Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. galimatias [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180846.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7159/p1180846.jpg[/IMG][/URL] zakrzyczamy przeciwnika [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1180853.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3926/p1180853.jpg[/IMG][/URL] no przecież idziemy... [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180859.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5060/p1180859.jpg[/IMG][/URL] wąchanie [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1180875b.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9945/p1180875b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180877l.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5448/p1180877l.jpg[/IMG][/URL]
  2. Drzemka [URL=http://img132.imageshack.us/i/p1180818.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8951/p1180818.jpg[/IMG][/URL] Rano mieliśmy porządną mgłę.... Presto z Brando w tle [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1180824.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1293/p1180824.jpg[/IMG][/URL] Dwa irlandzkie koziołki [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1180831.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8462/p1180831.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180835k.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6927/p1180835k.jpg[/IMG][/URL] no, dawaj! [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1180837.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/729/p1180837.jpg[/IMG][/URL]
  3. świetna wiadomość! Zatem czekamy :)
  4. Łojejciu :) A dlaczego śpi w obróżce? toż to uwiera...;)
  5. Pokaż foto -my pokomentujemy, a On sam poleci do fryzjera ;)
  6. trochę Was tam będzie. McDzik - wystawiasz Arniego? ;)
  7. Z jej postów wynika że 7tygodniowego weimara... zdradź proszę, jaka hodowla tak szybko wydaje właścicielom szczeniaki??
  8. o ile wiem to możesz wołać nawet śpiewając piosenkę ;) a gwizdek to nawet jest chyba dobrze widziany... ale na 100% nie wiem, sami pierwsze próby mamy za tydzień :)
  9. Dopadaj, chcę poznać Bombika :)
  10. Kisses, jasne że się nie obraziłam, nie mam o co dziewczyno :) Przecież sama nie obiecuję, że będę na pewno wtedy jeszcze na terenie wystawy ;)
  11. Jak Brandulec wygra w młodzieży to zostajemy na BIS-y ;) Jak ktoś się nie boi szalonego uciekającego setera to nie ma problemu - mogę pożyczyć. No, Kisses w kolejce po niego stoi już :P
  12. Nie warto przejmować się jednym zawistnikiem, gdy tyle życzliwych ludzi Wam kibicuje :) Stanowczo domagam się dalszych relacji o Mikrusku!
  13. [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180777.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2093/p1180777.jpg[/IMG][/URL] i tyle ich widzieli... [URL=http://img5.imageshack.us/i/p1180787.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/230/p1180787.jpg[/IMG][/URL] galopada [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180793.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/579/p1180793.jpg[/IMG][/URL] co tam jest? [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1180796.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3686/p1180796.jpg[/IMG][/URL] słonik Dumbo :) [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1180804.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1337/p1180804.jpg[/IMG][/URL]
  14. [B]McDzik [/B]- wiem, czekam aż znajdę w końcu czas ;) kijkowe szaleństwo [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180746.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9589/p1180746.jpg[/IMG][/URL] ktoś idzie? [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180748.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8590/p1180748.jpg[/IMG][/URL] Presto [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180760.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2001/p1180760.jpg[/IMG][/URL] Oddawaj kija!!! [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1180766.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2488/p1180766.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180769.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5710/p1180769.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1180708.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8446/p1180708.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1180718.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5374/p1180718.jpg[/IMG][/URL] Nietoperek [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1180724.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/690/p1180724.jpg[/IMG][/URL] zabawa we dwóch :diabloti: [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1180731.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1019/p1180731.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180742.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/66/p1180742.jpg[/IMG][/URL]
  16. Pańcia, patrz! Znaleźliśmy nową zabawkę ;) [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180686.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6049/p1180686.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1180689.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2070/p1180689.jpg[/IMG][/URL] Przybyła Amber :) [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180698.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7581/p1180698.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1180700i.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5224/p1180700i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1180701.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/299/p1180701.jpg[/IMG][/URL]
  17. widzę, że udany spacer ;) Jak tam książęca para się dogaduje? ;)
  18. ciekawe, która pierwsza ;)
  19. [quote name='Pestka']Bez pochwal za zrobienie na dworzu? ;)[/quote] zapomniałam o tym wspomnieć ;) Jasne że z pochwałami pełnymi zachwytu i z nagrodą smaczkową :diabloti: Dzieciak po zrobieniu co trza leci pędem do mnie, siada przede mną i czeka na nagrodę :loveu:
  20. Ło boziu, aleś mnie [B]Moth [/B]uszczęśliwiła :) Powoli rozważam wprowadzenie mycia podwozia dla Brando, ale chłop się kąpie codziennie w rzece, z rana po rosie lata no i jakoś to jest ;) Ale chyba mu zacznę wieczorne rytuały robić jak się nieco chłodniej zrobi...
  21. Jakim cudem dwie grupy ocenia jeden sędzia? będą oceniane na jednym ringu czy jak to wygląda?
  22. my będziemy :) Coyote Ugly - znasz może wyniki u nas? ;)
  23. jak pies nasika w domu - a mam od ponad tygodnia malucha i mu się zdarza - po prostu ignoruję go wtedy, ani nie karcę, ani nie krzyczę, nic nie mówię. po prostu sprzątam i przez kilka minut nie zwracam na niego uwagi. Ze starszym podziałało ;)
  24. wysycha w drodze do domu,, co nie wyschnie wykrusza się w czasie jego drzemki. Po obudzeniu się delikwenta należy pozostałą kupke piasku zamieść ;) I tyle :) Na sierści już nic nie zostaje :) W dni deszczowe wycieram łapy ręcznikiem w miarę do sucha, no i grzbiet ile się da.
  25. jakie to przesłodkie maleństwo :)
×
×
  • Create New...