[quote name='fiorsteinbock']U mnie wszystko jest naturalne. I tak, nad biustem pracuje i owszem, ale bez skalpela.
Wiesza mnie Tz do gory nogami na strychu, sila grawitacji ciagnie tluszcz z brzucha na biust i przy okazji posladki sie podnosza! Bezpiecznie i tanio, trzeba tylko w mocny sznur zainwestowac :evil_lol:[/QUOTE]
Nie mogę ze śmiechu, Ty to masz pomysły, hahahahaha.
Podnosimy pięknego.