Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='IVV']a cos wiecej wiadomo? same super wiadomosci dzis:) to chyba przez ta pelnie[/QUOTE] Tu wątek Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177945-Puszek-ma%C5%82y-zaniedbany-przera%C5%BCony-kud%C5%82acz-w-schronisku.-Potrzebny-DT-lub-DS!!!/page21[/url]
  2. Ta zbiórka to szczęście 3 kudłaczkom przyniosła :) pora na kolejnego..
  3. [quote name='Andzike']Nie wiem... Nie mam do niej telefonu, dałam znać leni :) Jak macie do Dei namiary to wyślijcie jej smsa :D[/QUOTE] Wyślę :) Dzięki Andzike za wizytę u pani, bardzo się cieszę :multi:
  4. O tą suczkę mi chodzi. Coś o niej wiadomo? [URL="http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TAFbdRg7iwI/AAAAAAAAeRI/Psy_Y8zAFxQ/DSC00239.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TAFbdRg7iwI/AAAAAAAAeRI/Psy_Y8zAFxQ/DSC00239.JPG[/IMG][/URL]
  5. A bucikowi już dał radę?
  6. [quote name='leni356']W kwestii funduszy - pieniążki były zbierane na Ponkę, a jak Ponka znalazła DT to przekazane na Puszka za zgodą darczyńców - Puszek miał pojechac do hoteliku u ZuziM w miejsce Ponki. Szczęśliwa jest ta zbiórka, bo Puszek też ma szansę na domek :) Dzisiaj Andzike odbywa wizytę przedadopcyjną i jeśli wszystko będzie ok, a mam nadzieję że tak będzie, to uzbierane fundusze mogą przejść na innego kudłacza - to szczęśliwe fundusze, więc trzeba wybrać kolejnego szczęśliwca.. Wstrzymajmy się więc do dzisiaj do wieczora na efekt wizyty. Deklaracje i wpłaty które przyszły są na pierwszej stronie w pierwszym poście. Jeśli ktoś wysyłał coś ostatnio to na pewno zostanie dodane. Dziękujemy :)[/QUOTE] Domek dla Puszka super :)
  7. [quote name='adamo1974']mam takie pytanko;mamy w naszym schronisku w krotoszynie wiele wspaniałych psiaków które potrzebują pilnie domków [URL]http://krotoszyn.schronisko.net/index.php[/URL] problem jest taki ze brakuje nam pomysłów jak znależć im domki może ktoś z was nam pomoże[/QUOTE] Najlepiej założyć im osobny wątek na Dogomanii, ze zdjęciami i opisami. Dużo ludzi tu na dogo pomaga ogłaszać pieski i szuka im domków. Z takim wątkiem wiele z psów ma szansę szybko znaleźć dom
  8. Zapraszam do Igi, nikt jej nie odwiedza :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186015-Kud%C5%82ate-sunie-ALARM-IGA-z%C5%82apana-z%C5%82amanie-wielood%C5%82amowe-zbieramy-na-operacj%C4%99-%28[/URL] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4ccb0a44847ba36e79adb6100471627c,14,19,0.jpg[/IMG] [URL="http://foto0.m.onet.pl/_m/4ccb0a44847ba36e79adb6100471627c,14,19,0.jpg"][/URL]
  9. Pani z Ruchocina ma już 4 psy, chce piątego :roll: Pytałam o kastracje - psy są wykastrowane, sunie jeszcze nie, ale będą jak uzbierają fundusze Mama w domu, córka studiuje. Rozmawiałam z córką
  10. [quote name='giselle4']tak,rozmawiałam i wczoraj i dziasiaj z Pancia i juz nie moga sie doczekac ale mam mały problem trzeba ją dowiezc w niedziel o 17-18,00 i teraz szukam transportu ale wiem ze cos sie znajdzie,musi:)[/QUOTE] Udało się znaleźć kogoś kto ją dowiezie? trzymam kciuki za jutro..
