Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. o tym, co zawsze: jak zawładnąć światem :diabloti:
  2. Jaki ładny kolorowy i puchaty gość :loveu: Chłopaki gościnni byli? :diabloti: no i mimika Celara - ten to jest w tym niezawodny :cool3:
  3. Uwielbiam te Twoje Chipsy :) I wyrazy podziwu za robotę, jaką z nimi robisz. Przez to zaczęłam się zastanawiać, czy setery mogą trenować agility :diabloti:
  4. Jakie precyzyjne plany :diabloti:
  5. Bardzo ładne dziewczynki, i jakie skoczne :crazyeye: pozdrawiamy :loveu:
  6. Zdjęcia świetne! I ile radości ze śniegu :loveu: To ile ona powinna ważyć, skoro 16 kg to za dużo? Mój szczonek teraz waży 11 (przy wysokości 46 w kłębie) :P
  7. Spike i jego fąfelki superowe :loveu: Co do zdjęć na dworze, to ja mam ponad 50% rozmazanych, bo dziecko się ruszyło albo biegało, albo tyłem, bo gdzieś dalej zawsze coś ciekawszego niż pańcia... :diabloti: Dobrze, że dużo zdjęć cykam, zawsze coś przyzwoitego się trafi :razz:
  8. Wreszcie nowe zdjęcia Czarnulka :loveu:
  9. Przesłodka jest. Z charakteru też taka przytulanka, na jaką wizualnie wygląda? :loveu:
  10. Ja też jestem ciekawa, co mój szczeniak by zrobił... Pewnie by uznał za nową zabawkę. A nie mam nikogo z gryzoniem w okolicy, żeby to sprawdzić
  11. Przepiękne śnieżne kuleczki :loveu: Jak reagują ludzie jak je widzą? pewnie ręce same im się do miziania wyciągają?:evil_lol:
  12. My jeszcze pociągiem nie jechaliśmy. Myślisz, że dla szczeniaka też muszę mieć kaganiec?
  13. Piękna dama z perłami :loveu:
  14. [quote name='AngelsDream']Szczeniaki stanowczo rosną za szybko. :([/quote] Niestety, maluch jak na drożdżach rośnie. Może przestanę go karmić, to będzie zawsze malutki? :diabloti: :cool3: żartowałam, zanim mnie zlinczujecie :evil_lol: A po spacerowym szaleństwie było tak: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6411/p1080847kg3.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy Wszystkich Gości :loveu:
  15. Masz coś? Masz coś? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9171/p1080827di6.jpg[/IMG][/URL] Zlituj się, daj kijka...:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4055/p1080833ac3.jpg[/IMG][/URL] Kopania ciąg dalszy A więc tak to się robi... Hmm.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8/p1080836ss2.jpg[/IMG][/URL] Też spróbuję... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1108/p1080838oe9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4130/p1080839sp1.jpg[/IMG][/URL] Mamy nawet spacerowy filmik, czyli dziewczyny szaleją, Brando przeszkadza :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=xMXkvMxDupg[/url]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9189/p1080806xb9.jpg[/IMG][/URL] Brando i Torek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5778/p1080819rf6.jpg[/IMG][/URL] Spacerowe towarzystwo: Torek, Aisza, Amber, Brando [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9003/p1080822tr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5815/p1080825xr8.jpg[/IMG][/URL] Jestem malutki i pędzę do Pańci :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4983/p1080826rz8.jpg[/IMG][/URL]
  17. 12.02.2009 Spadł śnieg Wyższa szkoła kopania dziur :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8097/p1080801cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/75/p1080802wz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4531/p1080803un0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7729/p1080804cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8309/p1080805ir7.jpg[/IMG][/URL]
  18. Jaka ta Panda przesłodka :loveu: Urośnie jeszcze, czy będzie takie malutkie cudo? :loveu:
  19. To pstrykać fotki i nie lenić się :diabloti:
  20. Dobra, dobra... :mad: Wyszło szydło z worka, kto naprawdę egzaminy zdawał :diabloti:
  21. Pozdrawiamy wesołą gromadkę i obiecujemy wpadać regularnie :diabloti:
  22. A jak go fajnie do ziemi przygniata :diabloti: To jej ulubiona zabawa - sprowadzić chłopaka do parteru :evil_lol:
  23. cd. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3456/p1080763fh1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7886/p1080765xq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7888/p1080766py1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3450/p1080767ai7.jpg[/IMG][/URL]
  24. Trochę zaległości: 8.02.2009 Brando i Tila (4,5 miesięczna bernenka) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8937/p1080754nc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2052/p1080758se5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6935/p1080759lq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7130/p1080762fx6.jpg[/IMG][/URL]
  25. Darianna

    Nelli

    Energiczna Dziewczyna :D
×
×
  • Create New...