-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Kilka zaległych fot nadchodzi Lokis... Rudzielce na pozycjach obserwacyjnych... [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1190513.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7066/p1190513.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1190515.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/434/p1190515.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1190521.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9743/p1190521.jpg[/IMG][/URL] witanko... [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1190527.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9066/p1190527.jpg[/IMG][/URL] szaleństwo [URL=http://img186.imageshack.us/i/p1190538x.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4949/p1190538x.jpg[/IMG][/URL]
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Darianna replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
tak jak i mój błotniak ;) -
oh, jak szkoda, że tak daleko do Was mam... ja bym takązgraję chętnie zobaczyła :loveu: ps. jak odróżniasz, które dzieciaki są czyje? :diabloti:
-
to czekam na fotki :)
-
ha, ciapa jestem - miało byś "śpiący" zamiast słodki :D Wyszło masło maślane... Ale słodki też jest :loveu:
-
wow, jak tak dalej pójdzie to wykończysz tą firmę reklamacjami ;)
-
Słodki Dinduś przefajowski :)
-
skok wzwyż - sekcja juniorów ;) [URL="http://img33.imageshack.us/i/p1200579.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/720/p1200579.jpg[/IMG][/URL] lądowanie albo "wyginam śmiało ciało..." [URL="http://img38.imageshack.us/i/p1200580.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6059/p1200580.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img514.imageshack.us/i/p1200592.jpg/"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/92/p1200592.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img514.imageshack.us/i/p1200595.jpg/"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1251/p1200595.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/p1200598.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5576/p1200598.jpg[/IMG][/URL] i tak wyglądał w sumie nasz weekend - PP - wystawa - latanie po polach ;)
-
zdjęcie dnia - jamniko-seter czyli irlandzki stretching...:diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://img33.imageshack.us/i/p1200561.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3284/p1200561.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/p1200566.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4024/p1200566.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1200568.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5237/p1200568.jpg[/IMG][/URL] Prestolek [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1200573.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/989/p1200573.jpg[/IMG][/URL] Tanecznym krokiem :loveu: [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1200574.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3583/p1200574.jpg[/IMG][/URL]
-
mam! [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1200525.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7117/p1200525.jpg[/IMG][/URL] zaraz... gdzie ona jest? [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1200526.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5428/p1200526.jpg[/IMG][/URL] mała sarenka Prestolkowa :) [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1200537x.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6145/p1200537x.jpg[/IMG][/URL] Brando w galopie [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1200541.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8754/p1200541.jpg[/IMG][/URL] rzucaj! [URL=http://img134.imageshack.us/i/p1200558.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1231/p1200558.jpg[/IMG][/URL]
-
czekam na młodego... [URL=http://img215.imageshack.us/i/p1200510.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8672/p1200510.jpg[/IMG][/URL] leci grudka ziemi... [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1200521.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/214/p1200521.jpg[/IMG][/URL] ja ją złapię!! ja ją złapię!! [URL=http://img215.imageshack.us/i/p1200522.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9934/p1200522.jpg[/IMG][/URL] prawie mam!! [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1200523.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7416/p1200523.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1200524.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7421/p1200524.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img38.imageshack.us/i/p1200466.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4040/p1200466.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1200473s.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9757/p1200473s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1200499.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3593/p1200499.jpg[/IMG][/URL] wracaaaam!!! [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1200505.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2267/p1200505.jpg[/IMG][/URL] ciężka robota to plewienie.... [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1200506.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3961/p1200506.jpg[/IMG][/URL]
-
bez tłuczki się nie obeszło ;) nic tak nie odstresowuje jak mała bójka ;) [URL=http://img98.imageshack.us/i/p1200447.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4959/p1200447.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1200451.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8431/p1200451.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1200455.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2830/p1200455.jpg[/IMG][/URL] taki ładny teren znaleźliśmy :) [URL=http://img140.imageshack.us/i/p1200460s.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5533/p1200460s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/p1200463.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1443/p1200463.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie samymi wystawami człowiek i seter żyje, więc wracając z Przemyśla zatrzymaliśmy się na okolicznych polach na spacerek i hasanie... [URL="http://img245.imageshack.us/i/p1200427.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2157/p1200427.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img513.imageshack.us/i/p1200429.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5060/p1200429.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img32.imageshack.us/i/p1200435.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8217/p1200435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img403.imageshack.us/i/p1200439.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3622/p1200439.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img98.imageshack.us/i/p1200440.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7416/p1200440.jpg[/IMG][/URL]
-
w seterach (psy klasa młodzieży) - zdecydowanie jak pisała Talagia - lubi duże i mocne psy, z dużą klatką piersiową...