  11. [quote name='UMilki']Na ogon nie zwróciłam uwagi. Bo spojrzałam tylko na to zdjęcie. W każdym bądź razie kudłacz godny uwagi.[/QUOTE] Wyciągnęliśmy niedawno kudłacza ze schronu myśląc że to sznaucer i okazał się być tybetem więc zwróciłam uwagę na cechy u tego :) Boski jest
  12. Szagi może być terierem tybetańskim. Patrze na jego sylwetkę i bardzo, bardzo mi przypomina tybety
  13. [quote name='UMilki']Szagi jest super. Jak się go uczesze i przytnie to okaże się jeszcze, że ma coś ze sznaucera :)[/QUOTE] Może też robić za teriera tybetańskiego, szczególnie że ogon ma taki jak tybety.. (pomponik)
  14. Może dodajcie cudnego kudłacza na wątek - dużo domków szuka kudłatego pieska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url]
  15. Dziewczyny, dziś izabela1234 była na wizycie przedadopcyjnej u pani w Gliwicach, domek jest super. Pani chce przygarnąć małego starszego pieska, mam nadzieję że zdecyduje się na Moherka - będzie dzwonić na podany numer (to chyba Migdaleny). Pani ma sunie charta i 3 kotki, trzeba sprawdzić jak Moherek do innych zwierząt, czy na 100% się dogada z innymi zwierzętami
  16. W kwestii funduszy - pieniążki były zbierane na Ponkę, a jak Ponka znalazła DT to przekazane na Puszka za zgodą darczyńców - Puszek miał pojechac do hoteliku u ZuziM w miejsce Ponki. Szczęśliwa jest ta zbiórka, bo Puszek też ma szansę na domek :) Dzisiaj Andzike odbywa wizytę przedadopcyjną i jeśli wszystko będzie ok, a mam nadzieję że tak będzie, to uzbierane fundusze mogą przejść na innego kudłacza - to szczęśliwe fundusze, więc trzeba wybrać kolejnego szczęśliwca.. Wstrzymajmy się więc do dzisiaj do wieczora na efekt wizyty. Deklaracje i wpłaty które przyszły są na pierwszej stronie w pierwszym poście. Jeśli ktoś wysyłał coś ostatnio to na pewno zostanie dodane. Dziękujemy :)
  17. [quote name='zeberka4']czy wizyta przed adopcyjna nadal aktualna,w okolicach gniezna? gdzie dokładnie?[/QUOTE] Ruchocin, 26 km od Gniezna
  18. ja też padłam ..
  19. zdjęcia Igi: [URL="http://foto0.m.onet.pl/_m/4ccb0a44847ba36e79adb6100471627c,14,19,0.jpg"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4ccb0a44847ba36e79adb6100471627c,14,19,0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d005874f48696ac88945ab414e26e09e,14,19,0.jpg[/IMG]
  20. Ciekawe jak dziś Iga. ja mogę wstawić zdjęcia, wyślij na maila: [email][email protected][/email]
  21. [quote name='basia0607']Jestem na bierząco z Agnieszką. Karma rozeszła się migiem, ludzie dowiedzieli się o Animalsach i zaczeli masowo przychodzic po pomoc. Zgłaszają również gdzie są zwierzeta w potrzebie, jest ich b. dużo. Ludzie płaczą proszą o pomoc. Nasi inspektorzy stoją na brzegu i wydają ludziom karmę, przejmują również zwierzeta, które straż przywozi.Przeważnie są to zwierzęta gospodarskie, które przejmują rolnicy. Nasza karma sie skonczyła, czekają na dostawę z kacelarii prezydenta. Aga mówi, że krajobraz przypomina jej jezioro Śniardwy, wielka woda. Pytałam co trzeba, powiedziała , że ludzi jest dosyć, potrzeba karmy. Gdyby ktoś miał karmę, mogę podać nr. tel. do pani z opieki społecznej w Gąbinie. Ogłosiłam we wszystkich naszych mediach zbiórkę karmy i organizujemy nowy transport w tamte strony.[/QUOTE] basia0607, nie mogę wysłać pw. Czy do animalsów można przywieźć karmę z darów z Holandii? Holendrzy chcą pomóc, tylko nie mają gdzie przewieźć darów. Czekają na jakieś info
  22. Iga już jest po operacji, wszystko się udało. Miała złamanie otwarte wewnętrzne, nie wiem jakie to jest. Ma założone śruby które trzeba zdjąć po 6 czy 8 tygodniach. Za 10 dni zdjęcie szwów. Operacja około 300 zł plus to zdjęcie śrub za kilka tygodni, ale nie wiem ile to będzie kosztować DObrze że już po.. uff
  23. Ciekawe czy naprawdę ma 14 lat.. Mojemu 14-latkowi nie chciało się już brykać..
×
×
  • Create New...