-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Setera pozycje nieskromne 29.01.2009 na "wietrzenie klejnotów" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2176/p1080498fg1.jpg[/IMG][/URL] 01.02.2009 na Pumę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3306/p1080531to1.jpg[/IMG][/URL]
-
Portrety [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2172/p1080489bt7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4138/p1080492oy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3065/p1080493yk5.jpg[/IMG][/URL] Brnący w śniegu maluch... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1646/p1080494sj9.jpg[/IMG][/URL]
-
29.01.2009 Zasypało śniegiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6909/p1080467vu5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2907/p1080477gr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8669/p1080478xe0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7853/p1080487jm5.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale kuleczki śniegowe jej się robią :D Jak to zdejmujesz po spacerze?
-
Axel z piłeczką jest rozbrajający :loveu: pozdrawiamy :D
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Darianna replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
Uszka Gama ma przesłodkie :D Pozdrawiamy :evil_lol: -
Pozdrawiamy sąsiadkę :D Z Dębicy do Rzeszowa rzut beretem, na pewno na jakiś spacer się umówimy, byleby się ociepliło :evil_lol:
-
Portret z profilu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9765/p1080456wb7.jpg[/IMG][/URL] Gdzie ten kret...:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5876/p1080457po3.jpg[/IMG][/URL] Pańcia, daj smaczka... :loveu: (czyli oczy a'la Kot ze Shreka...) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4162/p1080465kg1.jpg[/IMG][/URL]
-
Portret :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9450/p1080445on6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2665/p1080446fk7.jpg[/IMG][/URL] Niuch, niuch, niuch... :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4451/p1080452ue7.jpg[/IMG][/URL] Piaskowy nosek :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/1153/p1080453qf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/2766/p1080454ne9.jpg[/IMG][/URL]
-
Tropimy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4725/p1080429dk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3522/p1080432ti8.jpg[/IMG][/URL] Lecę, pędzę...! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9403/p1080437xn5.jpg[/IMG][/URL] Pańcia, patrz, rzeka! :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6974/p1080441iu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5003/p1080443lp0.jpg[/IMG][/URL]
-
27.01.2009 Brando jako zmokła kura (albo mokra włoszka) :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9831/p1080407pg3.jpg[/IMG][/URL] Ktoś idzie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1587/p1080413al8.jpg[/IMG][/URL] Idziemy i my [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5323/p1080417fe0.jpg[/IMG][/URL] Seter w wersji bezogonowej :crazyeye: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7099/p1080418dn2.jpg[/IMG][/URL] Hmm... iść, czy nie iść... :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3516/p1080422nm0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='shirrrapeira']Jakie piękne psisko. Ile teraz ma miesięcy, bo wygląda na razie jak mahoniowy spanielek. Cudowny psiak...[/quote] Maluch ma trzy miesiące. Zdjęcia sa z czasu jak miał dwa i pół. Sukcesywnie daję coraz nowsze :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja bym poszła na wystawe w sobotę, ale szczeniaka samego na kilka godzin nie zostawię samego a TŻ pracuje ;( może w niedzielę mi się uda :cool3: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Darianna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
U nas też od czwartku śnieżnie :) A na białym tle rude dobrze na zdjęciach wychodzi :diabloti: -
[quote name='Saskja']Mnie się wydawało, że tu chodziło o szczotkę do czesania.[/quote] ha, no tak. Przeczytałam jeszcze raz i faktycznie masz rację :D Ciapa jestem :oops:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Witamy się :loveu: Pozdrowienia ode mnie i mojego rudzielca :diabloti:
-
BEAGLE KUBU :) zapraszamy do trójkolorowej galerii ;)
Darianna replied to pauli_lodz's topic in Galeria
Witamy i pozdrawiamy :diabloti: A co to za zaległości w galerii? Fotki wklejać :mad: Taki słodki Kubu, grzech nie focić :loveu: -
Cicha obserwatorka pozdrawia niedzielnie :diabloti:
-
[quote name='bonsai_88']Mój pudel należy do tych bardzo aktywnych... zazwyczaj nie da się jej wyłączyć, jest tylko jeden sposób. Wystarczy wziąć do ręki SZCZOTKĘ i pies śpi, nie słyszy, że się go woła, zapiera się łapami w kojcu, żeby jej stamtąd nie wyciągnąć.... :evil_lol:[/quote] Ha, moje seterzątko uważa szczotkę za świetną zabawkę... Jak chce posprzątać, to muszę go zamykać w jednym pokoju, bo nawet z najtwardszego snu obudzi go szuranie po podłodze i leci podgryzać miotłę... I po sprzątaniu :mad:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Pozdrawiamy również wszystkich gości i wklejam kolejną porcję fotek :diabloti: polowania na niedźwiedzie ciąg dalszy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9433/p1080391kf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5038/p1080393xu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3562/p1080394dr4.jpg[/IMG][/URL] Wykończony myśliwy ze swoją ofiarą :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/718/p1080402ym7.jpg[/IMG][/URL] Zasypianie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1542/p1080405si7.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A można zapytać o powody? Taki piękny jest :loveu: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jedziecie z Baajem na wystawę do Rzeszowa? :diabloti: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Darianna replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ja po swoim szczeniaku sprzątam, mimo że w okolicy na oczy psiego śmietnika nie widziałam. Tych normalnych ludzkich też nie za wiele. Zbieram w foliowe torebki, na ekologicznych papierowych bym zbankrutowała... Spędzam na dworze średnio 6h dziennie, jeszcze nie widziałam nikogo sprzątającego po swoim psie... Za to na "trawnikach" do wyboru do koloru: kupy, kości, papierki, śmieci... Większość wychodzących z psami to ludzie od 50 lat wzwyż. Może są przekonani, że przepisy ich nie obowiązują? A wiszą jak byk na tablicy na osiedlu... :mad: A te kolorowe pojemniczki na woreczki wyglądają kusząco, ale znając mnie - zapominałabym je ze sobą wziąć. Może jak się zrobi cieplej i nie będę nosić kurtki? Bo póki co wszystko trzymam w kieszeniach :diabloti:, No a smakołyki w saszetce na pasku :cool3: -
23.01.2009 Polowanie na niedźwiedzia :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8527/p1080384cy0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7397/p1080385hp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3930/p1080386jf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4215/p1080387so0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/308/p1080390xq8.jpg[/IMG][/URL]