Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. badamasi - albo Twoje suczka (odpukać) zmolestowana, albo ten pies z piekącymi oczami... Ja bym wybrała to drugie... No, najlepiej nie musieć wybierać, ale widzę, że sytuację masz na osiedlu niefajną, a właściciel "gwałciciela" też za normalny nie jest... No i telefony do SM koniecznie! Wg recepty Bonsai !!
  2. Dzień dobry :diabloti: Sio z łóżka, na spacer!:mad:
  3. Wiadomo, zmęczony i wybiegany seter to zadowolony seter :evil_lol:
  4. Przepiękne są, szkoda że tej odmiany seterów jest tak mało... Chociaż z drugiej strony - dobrze dla rasy. Modne rasy mają przechlapane (pseudohodowle). Wspaniała gromadka, mnie się marzy w przyszłości kolejny psiak... Setery to wybitnie towarzyskie zwierzęta, a najlepiej w seterzym towarzystwie :D
  5. my się zastanawiamy nad debiutem w klasie szczeniaków tam :diabloti:
  6. [quote name='bonsai_88'] Ps. podobno sie odchudzam :placz:[/quote] A masz z czego czy tak dla zasady? :diabloti: Ha, to nie odchudzanie a dbanie o dobre samopoczucie i kondycję :evil_lol:
  7. Przykro mi z powodu szczurka :-(
  8. MAM KIJA!! WIDZISZ TO? ZROBIŁAŚ ZDJĘCIE?? :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9250/p1090200a.jpg[/IMG][/URL] Wspólne tropienie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8817/p1090201a.jpg[/IMG][/URL] I koniec na dziś :lol:
  9. Gdzie ona tam i ja :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8343/p1090195a.jpg[/IMG][/URL] Daj kijka, mnie, nie jej, mnie! :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1391/p1090196a.jpg[/IMG][/URL] wspólne szukanie skarbów (i kretów) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/530/p1090197a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3824/p1090199a.jpg[/IMG][/URL] Amber tropi, Brando wystawia :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9963/p1090198a.jpg[/IMG][/URL]
  10. Witamy miłych Gości :calus: Brando i Amber: Szalony pęd, aparat nie nadąża z ostrością :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2327/p1090190a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3435/p1090191a.jpg[/IMG][/URL] Daj mi patyczka, daaaaj... :modla: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4396/p1090192a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/8082/p1090193a.jpg[/IMG][/URL] Mina z tych "inteligentnych inaczej" :oops2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8590/p1090194a.jpg[/IMG][/URL]
  11. Darianna

    PADME Kaladan

    Ale ładnego kotka Padme upolowała :evil_lol: Rośnie dziewczyna w oczach. Na początku taki patyczek, a teraz nabiera trochę ciałka... :loveu:
  12. Gingerka pod piramidą rządzi :diabloti:
  13. Amber w biegu przepiękna!! I jaką towarzystwo ma urocze :loveu:
  14. No wiadomo, tyle jest do wąchania, trzeba dziury kopać i wogóle a Pańcia tak bezproduktywnie woła :roll: Święty by focha walnął :diabloti:
  15. Prawie ostre zdjęcie i prawie w kadrze :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8100/p1090169a.jpg[/IMG][/URL] Wołała? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9176/p1090171a.jpg[/IMG][/URL] Wołała! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3193/p1090172a.jpg[/IMG][/URL] I potem było "BUM!" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4119/p1090173a.jpg[/IMG][/URL] mogę już sobie iść? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3985/p1090185a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Wczorajszy spacer: Pobawisz się? :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9498/p1090137a.jpg[/IMG][/URL] gryzienie kijka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7386/p1090157a.jpg[/IMG][/URL] O, ktoś idzie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5238/p1090158a.jpg[/IMG][/URL] No czekam na Ciebie, Pańcia! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5953/p1090162a.jpg[/IMG][/URL] Radosna zabawa z puszką po piwie :p Po kim on to ma :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6174/p1090164a.jpg[/IMG][/URL]
  17. O, mają lody z mrożonych kijków :D
  18. A Wy co tak się obijacie ze zdjęciami? Amber zasługuje na porządna galerię :loveu:
  19. I jak dobrze na śniegu widoczny :diabloti:
  20. Witamy się :loveu: Darianna i mały rudy wypłosz :diabloti:
  21. 19.02.2009 Jestem duży i poważny... :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1893/p1090078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4272/p1090080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5735/p1090084.jpg[/IMG][/URL] Ale tylko czasem :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2600/p1090037.jpg[/IMG][/URL]
  22. I dobrze, jak się małe staffiki na świcie pojawią to będzie miała siłę, żeby się bestiami zająć :diabloti: Chociaż dwie ciotki kastratki na chałupie, to może poniańkują maluchy :diabloti: i wujcio Franio pomoże :loveu:
  23. Ha, dyskryminacja :D Nie każdy może bez smyczy, te poschroniskowe mają u koleżanki punkty za pochodzenie i im wolno :D Ja swojego malucha trzymam na smyczy na osiedlu. Na łące lata luzem. Jeśli w oddali widzę obcego psa =- przywołuję szczeniaka spokojnie, kilka komend, dzieciura na smycz i idziemy dalej. Jak właściciel jest ok i mówi, że mogą się obwąchać - obwąchują się. jak omija mnie szerokim kołem - odwracam uwagę malucha, żeby się nadmiernie nie interesował nowym "kolegą". Swojego jestem pewna - to dzieciak i by się tylko bawił. Łapie go na smycz dla jego bezpieczeństwa - nie wszystkie psy chce się z nim bawić...
×
×
  • Create New...