-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Oooooo, powodzenia [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best7_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG]
-
Musi być najlepszy na świecie :loveu: - dziewczyny na pewno udzielą rad :loveu:
-
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
[quote name='Osa']To nie o to chodzi że pies jest ostrzyżony na gładko ja też swoje strzygę ale zachowując jakieś proporcje bez niepotrzebnych udziwnień- chodzi mi o to co zostało na głowie - dla mnie shih- tzu musi wyglądać jak shih. bez względu na predyspozycje charakteru i wychowanie. Na pewno nic mi do tego co Ci się podoba ale nie widzę za bardzo związku z praktycznością irokeza na głowie a tarzaniem się psa w trawie, kopaniu dołów czy lataniem po lesie. O gustach się nie dyskutuje to prawda. Przyznam jednak że nie spodziewałam się po Tobie takiej ekstrawagancji. Bez urazy Aga - jeśli chodzi o wygląd psa to mówię co myślę.[/QUOTE] Ha, ha ha :turn-l: ale Ci się Agusiu przyrwało od Osuni( ja wiem, że jesteś tradycjonalistką) ale ta fryzura rozłożyła mnie na łopatki - irokez prześmieszny :roflt: Ja też muszę wybrać się z moją do strzyżenia, ale myślę,że decyzję zostawię Jarkowi- nie mogę ha, ha, ha .......strasznie mnie rozbawiłaś..... -
Ale fajnie, że już po :smile:, malutka bardzo dzielna :loveu: a teraz tylko domek i zapomni o wszystkim złym co ją spotkało, trzyma kciuki :p
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Mam pytanie: czy Denisek nadal albo znowu może zarażać inne psiaki , tym chorym uchem ?[/QUOTE] Miałam chorego psa na ucho, ale uważam, że to nie jest zarażliwe i też uważam że kolejny antybiotyk ogólny rozwali mu odporność tym bardziej,że podany bez antybiogramu.Może się mylę :roll: -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Kleksik śliczny! Ach, jaki wywyższony na tej focie z domku :) Nie wiedziałam, że była jakas głośna pseudo w okolicy.. Ale niestety wiem, że jest ich trochę, bo bez przerwy jakieś ogłoszenia o yorkach, albo husky :([/QUOTE] Ja chyba się domyślam nawet który to facet, tylko ja nie wiedziałam, że on ma hodowlę mam nadzieję, że nie ma od nowa....
-
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
haliza replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Śliczna sunia. Te psiaki poza schroniskiem nabierają takiego uroku i wdzięku. Stają się zupełnie inne. Szkoda że tyle ich tam pozostaje.[/QUOTE] Pozostaje, a najgorsze, że ciągle przybywa :-( -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
haliza replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Ile radości w tej suczce :cool3: Warto było zabrać ją ze schroniska, żeby jej roześmiany pyszczek zobaczyć. Z adopcja powolutku, nie jestem zwolenniczką szybkiej adopcji psiaka z hoteliku. Niech się wyszaleje, nacieszy wolnością, pokaże swoją naturę. Teraz jest szczęśliwa. Musi jej się trochę u Murki znudzić.:evil_lol:[/QUOTE] Gratuluję, podopiecznej - cudna ta dziewczynka, wulkan energii i radości :loveu: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Dziwne podejście :roll:, bo wzięcie psa zawsze wiąże się z wydatkami i lepiej się do tego przyzwyczaić ( bo z braku tej świadomości dużo później traci domy:-() -
Jak to mówią - ciągnie wilka do lasu ;):loveu: Agnieszko :p:evil_lol:
-
O, ho ho ho, Agusia znowu w naszych stronach:loveu:
-
Pieseczku, domek potrzebny :roll:
-
O rany, to straszne przeżycie, wiem jak to jest, ja też musiałam podjąć taką decyzję po 15 latach :-( . Agucha ma rację, właśnie wczoraj dostałam tomik wierszy od Tessy i tam ktoś napisał że one nie odchodzą tylko wracają w innym futerku :shake::p
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Do góry malutki... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę, że same dobre wieści, zdrowiej malutka a nad tomikiem od Ciebie poryczałam się wczoraj, dziękuję. -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąseczku naciesz się tym nowym życiem jak najdłużej.... -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajnie, że piesio taki radosny - ciepłe dni to i można wybiegać się po ogródku -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale piękna dziewczynka :loveu: - wysłane :p -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'][quote name='haliza'] Dziękuję KOCHANA!!! :Rose:[/QUOTE] Agucha, adres by się przydał :oops:, bo chyba nie mam ( chyba, że do Ciebie)