[quote name='E-S']E, no to super extra :) Oby tak dalej się dobrze szło. Zaglądnę na bazarek i podbiję, ale na razie w biedzie jestem, mam nadzieję, że przejściowej, to niewiele ze mnie pożytku na bazarku, powiem więcej - zero ... :([/QUOTE]
ja tak samo :( czekam na cud