Agucha Amanda chodzi tylko po osiedlu, a u nas soli nie sypią, ona ciapie gdzie ją naleci myślę jednak, że jeszcze nie jest ufna, dopiero próbuje odkrywać brzuszek a zrywa się do tego ciamkania jakby ją ktoś szpilką dziabnął.Nie gryzie się żeby się ranić tylko jest taka umamlana.
Dzisiaj damesa spała rano po wczorajszej kąpieli a ja z Tomikiem poszłam na ranny spacerek,.....i......i kupiliśmy choinkę.Troszkę miałam do domu, ale kiedy tylko ją stawiałam mój kawaler oświadczał wszystkim, że nasza :mad: dobrze, że w drodze powrotnej to nie miał już czym bo inaczej chyba przebiłby zapach świerku ha...ha..:cool3: