Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. U Koli już wszystko prawie dobrze, dostała antybiotyk w zastrzykach, chyba dobrze trafiony bo przeszło prawie natychmiast. Aga miała iść na kontrolę teraz i przy okazji zapisać Kolę na rehabilitację jakąś. [B]Czy możecie polecić jakiegoś dobrego specjalistę w Poznaniu który zna się na rehabilitacji?[/B] Kola ma czucie w lewej łapce, a w prawej nie ma oraz w części tylnej. Wet powiedział że musiała być bardzo mocno uderzona przez ten samochód
  2. Dziewczyny, dajcie pani teraz innego pieska, bo traktowanie kogoś kto chce adoptować psa w taki sposób to jest koszmarne, ja sobie nie wyobrażam jak się pani czuje. Trzeba jej teraz wybrać innego kudłacza, [B]pani mi mówiła że ona kocha kudłacze[/B], pomyślałam o Moherku bo on był bardzo kudłaty, ale skoro nie on to uważam że inny starszy kudłacz powinien tam pojechać. Może jakieś psiaki kudłacze z Ostatniej Szansy? tam jest tragiczna sytuacja, a kudłaczy sporo. Może Borniak który całe życie spędził w melinie? Niech Iwona wybierze sporo starszych kudłaczy i pokaże pani kilkanaście, żeby nie było więcej takiej sytuacji. Pani tylko kładła nacisk na to żeby był [B]bardzo kudłaty [/B] Tak jak napisałam wcześniej - z niektórymi dt miałam fatalne doświadczenia, a ten jest trzeci. I nie chcę być złym prorokiem, ale może się okazać że za parę tygodni Moher na tą stronę wróci :shake:
  3. karrrolaa, jesteś kobieto niepoważna :angryy: Ciekawe kto teraz będzie przepraszał panią z Gliwic :shake:
  4. Jest rodzina zainteresowana adopcją Ponki. Pani kontaktowała się ze mną wcześniej, miała adoptować sunię kudłatą z łańcucha, ale sunia odeszła, nie doczekała domku :( Domek jest w Krakowie, w domu małe dziecko, więc sunia musi być łagodna do dzieci. Pytania: czy jest zdrowa? czy dobrze znosi jazdę samochodem? czy da radę zostawać sama w domu przez 8 godzin? Komu przekazać kontakt do pani? trzeba znaleźć kogoś na wizytę u państwa I jeszcze pytanie - Ponka miała mieć DT z możliwością DS, czemu w końcu szukają jej nowego domku?
  5. Dix nie ma wątku, nie wiem też kto jest wolontariuszem w Bydgoszczy? znacie kogoś?
  6. [quote name='3 x']dzisiaj było dobry dzień dzisiaj przyjechał do Krakowa transport darów od dobrych ludzi z Holadii od bardzo dobrych ludzi! przyjechało [B]20 ton darów[/B] :crazyeye: do podziału pomiędzy kilka schronisk/fundacji/organizacji prozwierzęcych i tutaj chciałam ogromnie podziękowac [B]Em_[/B] za to iż na liście odbiorców darów znalazła sie Biafra i Mirandzie, która jest mózgiem operacji :Rose::Rose::Rose: rozmawialam z Iza jakies dwie godz temu, tak na szybko (bo dziewczyna w nocy czy raczej nad ranem spała raptem cała jedną godzinę po przywiezieniu Maciusia) z darów otrzymala m.in. cwierć tony siana dla koni - paczkowanego karmę specjalistyczną dla nerkowców dla psów jak również karmę dla kotów ponieważ Holandia bardzo prosiła o zdjęcia, poprosiłam Izę i ja jak będę miała (nie wiem kiedy) - się podzielę :) wybaczcie ze nic nie napisalismy wczesniej ale wszystko było na wariackich papierach i o całej akcji pomocowej dowiedzielismy się na niespełna 24h przed wyjazdem tira z Holandii[/QUOTE] Dziewczyny, Mirka z Holandii wszystko organizowała z Mirandą. Mirka spędziła chyba z tydzień na telefonie u siebie w Utrecht organizując całą akcję. Wielkie podziękowania dla Mirki za ogromne poświęcenie czasu, energii i dobrej woli aby całość wyjechała do Polski i zorganizowanie wszystkiego w Polsce :loveu: A tu info od Mirki: [FONT=Verdana, Helvetica, Arial]mozna wpisac sie u Mirandy w ksiedze gosci [COLOR=#0000ff][U][URL]http://jmvr.org/pageID_7367326.html[/URL][/U][/COLOR] (trzeba kliknac na 'invoer toevoegen', najlpiej jednak po angielsku, nawet to byloby wskazane, bo wtedy inni goscie widza, ze to nie pic, ze to naprawde dziala (i hm...... przynosza kolejne dary.... :-)))))))) [/FONT]
  7. Trzeba się wziąć za ogłoszenia papierowe dla Ząbeczka
  8. Zgłosił się do mnie domek z Piaseczna chętny zaadoptować jednego z psiaków na Waszej stronie. Do kogo mogłabym panią skierować? jakąś wolontariuszkę potrzebuję :) Beka, czy miałabyś możliwość zrobić wizytę u pani?
  9. Dziewczyny chcą wyciągnąć tego biedaka bez oczka, który siedzi już bardzo długo i nie ma szans na adopcję ze schronu. Też kudłacz może na niego więc? biedak prawie nie ma deklaracji [url]http://www.dogomania.pl/threads/186404-Mopik-vel-MAILO-depresja-i-brak-oka-r%C3%B3wna-si%C4%99-do%C5%BCywocie-Czy-kto%C5%9B-mu-POMO%C5%BBE-[/url]!
