Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Wysłałam w piątek 40 zł, jeszcze dostałam od mamy 30, postaram się jutro wysłać......
  2. Wiem, ale chciałabym Cię pocieszyć:calus:
  3. Musi być dobrze, nie zamartwiaj się.....
  4. [quote name='Bgra']no dobra,dobra a który ojciec?:evil_lol:[/QUOTE] To skomplikowane :hmmmm:, Asik ma 16 rok i do nigo podobny jest bardzo Asika synek o ten [IMG]http://images33.fotosik.pl/581/c000f475ba439a88gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1738/92b93ebf3d450bd0gen.jpg[/IMG] ...a Ferbiego i Mufki ojciec tak jak Mufka....uff chyba wybrnęłam :eviltong:
  5. [quote name='Bgra']jakie cudowne te kociaki,buziaczki przecudowne a ja nie mogę mieć kotka:-( masz wszystkie od maleńtaska? Mufka na zdjęciu się myje?[/QUOTE] Więc to jest tak, Finusię kupiłam jak miała 6 miesięcy, ten kremowo-biały to synek Finusi i Ferbi vel Gruby to też synek Finusi :p, Mufkę kupiłam jak miała 3 miesiące :roll:, więc właściwie są u mnie od zawsze :loveu:Na zdjęciu Mufka robi kocią toaletę :lol:
  6. Zaglądam, cieszę się z dobrych wieści od Eli.... Jaki żal, że malutki Piracik musiał odejść :-(
  7. Nie musisz :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1871/3b263410f6f2efc1gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1964/10f1fb94b33e44d8gen.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Bgra']ona jest dziennie czesana:evil_lol:nie ma kołtunów z zaniedbania,to bardzo dobry dom:loveu:lubi mała latać po ogrodzie to co zrobisz? chcieli persa bo spokojny i na kanapie leży a ta nieeeeeeeee:diabloti:[/QUOTE] U mnie Mufka, ta z ciemną buzią też pewnie by latała, jak ją przywiozłam to jesienią drzwi na balkon musiałam zamykać bo bez przerwy siedziała w karmniku dla ptaszków :diabloti:
  9. [quote name='Bgra']poczekamy na ciotki,bo może jednak... ja też trzymam nieustannie[/QUOTE] ....nie załapał, że czeka go lepszy los :shake:
  10. [quote name='Bgra']krasna to ona jest ale dużoooo roboty przy takim persie co to lata po polach:evil_lol:chciał i kotce i sobie ułatwić życie:evil_lol:[/QUOTE] Kołtuny są straszne dla zwierzątka :shake:, a chodzenie po krzakach z długim włosem też masakra :cool3:, lepiej było wziąć jakiegoś orienta krótkowłosego :roll:
  11. O rany, co ten maluch zrobił :shake:, u nas dzisiaj nie padało ale było chłodno a jutro nie wiem, będę trzymać kciuki żeby się znalazł....
  12. [quote name='Bgra']no pięknie takie lewki wyglądają:evil_lol:cudaki[/QUOTE] Żeby futerko było w pełnej krasie to niestety kanapa, czesanie i kuwetka ;)
  13. [quote name='Bgra']jeden kotecek ciachnięty,trochę się bałam bo to szefa:evil_lol:ale zadowolony fest:multi:ma persiczkę co to po polu lata i zawsze jakiś kołtun do domu przywlecze mimo,że dziennie czesana,chciał ją do fryzjera zabrać,żeby ciąć:evil_lol:[/QUOTE] Można zrobić na lwiątko, zostawić na łepku i ogonku :diabloti:
  14. O w domku....ale dobra wiadomość :loveu:
  15. [quote name='Bgra']trochę prawdy jest...z tym uzależnieniem:razz: ciekawa jestem co z kotecków zostało:evil_lol:[/QUOTE] W najgorszej wersji sfinks :evil_lol::diabloti:
  16. [quote name='Bgra']mieliśmy gości,niedziela zleciała więc miło:) Hana jakaś rozdrażniona,nie wiem może cieczka się zbliża a po 3 mc szykujemy się na ciach:-([/QUOTE] O to jeszcze stres przed Wami :shake:, wszystko będzie dobrze :p
  17. O, ale napięcie, maluch taki cudny :loveu:, no to czekamy :p
  18. Biedna mała, jutro postaram się podesłać grosik...
  19. [QUOTE][quote name='Bgra']dobrze,że jesteś bo już się martwiłam [/QUOTE] Dziękujemy za pamięć :loveu: - zawsze wracamy :p, to uzależnienie :cool3::diabloti: [QUOTE]jutro chyba się dowiem:evil_lol:[/QUOTE][/QUOTE] no to czekamy :razz:
  20. A to urwis jeden;).....
  21. Mnie padł internet, kupiłam nowe przewody bo się załamały ale i tak nie było dostępu, dzisiaj podłączyli :roll:
×
×
  • Create New...