-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kudłacz pierwsza klasa :) W wielu schronach niestety przypinają psom łatki :( Super że Ponce się udało -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
leni356 replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pies Wolny'] Nauka złych manier jest możliwa przez każdego nieodpowiedzialnego idiotę i to u każdego psa. Do tego nie trzeba myśliwych. [/INDENT][/QUOTE] Oj tak, to prawda. Ważne żeby Rufi trafił do fajnego domku -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
leni356 replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Ja jestem wrogiem rzeźni, a większość ludzi mięso jada :roll: Myśliwi nie są "sadystami", a polowanie na kaczki jest o wiele bardziej humanitarne niż takie świniobicie, co jest społecznie akceptowane bo przecież większość ludzi wieprzowinę jada :diabloti: -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
leni356 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia podobna do welsh corgi :) -
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Cudowna, śliczna :loveu: Pańcio się dobrze spisuje, widać że zadbana dziewczynka -
[quote name='malawaszka']mamanabank mnie tu ściągnęła z pytaniem czy nie sznaucer - sznaucerem nie jest ale jest zniewalająco piękny!!!! :mdleje: :loveu: CUDO!!!!! faktycznie może briardowaty[/QUOTE] A nie przypomina Ci Dafne? :)
-
Jakie te zwierzaki są bosssssssssssskie :)
-
A może pani chciałaby taką sunię? Nie jest foxem, ale bardzo podobna. Ma poniżej roku. Kontakt z Tola [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3846/p1050837.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1215/p1050882.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
leni356 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden domek się zgłosił z Warszawy-Woli, małżeństwo, w domu 6-letnia jamniczka, w pobliżu park, jamniczka szaleje też na działce, wakacje zawsze z psem. Wybierajcie :) Podałam namiary na Magdalenę -
Kudłate sunie Ines, Kropka i Iga - wszystkie w nowych domkach
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']dogo napisała do mnie prośbę o pomoc w transporcie, więc się dopytuję.Z tego wynika ,że sprawa nie jest jeszcze pilna.[/QUOTE] Dzięki. Transporterek na pewno dałoby się zorganizować. To czekamy na info od Zuzi -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
leni356 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jest domek chętny na szorściaka, pani czeka na wizytę przedadopcyjną (KATOWICE). Pani z narzeczonym, niedługo przeprowadzają się do nowego mieszkania (za 3 miesiące), a do tego czasu mieszkają z rodzicami i roczną jamniczką szorstkowłosą, która nie miała jeszcze sterylki. Także szczotek musiał by mieć kastrację jeśli jeszcze nie jest ciachnięty Pani brzmi fajnie, no i z jamnikami są za pan brat (poprzedni szorściak przeżył u nich 18 lat). Podaję jej numer do Magdaleny. Trzeba znaleźć kogoś na wizytę -
Kudłate sunie Ines, Kropka i Iga - wszystkie w nowych domkach
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']na kiedy Iga potrzebuje transport i jaka jest duża?czy będzie jechać w klatce?[/QUOTE] Iga ma jechać na miejsce po Mii, pytanie do ZuziM czy może ją przyjąć. Iga ma za 10 dni zdjęcie szwów, a za 2 miesiące wyjęcie tych śrub.. -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
leni356 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Jestem już w Polsce, a tutaj dobiły mnie problemy AlinyS, która każe mi odebrać Agusia po tym jak go adoptowała.[/QUOTE] O rany :shake: Podaj link do wątku -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']IVV - podeslalam watek Giselli, ale nie ma netu chwilowo. A czy Borniak nie moglby skorzystac z tego DT? W azylu jest kudlaty, mam fotki - nie mam zadnych danych, zaloze pojutrze watek.[/QUOTE] No właśnie może Borniak mógłby skorzystać? takie życie mu człowiek zapewnił że normalnie sobie palnąć w łeb :( Ten maluszek może zaznałby jeszcze w swoim życiu szczęścia.. gdyby tylko ktoś go chciał.. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Nie, miałam tylko Moherka i Borniaka, ale Moherek prawdopodobnie pojedzie do domku w Gliwicach.[/QUOTE] Jest jeszcze Fifuś z Ostatniej Szansy - kontakt [B]mgie[/B] [url]http://img193.imageshack.us/img193/5016/fifus11.jpg[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']Leni, chcę napisać do córki tej starszej pani po Lilce w sprawie Borniaka. Czy oprócz chłopaka znasz jakieś linki do wątków ze starszymi psami?[/QUOTE] Nie, miałam tylko Moherka i Borniaka, ale Moherek prawdopodobnie pojedzie do domku w Gliwicach. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ata, wysłałam pw. [B] Zapraszamy na wątek Ines, kudłaczki wyciągniętej ze schroniska:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186619-Ines...-co-jej-w-duszy-gra[/URL] -
Jestem u Ines. Mantis jesteś wielka :loveu:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
To prawda, nawet psie staruszki potrafią być jurne. Może u takiego 12-latka lepiej kastracja chemiczna, bez narkozy -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie tą bidę :( Borniak - popielaty chłopczyk, nie miał łatwego życia :( Ukradziony z meliny pijackiej, był bez sierści, pocięty i z ranami od zgaszanych petów.. :shake: Zgadza się z małymi psami i suczkami. Dużych się boi. Co do kotów - stosunek olewający. Ma 12 lat. Chciałabym mu znaleźć domek, taki biedaczek, czy jeszcze pozna trochę ludzkiej dobroci i miłości? [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7453/dsc02984p.jpg[/IMG] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Jakby były lepsze foty do ogłoszeń, to pewnie i domek dla niego by się znalazł... Jest szansa na lepsze fotki?[/QUOTE] Poproszę dziewczyny. Pani z Gliwic dostała zdjęcia Moherka i Borniaka, ale ponieważ Moher siedzi w ciasnej klatce, a Borniak ma choć wybieg to poprosiłam żeby adoptowała Mohera. Teraz tej bidzie trzeba domek znaleźć, ale on ma 12 lat, miał takie parszywe życie w mielinie :( Chciałabym żeby było więcej domków dla starszych piesków.. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Sliczny piesio, on jest chyba malutki?[/QUOTE] Malutki, wielkość shi-tzu, może to nawet mix -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Borniak - popielaty chłopczyk, nie miał łatwego życia :( Ukradziony z meliny pijackiej, był bez sierści, pocięty i z ranami od zgaszanych petów.. :shake: Zgadza się z małymi psami i suczkami. Dużych się boi. Co do kotów - stosunek olewający. Ma 12 lat. Chciałabym mu znaleźć domek, taki biedaczek, czy jeszcze pozna trochę ludzkiej dobroci i miłości? [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7453/dsc02984p.jpg[/IMG] -
[quote name='Vitka']Młodziutka, nowa (jeszcze na kwarantannie) suczka. Uległa, wesolutka... taki szczeniaczek jeszcze... ma max rok. Zgadza się z psami, szuka kontaktu z ludźmi. Co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Już dziś nie dam rady, ale jutro napiszę! Dziękuję!! :)[/QUOTE] Dzięki, tyle wystarczy. Do kiedy ma kwarantannę? Dodam ją na Kudłacze, ale dopiero po kwarantannie, bo jeszcze się może odnajdzie właściciel