  10. Pati-c jedzie na południe w sobotę
  11. Malagos, a jak się umawiali państwo z Tobą? Mnie niestety na piątek wypadła robota
  12. [quote name='eve-w']Witam, Mogę wziąć kudłatą sunię Kropkę na DT. Nie uznaję opłat za sprawowanie opieki nad zwierzętami, dlatego DT jest oczywiście bezpłatny proszę o wsparcie jedynie w karmie i kosztach leczenia. Jestem z Warszawy.[/QUOTE] Dzięki :) Już rozmawiałyśmy telefonicznie. Umówimy się co do wizyty
  13. A Hero się znalazł? Jak chcieliśmy wyciągnąć Jukę ze schronu to zrobiłam jej osobny wątek i nie wklejałam linka na ogólny, tylko powysyłałam na pw
  14. Malwi też ma bana? :mdleje:
  15. Ja mam po prostu złe doświadczenia, 2 razy już dt twierdził że pies jest "ideałem", a psy kilka razy z adopcji wracały :roll: Jak ludzie robią takie akcje to się jest wyczulonym, cóż
  16. W pierwszy poście nie ma danych do kontaktu, na kogo podawać?
  17. Tak, Igunia została znaleziona w stogu siana ze szczeniakami, jedna ma już dom (Inka) a Ines jest u Mantis w dt
  18. [quote name='kosu32']Teraz to Skubi ma raj na ziemi - nie to co w schronisku. Tylko ten domek dla niego niech się w końcu pokaże na horyzoncie... P.S. Przelew na Skubisia poszedł, chyba w piątek ...[/QUOTE] Kosu, wielkie dzięki. Mantis jest odcięta od netu i jeszcze kuruje zapalenie oskrzeli, więc na rozliczenie trzeba chwilkę poczekać
  19. Iga ma świetną grzywkę :) Dobrze że jest taka łagodna i spokojnie daje sobie zrobić wszystko przy tej łapce. Gosiu, a czy ona normalnie chodzi z łapką? nie utyka? ważne żeby tą łapkę używała normalnie
  20. Jeszcze takie portale do ogłoszeń spróbuj: [FONT=Calibri, Verdana, Helvetica, Arial]cafeanimal.pl x3 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/[/URL][/U][/COLOR] alegratka.pl x3 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL][/U][/COLOR] gumtree [/FONT][FONT=Calibri, Verdana, Helvetica, Arial]x3 woj.[/FONT] [FONT=Calibri, Verdana, Helvetica, Arial] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL][/U][/COLOR] e-zwierzak.pl x4 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL][/U][/COLOR] przygarnijzwierzaka.pl - mazowieckie adopcjapsa.pl x5 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://warszawa.szerlok.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/U][/COLOR] kupiepsa.pl x3 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://kupiepsa.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://petsy.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://neeon.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.petworld.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.warsza.pl/[/URL][/U][/COLOR] mojpupil.pl x3 woj. [COLOR=#0000ff][U][URL]http://www.nasipupile.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://warszawa.olx.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#0000ff][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]http://www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.psiamania.pl/"]http://www.psiamania.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia[/URL] [/U][/COLOR]morusek.pl doadopcji.pl [COLOR=#0000ff][U][URL="http://www.afisze.pl/"]http://www.afisze.pl[/URL] [URL="http://www.agiato.pl/"]http://www.agiato.pl[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/"]http://kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]http://www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://ogloszeniaonline.com/"]http://ogloszeniaonline.com[/URL] [URL="http://www.ogloszeniawsieci.pl/"]http://www.ogloszeniawsieci.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]http://www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]http://www.anonseogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [/U][/COLOR] [/FONT]
  21. [quote name='Tola']Moze tak jak Bajka znajdą sie przypadkiem za parę tygodni....[/QUOTE] Pekinka się nie znalazła :(
  22. [quote name='sonia71']to znaczy że zniknęły psy ,pokazane na wątku z ostatniej wizyty w schronie,?!-akuret te które wywołały zainteresowanie na wątku ?! aż 3 pochowały się ?-hm.[/QUOTE] ostatnim razem było tak samo :angryy:
  23. On jest przecudny :) Jak się ładnie zakolegowali :)
  24. [quote name='karrrolaa']Jaki dom w Gliwicach stracił? Wzięłam go dlatego, że jako stary pies nie miał w schronisku szans na adopcję, może w ten sposób będzie miał. Niczym nie podpadł, wręcz odwrotnie - wciąż twierdzę, że jest święty. Proszę o wstrzymanie się od najazdów, tylko pomoc w znalezieniu mu dobrego domu - myślę że lepiej ma u mnie niż miałby spędzić 7-my miesiąc w schronisku. Jeśli nie znajdę mu nikogo, kogo "zatwierdzę" to zostaje u mnie, to oczywiste.[/QUOTE] Nie założyłaś mu wątku w dziale psy do adopcji, tylko w dziale Pudel --> galeria, co oznaczało że o szukaniu mu domu nie myślałaś. Nie dziw się więc reakcji, najpierw przeczytaj regulamin i zakładaj wątki tam gdzie zakłada się jak się bierze psa na tymczas :angryy: A tak to wygląda że najpierw adoptowałaś psa a teraz oddajesz. I jeszcze się dziwisz że ci uwagę zwracamy. Ja też bym chciała znać powód oddania, bo domkowi który chciał go wcześniej adoptować przecież nie powiemy że się komuś znudził
×
×
  • Create New...