Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. my sobie odpuścimy pewnie. Brandulec i tak jeszcze mały i chudy....
  2. Gratulujemy!!!
  3. my byliśmy - dosk. 2 lokata pierwszą dostał Gral z Mahagonii - też ocena doskonała. reszty nie wiem, zmyliśmy się coś zjeść bo bez śniadania byliśmy ;)
  4. Witamy Kropka i Króliczka :) Puszczasz ich razem? ;)
  5. nie, konkurencja jest starsza - czyli np. ma większą klatkę piersiową.... myślałam, że w młodzieży uwzględnia się wiek i wymagania ma się proporcjonalne do wieku, w końcu pies się jeszcze rozwija. No trudno, powalczymy dalej, w końcu się komuś może mój wyrostek spodoba ;)
  6. a ja poznałam wczoraj Bombika :) Jest przesłodki :)
  7. zdjęcia z wystawy jutro, tylko jeszcze wkleję opis sędziego :) [I]"dobry format, średnia kość, umięśnienie dobre na wiek, proporcjonalna trochę delikatna głowa, doskonały grzbiet, dobra klatka piersiowa, dobre kątowanie, w ruchu trochę luźne łokcie, dobra jakość szaty"[/I] ocena doskonała, lokata 2/2 ;)
  8. Misja PP wykonana :) [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1200167.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7069/p1200167.jpg[/IMG][/URL] Idę obrabiać foty z wystawy :)
  9. my od d... strony.... ;) [URL=http://img180.imageshack.us/i/p1200078.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9899/p1200078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1200101.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3981/p1200101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img527.imageshack.us/i/p1200108.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1748/p1200108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/p1200112.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2016/p1200112.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img199.imageshack.us/i/p1200119.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8282/p1200119.jpg[/IMG][/URL]
  10. sędziowie ;) [URL=http://img34.imageshack.us/i/p1200023.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7352/p1200023.jpg[/IMG][/URL] Ktoś, nie będę palcem wskazywać kto, wpadł na świetny pomysł wybrania się z cieczkującą suczką na PP... A że mój Brando wyczuwa cieczkę, która dopiero nadejdzie, a jak trwa to dostaje fioła, finał PP wiązał się ze śpiewaniem serenad i wyrywaniem się do obiektu westchnień.... Cieszyłam się tylko, że nie było tej suczki z nami w grupie w polu, bo już bym miała po próbach..... (Brando)puść, ja muszę iść do tej dziewczyny!!! (Ja)Nie, nie pójdziesz do tej suczki.... (wyżełek)Suczka mówicie? Która to? [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1200040.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2091/p1200040.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img252.imageshack.us/i/p1200042.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1402/p1200042.jpg[/IMG][/URL] wręczanie dyplomów [URL=http://img180.imageshack.us/i/p1200061.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9784/p1200061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1200065.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5797/p1200065.jpg[/IMG][/URL]
  11. medal za drugie miejsce w klasie dostaliśmy, puchary widziałam, całkiem niczego sobie ;)
  12. Sylrwia. mam kilka fot węgrów z PP w Katowicach, chcesz? Jeśli tak to wyślę jutro ;)
  13. trzeba było przekopać ściółkę ;) [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1190964.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3230/p1190964.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/p1190971.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6916/p1190971.jpg[/IMG][/URL] i zakończenie [URL=http://img407.imageshack.us/i/p1190987.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5229/p1190987.jpg[/IMG][/URL] zakończenie oczami Prestolka [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1200003.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6905/p1200003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1200010.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8279/p1200010.jpg[/IMG][/URL]
  14. Państwo jedzą, a nas tu uwiązali, bo niby żebramy... phi.... [URL=http://img198.imageshack.us/i/p1190883.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2720/p1190883.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1190884.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5315/p1190884.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1190897.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7163/p1190897.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1190904.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/340/p1190904.jpg[/IMG][/URL] Potem było szaleństwo rudych po lasku... jakość kiepska fot, bo ciemnawo było... [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1190959.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6406/p1190959.jpg[/IMG][/URL]
  15. wszystkie rude PP :) [URL=http://img4.imageshack.us/i/p1190829.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6797/p1190829.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1190838.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4001/p1190838.jpg[/IMG][/URL] moje dwa rydze [URL=http://img4.imageshack.us/i/p1190854.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/392/p1190854.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1190858.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/82/p1190858.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1190862.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6852/p1190862.jpg[/IMG][/URL]
  16. dumny Brandulec ;) [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1190735.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6891/p1190735.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1190739.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2810/p1190739.jpg[/IMG][/URL] moje dzieci kochane :) [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1190743.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1461/p1190743.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1190751.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9176/p1190751.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1190754.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/750/p1190754.jpg[/IMG][/URL]
  17. sio do wody! [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1190689.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5158/p1190689.jpg[/IMG][/URL] malutki robił furorę ;) [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1190704x.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3107/p1190704x.jpg[/IMG][/URL] dzielny chłopak... [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1190709.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4035/p1190709.jpg[/IMG][/URL] nagradzanie chłopaków [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1190717.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8585/p1190717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1190731.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9673/p1190731.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1190566.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/436/p1190566.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1190568.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7950/p1190568.jpg[/IMG][/URL] zaczynamy :) [URL=http://img407.imageshack.us/i/p1190610.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6858/p1190610.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img407.imageshack.us/i/p1190635.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9009/p1190635.jpg[/IMG][/URL] Przed próbą wody ;) [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1190661o.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7849/p1190661o.jpg[/IMG][/URL]
  19. mamy doskonałą ocenę i drugą lokatę. Zaczynam się powoli przyzwyczajać, że przegrywamy ;) a póki co serwuję foty z PP [URL=http://img181.imageshack.us/i/p1190550.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8189/p1190550.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1190555.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9053/p1190555.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1190556.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7635/p1190556.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img70.imageshack.us/i/p1190560.jpg/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1222/p1190560.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1190564.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1266/p1190564.jpg[/IMG][/URL]
  20. jedziemy bez kąpanka bo Pańcia padła... może nas z ringu nie wygonią ;)
  21. a my wstaliśmy i się zaraz zbieramy ;)
  22. wróciliśmy z PP AMOR"S ARROW Neiven, 61 pkt., dypl. III st. jestem wykończona.... a jutro do Przemyśla....
  23. jednak udało się :D AMOR"S ARROW Neiven, 61 pkt., dypl. III st.
  24. jak to nikt nie tęskni???? A kto co chwila się zdjęć dopominał? ;) My właśnie z prób polowych wrócili... padam na pysk....
  25. McDzik, a temat prezentacji maturalnej już masz? ;)
×
×
  • Create New...