do-31.05-godz.-21.00?p=14731527#post14731527[/url][/QUOTE] Dziękuję pięknie !!!
  6. No kochanie, ciotki cię obazarkują i wylecisz ze schronu.
  7. [quote name='doddy']Nowego wiadomo tyle, że jutro jadą do DT. Minęło 14 dni, właściciela ani widu ani słychu.[/QUOTE] Może to i lepiej.
  8. Cioteczki i wujkowie... Gapcio bezpieczny, a zobaczcie co tu się dzieje, błagam! zajrzyjcie! [B]DOBROCIŃSKIE WĄTKI ZAMIERAJĄ...w Dobrocinie też nic się nie dzieje...CZY NASTĘPNE PSIAKI ZOSTANĄ WYADOPTOWANE DO DOŁU bo wszyscy zapomną, znudzą się...bo inne nieszczęścia odciągną uwagę??? W CIENIU KOŚCIELNYCH WIEŻ PRZYBĘDZIE MOGIŁ...WYADOPTOWANYCH PSÓW... [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7563/slajd3l.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5038/slajd2g.jpg[/IMG] Wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178904-Polskie-prawo-czy-bezprawie-Dobrocin-czarna-plama-na-mapie-Polski.Organizacje-pomocy/page138[/URL] [/B]
  9. [quote name='czerda']dzieki zuzlikowa![/QUOTE] Ja też dziękuję, miałm to tu wstawić.
  10. Chudzina niesamowita :-( Wszystkie kosteczki mozna policzyć...
  11. [IMG]http://i45.tinypic.com/r2u8mb.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ka5rty.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6305/dsc00147x.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rf3n5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2q1cged.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/alt4j7.jpg[/IMG] Sorry, ze tyle to trwało, hostingi mi zastrajkowały :angryy:
  13. Dostałam, już ładuję - zaraz będą.
  14. Zapisuję sobie.
  15. [quote name='Kar0la']Marne zainteresowanie sunieczką. Wstawiłam ją na "Przygarnę psa". Może akurat...[/QUOTE] Dziękuję pięknie.
  16. [quote name='Pogódka']Czy ktoś jest w tej chwili, żebym fotki wysłała i wstawi???[/QUOTE] moj mail: [email][email protected][/email]
  17. Niuńki moje kochane, dziś ciaglę skaczę, ale przecież was nie ominę ;)
  18. [quote name='mmd']Spółdzielczo wykonane http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Trzej-muszkieterowie-W0QQAdIdZ206657269 Przecudowne po prostu!
  19. Lecimy piękna na górę! Moze jeszcze jakaś cioteczka do ciebie wpadnie.
  20. Kto wspomoże kochanego Elika? Choćby złotóweczką.
  21. Laleczki, lecimy na górę. Próbowałam wiele razy; rodzice by się zgodzili, mamy miejsce dla przynajmniej dwóch psów, ale jak już wspominałam - dziadkowie. Już mamy z nimi na pieńku, a co dopiero potem :D Nie wiem co by się stało jak bym im kolejnego psa do domu przyprowadziła, obdarliby mnie ze skóry chyba, hehe. Teraz wszyscy u nas kochają Britney, którą przyprowadziłam do domu 3 lata temu, ale co to było na początku... Ło matko, lepiej nie przypominać :)
×
×
  • Create New...