-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
galimatias [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180846.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7159/p1180846.jpg[/IMG][/URL] zakrzyczamy przeciwnika [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1180853.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3926/p1180853.jpg[/IMG][/URL] no przecież idziemy... [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180859.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5060/p1180859.jpg[/IMG][/URL] wąchanie [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1180875b.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9945/p1180875b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180877l.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5448/p1180877l.jpg[/IMG][/URL]
-
Drzemka [URL=http://img132.imageshack.us/i/p1180818.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8951/p1180818.jpg[/IMG][/URL] Rano mieliśmy porządną mgłę.... Presto z Brando w tle [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1180824.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1293/p1180824.jpg[/IMG][/URL] Dwa irlandzkie koziołki [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1180831.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8462/p1180831.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180835k.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6927/p1180835k.jpg[/IMG][/URL] no, dawaj! [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1180837.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/729/p1180837.jpg[/IMG][/URL]
-
świetna wiadomość! Zatem czekamy :)
-
Łojejciu :) A dlaczego śpi w obróżce? toż to uwiera...;)
-
Pokaż foto -my pokomentujemy, a On sam poleci do fryzjera ;)
-
trochę Was tam będzie. McDzik - wystawiasz Arniego? ;)
-
Z jej postów wynika że 7tygodniowego weimara... zdradź proszę, jaka hodowla tak szybko wydaje właścicielom szczeniaki??
-
o ile wiem to możesz wołać nawet śpiewając piosenkę ;) a gwizdek to nawet jest chyba dobrze widziany... ale na 100% nie wiem, sami pierwsze próby mamy za tydzień :)
-
Dopadaj, chcę poznać Bombika :)
-
Kisses, jasne że się nie obraziłam, nie mam o co dziewczyno :) Przecież sama nie obiecuję, że będę na pewno wtedy jeszcze na terenie wystawy ;)
-
Jak Brandulec wygra w młodzieży to zostajemy na BIS-y ;) Jak ktoś się nie boi szalonego uciekającego setera to nie ma problemu - mogę pożyczyć. No, Kisses w kolejce po niego stoi już :P
-
Nie warto przejmować się jednym zawistnikiem, gdy tyle życzliwych ludzi Wam kibicuje :) Stanowczo domagam się dalszych relacji o Mikrusku!
-
[URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180777.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2093/p1180777.jpg[/IMG][/URL] i tyle ich widzieli... [URL=http://img5.imageshack.us/i/p1180787.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/230/p1180787.jpg[/IMG][/URL] galopada [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180793.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/579/p1180793.jpg[/IMG][/URL] co tam jest? [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1180796.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3686/p1180796.jpg[/IMG][/URL] słonik Dumbo :) [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1180804.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1337/p1180804.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]McDzik [/B]- wiem, czekam aż znajdę w końcu czas ;) kijkowe szaleństwo [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180746.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9589/p1180746.jpg[/IMG][/URL] ktoś idzie? [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180748.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8590/p1180748.jpg[/IMG][/URL] Presto [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180760.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2001/p1180760.jpg[/IMG][/URL] Oddawaj kija!!! [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1180766.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2488/p1180766.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180769.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5710/p1180769.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img197.imageshack.us/i/p1180708.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8446/p1180708.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1180718.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5374/p1180718.jpg[/IMG][/URL] Nietoperek [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1180724.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/690/p1180724.jpg[/IMG][/URL] zabawa we dwóch :diabloti: [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1180731.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1019/p1180731.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180742.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/66/p1180742.jpg[/IMG][/URL]
-
Pańcia, patrz! Znaleźliśmy nową zabawkę ;) [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180686.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6049/p1180686.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1180689.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2070/p1180689.jpg[/IMG][/URL] Przybyła Amber :) [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180698.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7581/p1180698.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1180700i.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5224/p1180700i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1180701.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/299/p1180701.jpg[/IMG][/URL]
-
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
Darianna replied to IrishDevils's topic in Galeria
widzę, że udany spacer ;) Jak tam książęca para się dogaduje? ;) -
ciekawe, która pierwsza ;)
-
[quote name='Pestka']Bez pochwal za zrobienie na dworzu? ;)[/quote] zapomniałam o tym wspomnieć ;) Jasne że z pochwałami pełnymi zachwytu i z nagrodą smaczkową :diabloti: Dzieciak po zrobieniu co trza leci pędem do mnie, siada przede mną i czeka na nagrodę :loveu:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ło boziu, aleś mnie [B]Moth [/B]uszczęśliwiła :) Powoli rozważam wprowadzenie mycia podwozia dla Brando, ale chłop się kąpie codziennie w rzece, z rana po rosie lata no i jakoś to jest ;) Ale chyba mu zacznę wieczorne rytuały robić jak się nieco chłodniej zrobi...
-
Jakim cudem dwie grupy ocenia jeden sędzia? będą oceniane na jednym ringu czy jak to wygląda?
-
my będziemy :) Coyote Ugly - znasz może wyniki u nas? ;)
-
jak pies nasika w domu - a mam od ponad tygodnia malucha i mu się zdarza - po prostu ignoruję go wtedy, ani nie karcę, ani nie krzyczę, nic nie mówię. po prostu sprzątam i przez kilka minut nie zwracam na niego uwagi. Ze starszym podziałało ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
wysycha w drodze do domu,, co nie wyschnie wykrusza się w czasie jego drzemki. Po obudzeniu się delikwenta należy pozostałą kupke piasku zamieść ;) I tyle :) Na sierści już nic nie zostaje :) W dni deszczowe wycieram łapy ręcznikiem w miarę do sucha, no i grzbiet ile się da.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
jakie to przesłodkie maleństwo :)