Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. jakie świetne zdjęcia, zwłaszcza to roztańczone :)
  2. jaki fajowski niufek :)
  3. Ewuś, a widziałaś budującą dyskusję o wyższości nierodowodowych yorków nad rodowodowymi? ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f865/koszt-yorka-4781/index13.html[/url] tak od postu 244 niejakiej Balbina12.... Wpadłam niechcący i nieźle się bawiłam czytając.... York by się uśmiał ;)
  4. jak Fionkowy pęcherz?
  5. Andy fajnie głowę przekręca w bok :) To jak do niego coś mówisz?
  6. Z adopcji seterów, jak tam nadrobisz to zobaczysz - z Węgierskiej Górki. To było tuż przed tym weekendem, więc nie miałam jak Ci powiedzieć jak byliście, bo wtedy jeszcze o tym nie myśleliśmy :)
  7. no pięknie, daliście czadu!!!! :D:D:D:D
  8. relaks po spacerze [URL=http://img233.imageshack.us/i/relaks.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1911/relaks.jpg[/IMG][/URL] hauuuuuuuuaaaaauuuuuuuu...!!! [URL=http://img204.imageshack.us/i/auuuuuuuuaaaauuuu.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4705/auuuuuuuuaaaauuuu.jpg[/IMG][/URL] nie przegadasz... [URL=http://img18.imageshack.us/i/gadamy.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2149/gadamy.jpg[/IMG][/URL] to nie ja ukradłem tego patyczka... To na pewno Pan... Zobacz, znów go rusza! :roll: [URL=http://img132.imageshack.us/i/toniejaukradlemtegopaty.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8992/toniejaukradlemtegopaty.jpg[/IMG][/URL] prawie jak wystawowo... Jak do licha zrobić w tylnych łapach kąt prosty do podłoża??? :angryy: [URL=http://img291.imageshack.us/i/prawiejakwystawowocwicz.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3484/prawiejakwystawowocwicz.jpg[/IMG][/URL]
  9. szczerzymy ząbki w uśmiechu :lol: [URL=http://img269.imageshack.us/i/6411048.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5963/6411048.jpg[/IMG][/URL] dumna postawa [URL=http://img401.imageshack.us/i/dumnapostawa.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5982/dumnapostawa.jpg[/IMG][/URL] tonący w zbożu [URL=http://img520.imageshack.us/i/toniemywzbozu.jpg/][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4161/toniemywzbozu.jpg[/IMG][/URL] [ seter w szkodzie [URL=http://img338.imageshack.us/i/seterwszkodzie.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3418/seterwszkodzie.jpg[/IMG][/URL] razem na polach :loveu: [URL=http://img338.imageshack.us/i/napolach.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5696/napolach.jpg[/IMG][/URL]
  10. w koniczynie z bączkiem [URL="http://img266.imageshack.us/i/wkoniczyniezbaczkiem.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2052/wkoniczyniezbaczkiem.jpg[/IMG][/URL] zbożowo... [URL="http://img258.imageshack.us/i/zbozowo.jpg/"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5958/zbozowo.jpg[/IMG][/URL] tego też nie mogło zabraknąć.... :mad: [URL="http://img444.imageshack.us/i/tegoniemoglozabraknac.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2103/tegoniemoglozabraknac.jpg[/IMG][/URL] nie ma mnie tu! wcaaale nie wlazłem w szkodę! :roll: [U][URL=http://img22.imageshack.us/i/schowany.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2955/schowany.jpg[/IMG][/URL][/U] Branduś, uśmiech! [URL="http://img29.imageshack.us/i/usmiechbrandus.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7021/usmiechbrandus.jpg[/IMG][/URL]
  11. seter na polu to inny seter.... :razz: [URL=http://img339.imageshack.us/i/seternapolutoinnyseter.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8161/seternapolutoinnyseter.jpg[/IMG][/URL] taaaaka duża przestrzeń i taki maleńki Branduś :roll: [URL=http://img193.imageshack.us/i/przestrzen.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/930/przestrzen.jpg[/IMG][/URL] polowanie :cool3: [URL=http://img189.imageshack.us/i/polowaniel.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3212/polowaniel.jpg[/IMG][/URL] Chciałaś coś? [URL=http://img36.imageshack.us/i/chcialascos.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2594/chcialascos.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img36/chcialascos.jpg/1/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/chcialascos.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] w rzepaku [URL=http://img195.imageshack.us/i/wrzepakuy.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3258/wrzepakuy.jpg[/IMG][/URL]
