No nie, zupełna załamka :shake:, u mnie cały dzień leje jak z cebra :roll: nie ma co marzyć o przerwie od wody, a u Was takie piękne niebo :placz: korzystajcie puki co :loveu: - ale mina u malutkiej :lol:, a Alex na pewno lepiej odpocznie w domciu ;)