Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. tak się zastanawiam żeby na razie nie rozgłaszać w tej miejscowości że nagroda za złapanie, bo jak ją zaczną wszyscy ścigać to ucieknie jeszcze. a na razie jest, krąży wokół stacji i nie odchodzi. Oby podeszła w końcu do jedzenia
  2. zwabić ja można tylko na jedzenie w obecnej chwili jest zbyt wystraszona. pracownik jest w stanie w każdej chwili jechać, gdyby tylko podeszła. nadzieja też w Yoriji, może do niej podejdzie do jedzenia
  3. POTRZEBNY NA SZYBKO PLAKAT OGŁOSZENIOWY DLA IGI - Kto może zrobić??????? Pomóżcie Iga jest w okolicach stacji benzynowej, nie daje się złapać http://www.dogomania.pl/threads/186015-Kud%C5%82ate-sunie-IGA-ZAGIN%C4%98%C5%81A-OKOLICE-RAWICZA-POD-POZNANIEM
  4. Dzisiaj rano pracownik schroniska tam pojechał i ona jest, w okolicach stancji benzynowej krąży cały czas. Jest w takim szoku że nie daje się złapać, nawet do niego nie chce podejść, choć zna go bardzo dobrze. Macha ogonkiem jak ją woła, ale jak się idzie w jej stronę to ucieka. Boi się samochodów W samochodzie jechała z większym od siebie psem który się szarpał i wyrywał (on potem dostał sedalin) i ona się go bała potwornie, więc wskoczyła do bagażnika. Jak ją chcieli wyjąć z bagażnika to uciekła, z tym łańcuszkiem lata, on się za nią włóczy czyli się nie urwał. Pracownik schroniska dał im smycz normalną i kazał przepiąć już w schronisku, bo ten łańcuszek wyglądał tak jakby miał nie wytrzymać, oni ją przepięli i przywiązali do oparcia, ale teraz biega w łańcuszku więc musiała mieć zmieniony :roll: Jedyne wyjście to zwabić ja na jedzenie, poczekać aż podejdzie sama, bo ucieka przy próbie łapania
  5. Stacja [B]Bliska[/B] w Miejskiej Górce
  6. Trasa z Krotoszyna na Rawicz. Iga uciekła pod kościołem w tej miejscowości Miejska Górka. Jedyne co było otwarte to stacja benzynowa, zaraz sie dowiem która
  7. [B]Mam adres: ul Rawicka 63-910 Miejska Górka. Tel na stację benzynową 65 547 42 20 [COLOR=Red]Nagroda 200 zł[/COLOR] edit: dzwonię tam i "abonent czasowo wyłączony" [/B] :placz: Iga: [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/33068.jpg[/IMG]
  8. [quote name='farmerka63']Matko..... :( Yorija jest z samego Rawicza! Nie może w pracy odbierać telefonów, ale zagląda do skrzynki PW na dogo ! Piszcie![/QUOTE] Już napisałam dzieki. Koleżanka ma osobę w okolicach, skontaktuje się z nią
  9. Wątek Igi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186015-Kud%C5%82ate-sunie-IGA-ZAGIN%C4%98%C5%81A-OKOLICE-RAWICZA-POD-POZNANIEM/page3[/url]
  10. Kto jest z Rawicza i okolic? http://www.dogomania.pl/threads/186015-Kud%C5%82ate-sunie-IGA-ZAGIN%C4%98%C5%81A-OKOLICE-RAWICZA-POD-POZNANIEM
  11. Tarznaka w nocy zgubiła Igę - uciekła im przy wyjmowaniu z auta, zerwał się łańcuszek. Szukali jej w nocy, powiadomili pracowników stacji którzy mają jej szukać. Tarzanka nie dała mi na razie żadnych adresów ani telefonów. To jest 6 km przed Rawiczem (koło Poznania), wieś, pola dookoła, domy. Iga podchodzi do ludzi, jest szansa że do kogoś wyjdzie. Mieli powiedzieć o nagrodzie za odnalezienie suni Kto jest z tamtych okolic? napisałam już do Asia & Ginger Jeśli możecie POMÓŻCIE. Ja mam dziś spotkania i czasowo ograniczony dostęp :placz:
  12. Strachulec Ines już u Mantis. Iga jedzie właśnie do ZuziM. Kropka zarezerwowana. Niedługo będą nowe wieści i zdjęcia ;)
  13. [quote name='Doda_']szukacie transportu z wrocka do katowic ? nie ma takiego ? w katowicach jest jedna osoba o nicku Szczepan chyba o ile sie nie myle... moze wozic zwierzat ze zwrotem kosztow paliwa, zapytac sie jaki bylby koszt ?[/QUOTE] Niestety nie mamy funduszy na płatny transport :( Musimy czekać aż brat Ingrid pojedzie, może we wtorek. W piątek ma jechac Budrysek do Wrocławia, nie wiem czy ktoś ją już pytał kiedy wraca?
