Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='E-S']Można jeść bez dżemików, a odnośnie liczby jaka mi wychodzi - ja smażę na małej patelni, takiej o średnicy ok 20 cm, na większych patelniach wyjdzie mniej naleśników. Jak nie masz dżemów mogą być z serkiem białym zmiksowanym z cukrem i cukrem waniliowym.[/QUOTE] Nie mam też jajek :) Naleśniczki będą dopiero po skoczeniu do sklepu
  2. Dziękuję :) brzmi smakowicie
  3. [quote name='Lucyna']Bo to piękność jest ... podaj linka do swojej tymczasowiczki proszę ...[/QUOTE] Lucynko, poniżej wątek Juki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182733-Gryziona-w-boksie-sunia-Juka-juA-w-DT-szuka-domku[/url]
  4. A kotek też dostał? :) [URL="http://img714.imageshack.us/img714/2530/juka023.jpg"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2530/juka023.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dajcie no jakiś przepis na ciasto naleśnikowe. Wprawdzie dżemiki już wyjedzone :( I czekamy na zdjęcia :) Po wczorajszym to w ogóle wszystko trudne będzie :shake:
  6. [quote name='E-S']Kurcze blade no ... miejsca mu już chyba trzeba szukać i deklarek ?[/QUOTE] Zdecydowanie. Czasu niewiele :(
  7. [quote name='E-S']E, no to super extra :) Oby tak dalej się dobrze szło. Zaglądnę na bazarek i podbiję, ale na razie w biedzie jestem, mam nadzieję, że przejściowej, to niewiele ze mnie pożytku na bazarku, powiem więcej - zero ... :([/QUOTE] ja tak samo :( czekam na cud
  8. Na jaki hotel zbieracie? gdzie się nie obejrzeć to tragiczna bida :-( jestem załamana tą ilością :shake:
  9. To bardzo dobrze o nim świadczy
  10. Pani Hanna nie odbierała, byłam dziś w okolicy. Gdyby były jeszcze potrzebne zdjęcia to dopiero w kolejny weekend
  11. [quote name='danka1234']Kochani ,jesli jest mozliwosc dania ogłoszeń do papierowych (ja nie bardzo wiem o co chodzi ) i jest szansa na znalezienie z nich domu to nadajcie prosze a ja opłace te ogłoszenia jesli beda płatne z własnych pieniedzy.Mozecie równiez pokierować mnie jak i gdize sie je zamieszcza to zrobie to sama bo nie wiem jak i gdzie to zrobić,dotychczas dawałam zwykłe ogłoszenai na róznych portalach. Najważniejsze by znalezc domek dla Bulisia a domek musi byc bez dzieci i raczej bez innych psów ,ewentualnie z suczką .[/QUOTE] Wysłałam Ci pw
  12. Ja dodałam ogłoszenia i Ząbka i Bulliego na portale na których robie ogłoszenia. Wspomniałam o papierowych z których wiele jest darmowych
  13. Może jeszcze w gazetach papierowych go poogłaszać? dwa razy kudłacze ukazały się w gazecie i było dużo telefonów od starszych ludzi, którzy nie mają internetu.
  14. Mój TZ też wszędzie pojedzie, ale czasami jego mina jest gorsza niż tysiąc słów :)
  15. ladySwallow ma rację, może nowy tekst i gazety coś pomogą?
  16. Czy Puszek z pierwszej strony (nr 2) jeszcze jest w schronie? [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5180/p1090014i.jpg[/IMG]
  17. jest jeszcze ta sunia? [IMG]http://images8.fotosik.pl/161/210d013e8197e016med.jpg[/IMG] [URL="http://images8.fotosik.pl/161/210d013e8197e016med.jpg"][/URL]
  18. Oczka ma cudowne, można się zakochać :)
  19. Jasza sprawdzi domek w tygodniu :loveu:
  20. [quote name='beka']Leni wrzucisz go na wątek kudłaczy???[/QUOTE] Wrzucę, jasne
  21. ale super. Mshume, wstaw fotki
  22. Trzymam kciuki za wyzdrowienie. Śliczny psiaczek
  23. Napisałam do Jaszy w sprawie wizyty
  24. Czy Puszek z pierwszej strony (nr 2) jeszcze jest w schronie?
×
×
  • Create New...