Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Ja teraz to mam takie godziny pracy, że gdybym miała małe dzieci :mad:, grafik układany jest na miesiąc a praca od 8, od 10, od 13 od 14, od 16 do 15, do 17, do 20, do 21 i od czasu do czasu noc :roll:
  2. [quote name='Bgra'][quote name='haliza'] nie raz nie dwa ...poszłabym chętnie na nockę ja tak nie cierpię wcześnie wstawać,dopiero co położę głowę na poduszkę...a tu pobudka:mad: tęsknię za morzem,ale nie wiem jak to będzie,czy ojciec będzie już po operacji?ma mieć założoną zastawkę komorowo- otrzewnową[/QUOTE] Nocki są ciężkie .....myślę, że wszystko będzie dobrze i za 5 miesięcy będziecie biegać po plaży :loveu:
  3. Będzie, będzie tylko jakoś tak nie może jeszcze się ogarnąć ;)
  4. [quote name='Lili8522']Przepraszam Cioteczko, już naprawiłam gafę :)[/QUOTE] Żaden problem :p, nie mogę zadeklarować więcej :oops:, jak będę miała nadwyżkę to wpłacę więcej ;)
  5. [quote name='Bgra'][quote name='haliza'] mnie też trochę zatarły się granice:razz: przeleżałam prawie cały czas...od czwartku,teraz nie wiem,czy kości bolą mnie bo mam już prawie odleżyny,czy jeszcze nie do końca wróciłam do świata żywych jedno wiem,jakoś mi jutro wyjątkowo niespieszno do roboty:evil_lol:[/QUOTE] Mnie na szczęście nie złamało, kości mnie trochę bolą ale to przez pogodę :razz: a jutro idę na nockę :cool3:
  6. Zajrzałam do pierwszego postu i wkradła się nieścisłość - moja deklaracja post123 jest 20 zł, w grudniu wpłaciłam 40 zł za grudzień a w styczniu 40 zł za styczeń i luty :roll:
  7. [quote name='Bgra']szkoda:evil_lol:wściekła jestem na tego oszusta z allegro...wrrrr a tak się cieszyłam,już miałam plan,ze jak się poprawi pogoda to pojadę z Alesiem na wysiady do Zabrza[/QUOTE] Ja nie mam konta na allegro więc chwilowo nie grożą mi tacy oszuści :cool3:
  8. O, rany jakie talenty :crazyeye: - no to Tinusia musi znaleźć domek jak najszybciej :loveu:
  9. [quote name='Bgra']fajna sprawa,ja za bardzo na rowerze nie,nie te oczy:diabloti: wolę spacery,teraz muszę się znowu rozglądać za tą chustą,nosić Alesia daleko nie sposób,umorduję się a w tej chuście ciężar się rozłoży,zrobiłam próbę w domku z materiału,zadowolny był,że ehh no chyba,że dla niego wózeczek kupię:diabloti:[/QUOTE] Szkoda, że moja córka nie miała takiej to bym Ci podesłała ;), Ami uwielbia być noszona w torbie, jak chcę ją tak zabrać to jak tylko wyjmę sama się do niej pakuje :p
  10. [quote name='Bgra'][quote name='haliza'] no ale sama powiedz,czego się nie zrobi dla tych naszych ukochańców:loveu:[/QUOTE] Oczywiście, rozpuszczone do granic możliwości :mad::evil_lol:, ale jak smutno by było bez nich :loveu: - śmigamy na szybki spacerek .....
