Mogę poóc w ogłaszaniu i zakładaniu wątków, rozsyłaniu. Ale proszę o PW jeśli jest taka potrzeba. Muszę ogarnąć moje psiaki, Dobrocińskie i Dzierżoniowkie. Ale jak już będę ogłaszać to i Wasze też mogę. Dt nie mogę być, ale walcie śmiało jeśli chodzi o inne sprawy.
Czy o ca de bou coś wiecie?