-
[quote name='Hawana'][I]"średnia kość, trochę delikatna głowa" [/I]- :crazyeye: ?? co to za sędzia[/quote] [B][SIZE=3][FONT=Arial Narrow]Piskay Vladimír :diabloti: [/FONT][/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=3]Kurczaki, [/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Arial Narrow][FONT=Arial]nie wiem, czy jechać do tego Poznania... No wiem,sędzina z wysp, ale dać tyle kasy żeby usłyszeć, że Brandulec jeszcze rośnie i dostać któreś tam z kolei miejsce... No bo wygrać nie wygramy, Brando jeszcze za mały szczypiorek... Co radzicie? ps. Jedziemy do Wrocka i Zabrza, bo już się tam zapisaliśmy. A potem darowujemy sobie wystawy do przyszłego roku... [/FONT][/FONT][/SIZE][B][SIZE=3][FONT=Arial Narrow] [/FONT][/SIZE][/B]
-
Śliczna dziewczynka, goliłaś jej kiedyś uszy, że ma takie jaśniejsze włosy tam?
-
kinnia - jeśli trafiłabym na to samo pole co ta suczka podczas PP i Brando zamiast praować latałby jej tropem i próbował molestować - nie miałabym żadnych oporów od wskazania palcem... a wyczuł ją na szczęście jak już było po wszystkim, relaksowaliśmy się po trudach prób na biwaku więc dałam sobie spokój... A stawy mnie bolą jak wszyscy diabli....
-
[URL="http://img98.imageshack.us/i/p1200376.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1427/p1200376.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img513.imageshack.us/i/p1200380.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/861/p1200380.jpg[/IMG][/URL] Wracamy do domu :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL="http://img32.imageshack.us/i/p1200422.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2483/p1200422.jpg[/IMG][/URL]
-
Porównanie [URL=http://img514.imageshack.us/i/p1200337.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7546/p1200337.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1200351.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/879/p1200351.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1200360.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2029/p1200360.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1200365.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1476/p1200365.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/p1200370.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9762/p1200370.jpg[/IMG][/URL]
-
kim jesteś i dlaczego biegniesz za mną? :evil_lol::evil_lol: [U][URL=http://img29.imageshack.us/i/p1200245.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4172/p1200245.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img35.imageshack.us/i/p1200256.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6866/p1200256.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img6.imageshack.us/i/p1200268.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5227/p1200268.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img6.imageshack.us/i/p1200278.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4729/p1200278.jpg[/IMG][/URL] Gral [URL="http://img6.imageshack.us/i/p1200310.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9335/p1200310.jpg[/IMG][/URL]
-
Bądź grzecznym słoneczkiem i nie uciekaj z ringu i pokaż się ładnie... [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1200218.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1590/p1200218.jpg[/IMG][/URL] Prezentacja walorów [URL=http://img169.imageshack.us/i/p1200229.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6207/p1200229.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/p1200232.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3217/p1200232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img169.imageshack.us/i/p1200234.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1175/p1200234.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/p1200242.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5171/p1200242.jpg[/IMG][/URL]
-
No i czas na foty z wystawy Takim wzrokiem powitał mnie Brando po tym jak wróciłam po szwędaniu się po terenie wystawy.... [URL="http://img529.imageshack.us/i/p1200179.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8959/p1200179.jpg[/IMG][/URL] Mały rudy kibic [URL="http://img29.imageshack.us/i/p1200182.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4094/p1200182.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/p1200187u.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6505/p1200187u.jpg[/IMG][/URL] Wcale nie wyglądam na zestresowaną...:diabloti: [U][URL=http://img6.imageshack.us/i/p1200199.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/710/p1200199.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img29.imageshack.us/i/p1200216.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4168/p1200216.jpg[/IMG][/URL]
-
Gosiu, gratulację z ukończenia championatu! Eh, może i kiedyś dla mojego rudego nadejdzie dzień, że coś wygra ;) a te małe uszaste.... łaaaaaa.... rozpływam się.... Zachwycające...
-
wszystko u nas z fotorelacją jest :D zdaliśmy na 3 stopień :)