  11. [quote name='Bgra']Hana na wakacjach to z dychę dziennie robiła z nami o ile nie więcej:evil_lol: ja lubię chodzić pieszo,było i 16... no nie codziennie,ale kilka razy w tyg,ostatnio przystopowałam... dla Alesia "kupiłam" na allegro taką chustę do noszenia dzieci(tzn zapłaciłam a pani nas oszukała) właśnie z myślą o dłuższych spacerach[/QUOTE] Ja więcej jeżdżę na rowerze, ale sama :roll: - kiedyś w Zooplusie widziałam przyczepkę do roweru ale troszkę droga :evil_lol:
  12. Faktycznie, piękna sesja zdjęciowa :loveu:
  13. [quote name='Bgra'][quote name='haliza'] aaaa nawet o tym nie pomyślałam:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] ,,,hi hi hi tak myślałam :eviltong:
  14. [quote name='Bgra']fajnie tak w wózeczki Hana często z 8 km w lecie robi,jak na jej maleńkie łapiątka to dużo:evil_lol: eee no Ami to dobrze miała:loveu:fajnie tak w wózeczku,Alesiowi by pasowało:razz:bo na spacerach trzeba go raczej nosić[/QUOTE] O rany :crazyeye:to faktycznie maratony urządzacie :evil_lol:, my powolutku do 2 km od czasu do czasu, a normalnie jedno wyjście około 1 km :roll:( w lecie) - nawet Tomik wysiada, jak się zmęczy to poleguje na trawce, jak odpocznie o idziemy dalej :lol:
  15. [quote name='Bgra'][quote name='haliza'] ta znam to,ubranko zdecydowanie oszczędza sierść:evil_lol:[/QUOTE] Ale mnie akurat chodziło o to, że nie muszę kupować za 50 - 60 zł tylko przerabiam polarki :diabloti:
  16. [QUOTE][quote name='Bgra']Hana bardzo zarosła,więc jak idzie na 10 minut a nie jest mroźno to lata bez,Aleś zawsze ubrany bo biedaczek trzęsie się jak osika:-( moje na szczęście wszystko założą bez grymasów:evil_lol:[/QUOTE[/QUOTE] Przez to, że grymaszą mam mniejsze wydatki a troszkę więcej roboty :evil_lol:
  17. [quote name='Bgra']Hanka to taka do tańca i do różańca wszędzie można ją zabrać,zawsze grzeczna,czasami po długim spacerku to nie bardzo chce wychodzić,bo się boi,że znowu tak daleko musi dreptać na swoich krótkich łapkach:evil_lol:[/QUOTE] No, Ami załatwia to szybko, staje łapkami mi na kolana i jazda na rączki :cool3:( jak wnusia była mała pakowała się do koszyka po wózkiem :evil_lol:)
  18. [quote name='Bgra']o nieee...Hańcia to psi ideał od pierwszego dnia w domku:loveu:miałam na myśli psa znajomych[/QUOTE] ....aaaaa myślałam, że Hanusia nie lubi zostawać. Moje też zostają bez problemów ale cieszą się kiedy wracam :lol:
  19. Nie, Tomiś się nie załapie na kubraczek, on nie marznie, z futerka ma płaszcz aż do ziemi i nigdy nie widziałam żeby go trzęsło zimno i spacerować lubi :lol:. Jak duży mróz to sama dawkuję mu czas spacerku ze względu na nosek :evil_lol:. Amusia lubi te polarki bardziej niż te gotowe z warstwą nieprzemakalną :roll:, nie krępują jej ruchów :roll: nawet pobiega troszkę :p
  20. No to czekamy...
  21. U nas roztopy ale nie wiem czy to widać :roll: [IMG]http://images37.fotosik.pl/1948/acf5c212feba179agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1942/e6cc2cb8d56fb479gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/365/307fdc61d9469ffagen.jpg[/IMG]
  22. [QUOTE][quote name='Bgra']właśnie się zastanawiałam dlaczego Hana nie ma nic kolorowego,śliczny w sam raz dla dziewczynki,dla Alesia nie ryzykowałabym,bez jajek ale chłop:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie te paseczki bardzo mi się spodobały :razz:, a jeszcze mamy myszki takie barbiowe :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1785/07961495f8907e04gen.jpg[/IMG] zrobiłam mu czapeczkę,już miałam pompon dorabiać,ale mnie olśniło:razz:żeby może przymiarkę zrobić uuuu psy mają inną łepetynkę niż ludzie,nie chciała się trzymać głowy...musiałabym nakryć łącznie z noskiem:evil_lol: i kombinuję.chyba zrobię mu beret:evil_lol:nieee kominarkę[/QUOTE] Chyba kominiarka :evil_lol:, moje by się wściekły jakbym im założyła czapeczkę:diabloti:
  23. Sunieczka :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1706/b453c986e4eb9f87gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1706/9797b8b990f5e2abgen.jpg[/IMG]
  24. Więc wszystko zaplanowane i tak trzymać :evil_lol:
×
×
  • Create New...