  12. Wilk Bardzozły i prosiaczek :diabloti: [URL=http://img32.imageshack.us/i/wilkbardzozly.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8453/wilkbardzozly.jpg[/IMG][/URL] chwila odpoczynku [URL=http://img16.imageshack.us/i/zeswinka.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4160/zeswinka.jpg[/IMG][/URL] seter na polskich dróżkach ;) [URL=http://img190.imageshack.us/i/seternapolskichdrozkach.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6388/seternapolskichdrozkach.jpg[/IMG][/URL] okoliczne widoki :loveu: [URL=http://img32.imageshack.us/i/okolicznewidoki.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9092/okolicznewidoki.jpg[/IMG][/URL] zmachałem się.... [URL=http://img39.imageshack.us/i/zmachalemsie.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2056/zmachalemsie.jpg[/IMG][/URL]
  13. Mam foty! Weekend spędziliśmy na wsi : Badaliśmy oczko wodne - i oczyszczaliśmy je ze śmieci (czyli niepotrzebnych wg. Brandulca ozdób) :cool3: [URL=http://img521.imageshack.us/i/oczkowodnesiepodobalo.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8401/oczkowodnesiepodobalo.jpg[/IMG][/URL] Ćwiczyliśmy posłuszeństwo :p [URL=http://img36.imageshack.us/i/siad.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/246/siad.jpg[/IMG][/URL] wygłupialiśmy się :) [URL=http://img526.imageshack.us/i/poczatekglupawki.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5529/poczatekglupawki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/glupawkaogrodkowa.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6118/glupawkaogrodkowa.jpg[/IMG][/URL] Brando udawał nutrię... albo wielką wiewiórę... :diabloti: [URL=http://img162.imageshack.us/i/seterjakonutria.jpg/][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6977/seterjakonutria.jpg[/IMG][/URL]
  14. rozmyślili się właściciele - dobrze dla niego ;) bo nie gadałam, żeby nie zapeszyć, ale i tak się nie udało....
  15. aaaaa, u nas? Nie wyszła nam adopcja seterka i nie powiększyliśmy stadka, za to byliśmy w weekend na wsi i jutro wieczorkiem wstawię foty - dziś sił już nie mam :D
  16. a ja się zastanawiam nad charcią dla seterowego... Ale jakoś delikatnie mi one wyglądają ;)
  17. taka dola psiarza :) mój na szczęście śpioch jest i kima póki może - czyli w weekendy :) Ale nie zanosi się, żeby miało przestać padać, więc i u mnie spacer z kaloszami i parasolem :)
  18. Śliczna Szarlotka :) I faktycznie - kluska pełną gębą :)
  19. [quote name='wegezwierzaki.pl'] diabelkowa, ano jest :-) w przypadku upolowanego gryzonia możemy przynajmniej mówić o jakimś naturalnym biegu rzeczy, w przypadku świni z puszki już nie. Chyba, że sama swojemu psu tą świnię upolujesz i wypatroszysz. [/quote] Nie widzę różnicy między tym, czy ja zabiję świnię czy rzeźnik... A nie, rzeźnik to zrobi profesjonalnie i z mniejszą dawką bólu dla świni. Ale załóżmy, że idę z seterem na polowanie i z dzidą ubijam świnię. Może mój pies ją zjeść bezkarnie? w końcu polował ze mną, więc łańcuch pokarmowy jest? Idąc tym tokiem rozumowania dziczyznę można jeść bez wyrzutów sumienia :diabloti: Albo nauczyć psa kłusownictwa - mało jest psów i kotów na wsiach zagryzających kury i króliki?
  20. Mam tylko dwie zaległe.... :shake: Z goldenką Pepsi: [URL="http://img248.imageshack.us/i/p1160673.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7849/p1160673.jpg[/IMG][/URL] nowatorski sposób łapania frisbee :diabloti: [URL="http://img529.imageshack.us/i/p1160675.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1129/p1160675.jpg[/IMG][/URL]
  21. [url]http://i25.tinypic.com/ivwrc2.jpg[/url] Megi chodzi po wodzie ;) piękne zdjęcia, zwłaszcza portrety :)
  22. dam Ci go, jak tylko go zechcesz :P ps. ale tylko na ring ;)
×
×
  • Create New...