-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Portrety tez były: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/174/p1080590il0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/772/p1080591jd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/3135/p1080592lb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6999/p1080593zc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7686/p1080595hk7.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziś był spacerek w ulubionym towarzystwie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9716/p1080597ly8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4018/p1080598vg9.jpg[/IMG][/URL] Daaaj mi kija, daaajjj.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/892/p1080599bu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2194/p1080600sp0.jpg[/IMG][/URL] "Ten mały to strasznie upierdliwy jest, wiesz?" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1333/p1080601iu6.jpg[/IMG][/URL] Nawet mamy filmik :razz: : [url=http://www.youtube.com/watch?v=f4XfnK6NiLw]YouTube - brando aisha1[/url]
-
a herbatka chociaż ciepła będzie? :diabloti:
-
Idzie wiosna, idzie :diabloti:
-
Kaczka ma się świetnie, cała i zdrowa :loveu: Mam psa bez zapędów niszczycielskich, jeśli chodzi o jego zabawki. Wszystkie jego miśki są całe, zabawki też. Jedyne co dewastuje to plastikowe butelki i gazety :diabloti:
-
Dziękujemy za zachwyty :) Młody dostał dziś piszczącą kaczkę. Myślałam, że będzie większa. Od dziś czytam uważnie wszelkie opisy przedmiotów zamawianych przez net :eviltong:. Bo okazało się, że kaczka ma rozmiar jorczkowy...Nawet film nakręciłam, jak się bawi. Niestety nic prawie nie widać, za to kaczkę słychać aż miło :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=Nz12e_n2CAA]YouTube - Brando i kaczka[/url] No i zdjęcia z kaczką: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/518/p1080569pl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2853/p1080571zu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6551/p1080572pp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9423/p1080574jg2.jpg[/IMG][/URL]
-
dziś przyszło nowe posłanie. Poniżej sesja z inauguracyjnej drzemki :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1592/p1080562rc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/882/p1080557mh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8782/p1080564ik9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9447/p1080565ij1.jpg[/IMG][/URL]
-
Mój dostał dziś wypasione łóżko, sama bym się tam zdrzemnęła :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1592/p1080562rc5.jpg[/IMG][/URL]
-
Czemu nie, mogę się zachwycać obojgiem :D Ale Ty musisz się też zachwycać moim :diabloti:
-
Eeeee... a co się robi? Uczy załatwiać do toalety? :razz:
-
Mój dopiero krówką będzie :eviltong:
-
tak Ania!, zrób galerie "jorczkowi" :diabloti:
-
[quote name='Wyjątek'] A dokąd to byśmy mieli jechać? I pamietaj nas jest 3ka:razz: Kofi bez Gamy się od wczoraj nigdzie nie rusza:lol:[/quote] Biorę Was wszystkich :D Niestety daleko, na podkarpacie (Dębica) :-(
-
Kofi jest przepiękny, nic tylko się zakochać :loveu: Przyjedźcie do mnie, mam 3miesięcznego setera do wymęczenia, właśnie zęby mu się wyrzynają i jest skrajnie nieznośny :diabloti:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Darianna replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
Tymczasik przepiękny :loveu: wrzuć linka do niego, bo ja ślepa i nie mogę znaleźć [SIZE=1]ok, nie chce mi się szukać, ale o tym ciii[/SIZE] :diabloti: -
Co tam świąteczna choinka, świąteczny seterek lepszy :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8071/p1080554wh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9391/p1080555qb2.jpg[/IMG][/URL] Ups, Pańcia tu jest :oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7996/p1080556rk1.jpg[/IMG][/URL]
-
W poniedziałek dobre dziecko stwierdziło, że czas już rozbierać choinkę. Jako, że to pracowity seterek, dziarsko wziął się do roboty... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6276/p1080550pi7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2131/p1080551kv8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8287/p1080552fr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1941/p1080553ng9.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale maleńka była :loveu: Ile wtedy miała? Przesłodka :loveu:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Darianna replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
To z bolącą od flesza głową - wymiata :diabloti: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Darianna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Anka_ZG']W takim razie co ty piłaś, że biegłaś zygzakiem??:cool3: Chociaż na 2 czy na 4 nogach szłaś??:cool3::eviltong:[/quote] Pewnie grzańca na rozgrzanie :diabloti: -
Duże się bawią, mały obserwuje z bezpiecznej odległości :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8458/p1080542bn7.jpg[/IMG][/URL] Jak urosnę, to też będę się tak bawił, zobaczycie! :roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8894/p1080537xw6.jpg[/IMG][/URL] Baw się ze mną, baw! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2493/p1080541ha8.jpg[/IMG][/URL] tu jestem, tu jestem! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9766/p1080543zj9.jpg[/IMG][/URL] mały zaczepia, duża leży i kwiczy ze śmiechu :turn-l: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6517/p1080544bq0.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiejsza sesja spacerowa Znajdź na obrazku Brando :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3324/p1080534gv1.jpg[/IMG][/URL] hopsasa... :multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2818/p1080535ox6.jpg[/IMG][/URL] Małe rude zza przyjaciela zerka... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/2319/p1080536nv8.jpg[/IMG][/URL] Pańcia, dasz coś dobrego? :saint1: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9049/p1080539kh3.jpg[/IMG][/URL]
-
01.02.2009 wczorajszy spacer, sesja z Pańcią :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9029/p1080504ud3.jpg[/IMG][/URL] To nie ukłon, a nagradzanie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5074/p1080516ww9.jpg[/IMG][/URL] Pańcia smaka dała, Pańcia już niepotrzebna :eviltong::diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6646/p1080520rj3.jpg[/IMG][/URL]