  14. Wygląda ślicznie. Jak on się biedaczek do tej piłeczki przywiązał
  15. okolice Kamienia Pomorskiego o ile dobrze pamiętam
  16. [quote name='izabela1234']Ja proponuje tak wyślijcie mi na maila zdjęcia psiaków z opisami ich charakteru ja z NINKĄ1 się dogadam z komputerem nie ma problemu :)[/QUOTE] Dzięki, wieczorkiem podeślę
  17. Szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej WYSOKIE MAZOWIECKIE. Państwo z córką, chcą adoptować 2 kudłate sunie
  18. Dzięki wielkie. Jest jeden problem - pani nie ma internetu, trzeba pokazać jej psiaki. Ja mogę wydrukować i wysłać pocztą pani, a jak zdecyduje to wtedy wizyta. Chyba że ktoś mógłby iść do pani z komputerem i pokazać psiaki które podeślę? To jest domek który został po kudłaczu, pani dzwoniła z ogłoszenia w gazecie papierowej
  19. Na kogo są namiary w ogłoszeniu Asterixa? bo pani się zapłacze jak jej trzeci kudłacz nie wypali :) To domek który został po Zuzi i Mice, czeka na wizytę przedadopcyjną
  20. Z ogłoszeniami Asterixa się wstrzymajcie, jest domek zainteresowany
  21. Tarzanka dziś jedzie do Inowrocławia, w drodze powrotnej zabiera jeszcze jednego psiaka. Wieczorem/w nocy będzie we Wrocławiu i albo dowiezie psiaki do Zuzi od razu albo przenocuje u siebie i zawiezie jutro
  22. [quote name='kora78']super, że cos się ruszyło chociaż :) ale on inych psow bardzo nieznosi?[/QUOTE] Skubi jest zazdrośnikiem i inne psy odgania. Dobry dla niego dom to opiekun na wyłączność i takiego szukamy :) Nie wiem czy pamiętacie Argoska który niczym Alf kotami interesował się w celach konsumpcyjnych (to był mix jagdteriera), wszystkie domki które się zgłaszały były z kotami, trochę to trwało ale w końcu znalazł się super dom bez kotów
  23. Cudo kochane :) Dzwoniła do mnie pani zainteresowana Skubim, ale ma drugiego psiaka w domu, norfolk teriera. Skubiś szuka domku bez innych psiaków. Szkoda, bo pani przemiła, zakochana w airedale'ach, zna specyfikę rasy. Wielka szkoda
  24. [quote name='megii1']Mysia już u nas :) To prawdziwy aniołek - grzeczna, spokojna, wiecznie uśmiechnięta. Dostała na powitania jedzonko i kosteczkę na deser ale ja nie interesowało - miała chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Mała miała spać przez parę dni w klatce kenelowej w naszym pokoju gościnnym ale jest takim słodziakiem, że śpi sobie właśnie smacznie z moją pudelką Gabrysią na pontonie:) Jutro postaram się wkleić zdjęcia:)[/QUOTE] Super :multi: Tak się przejmowaliśmy tym maleństwem :( Dobrze że już stamtąd zabrana
×
×
  • Create New...