Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Wiem już :) Rodzina nowej pani wraca jutro z Wrocławia do Krakowa i zabierze Pyzę. Strasznie się cieszę :multi::multi:
  2. [quote name='Tarzanka']Leni nie przelewaj mi tych 50 zł, z mojej winy sunia cierpi, weź tę kasę daj na jej operację. Przepraszam za kłopot i moje niedopilnowanie. Naprawdę cholernie się czuję, że tak się stało.[/QUOTE] Tarzanka, dziękuję to w takim razie zapiszę to jako wkład na operację.
  3. Bardzo dziękujemy za bazarek i śliczne banerki. Odnośnie zbierania to nie wiem jeszcze gdzie, może od razu do kliniki. Ustalimy to jak Iga będzie już po operacji i poznamy koszt
  4. Oren był w schronisku pół roku, był bity więc bał się ludzi. Podobnie jak Lenka
  5. We Wrocławiu nie ma wolnego terminu, operacja byłaby dopiero w poniedziałek,a to za późno. Jadą do Kalisza, operacja dziś o 17 Dziękujemy bardzo za deklaracje. Mamy te 200 zł ale z tego znaczna część pójdzie na koszty paliwa + 100 mi ktoś deklarował + 40 Mshume + 50 E-S
  6. [quote name='malagos']nie? widnieje "płeć: suka" ....... leni, dzieki za pomoc![/QUOTE] Pod spodem jest: Płeć Samica, Samiec ale może tylko u mnie
  7. Bardzo złe wieści - Iga ma złamanie wieloodłamowe łapy, trzeba robić śrubowanie, czego nie zrobią w Krotoszynie, trzeba ją zabrać do kliniki we Wrocławiu, ewentualnie w Kaliszu to robią, ale we Wrocławiu jest lepsza klinika, pracownik ją zawiezie tam, ale koszt takiej operacji to masakra :( Iga ma dodatkowo dużego guza na głowie. Wygląda na to że ją uderzył samochód :(
  8. Za Ines oczywiście dostaniesz jak było umówione 50 zł, mówiłaś że ejdziesz trasą na Warszawę i Inowrocław wioząc inne psy (psa)
  9. Pierwsze co zobaczyłam na allegro to: samiec :D Dodam Ninkę na psydoadopcji.pl i facebook. W niej się nie da nie zakochać..
  10. Dzwoniła do mnie Magda z Krotoszyna. na pewno adamo coś więcej napisze jak się pojawi
  11. Iga złapana :multi: Ma złamaną łapę :( Fundusze które miały być na transport wysyłam na leczenie i nagrodę edit: na leczenie + zwrot kosztów dla ludzi z Krotoszyna
  12. 19 czerwca jedzie nesssssa na trasie Wrocław-Kraków. Chyba że znajdzie się coś wcześniej..
  13. [quote name='danal1983']co to za dary i dla kogo? czy jest sprecyzowane? mój nr telefonu jest ogólnie dostepny: 505 98 27 29 - danka otoz animals oświęcim[/QUOTE] Podałam im numer z plakatu 600-346-465, dosłałam jeszcze ten 505 98 27 29. Będzie się kontaktować Mirka z Holandii
  14. [quote name='leni356']Mam trochę zaległości do nadrobienia i czytania. Powiedzcie coś o Rupercie, może ma swój wątek? Jest domek chętny na psa w typie lab: [FONT=Verdana, Helvetica, Arial]- nie moze byc agresywny[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Verdana, Helvetica, Arial]- lagodny dla dzieci - dla kotow (maja koty!) - do innych psow [/FONT][/QUOTE] Ci państwo są na urlopie, ale dostaną wszystko po powrocie. Gdyby któryś psiak (Rupert, Baster) już znalazł dom to dajcie znać
  15. Tu nie chodzi o oczernianie nikogo, ale o fakt że 2 osoby mówiły Tarzance że ta smycz nie wytrzyma bo ma 20 lat - ZuziaM i pan w schronisku, dał jej nawet inną smycz i prosił o zmianę. Jak się wozi psy to trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Tarzanka nie jeździ charytatywnie, tylko komercyjnie, bierze za to pieniądze, niemałe, w przygotowanie może zainwestować. Żeby nie było - nie mam pretensji, tylko stwierdzam fakt.
  16. Jutro o 9 rano Yorija będzie we Wrocławiu i jedzie do Katowic, jutro o 7 można jej dać znać jeśli Pyza mogłaby jechać to ją zabierze z Wro. Trzeba ją odebrać w Katowicach lub Sosnowcu. Dajcie znać czy się uda edit: Giselle jest poza zasięgiem, będę jeszcze dzwonić
  17. [quote name='adamo1974']jestem tym pracownikiem schroniska byłem tam dziś rano iga jest bardzo wystraszona boi sie panicznie ludzi i samochodów moie zdanie jest takie że dajmy jej dojśc do siebie i na stacji paliw wszystkie zmiany wiedzo o idze i z tego co wiem na godz 20.00 iga była widziana o 17.00 nadal kręci sie przy stacji bliska a raczej na ogrodzie tamtego kościoła a do tarzanki mam pytanko czy jak za długa jest smycz czy nieszło krócej porzywiązać ige tak by nie przeszkadzała kierowcy a była na pewnej smyczy tak sie przechwalałaś że nie takie psiaki przewoziłaś teraz iga jest gdzieś w obcym terenie sama pomyśl jak ona sie czuje nauczka na przyszłośc ja tam jade ale dopiero w sobote bo mam wolne w schronisku i postaram sie ją złapać[/QUOTE] adamo1974, mogę wysłać jakieś fundusze, tylko podaj numer konta na pw. Taką ścieżkę z chrupek można by usypać, chrupki mocno pachnące (np rybne łosoś bo to czuć) i poprowadzić tą ścieżkę w miejsce gdzie łatwo by ją było złapać
  18. Rozmawialam z Yorija była jej szukać, właśnie wróciła, Igi nie ma, pracownicy stacji ją widują co jakiś czas, teraz była jakaś burza, prawdopodobnie się schowała, może wyjdzie do jedzenia. [U]Jedzenie powinno być cały czas wysypane, bo wtedy będzie do niego wracać. [/U]nawet zrobić ścieżkę z chrupek jak sugerowała Ewa. Jak ja się denerwuję strasznie
  19. [quote name='giselle4']Budrysek wraca w poniedziałek ale za 2 tygodnie jak nic nie znajdziemy to wezmie Pyze.....:)[/QUOTE] A brat Ingrid? chyba pojedzie w następnym tygodniu? zmień tytuł że szukamy transportu, może ktoś zauważy. napisałam jeszcze na transportowym
  20. Z kim można się kontaktować w sprawie darów z Holandii? Potrzebuję kontakt na jedną osobę i adres gdzie można by przywieźć rzeczy
  21. W przyszłym tygodniu Tibbi ma wizytę
  22. [quote name='carolinascotties']cIOTKI NIE PODAWAJCIE USYPIACZA - kiedy pies jest na niezagrodzoxnym terenie...rozne rzeczy mozga sie przytrafic... musialybyscie zorganizowac kilkanascie osob, zeby ja otoczyc...[/QUOTE] Nie, usypiacza nie będzie
  23. [quote name='andegawenka']To chyba było przed tak na wszelki....:shake: Moja to dostała żeby śpiąc w podróży nie nadwyrężyła kręgosłupa - nic nie dało:angryy:. Wracałyśmy już na trzeźwo normalnie i spokojnie...[/QUOTE] Podobno szalał i się wyrywał cały czas
×
×
  • Create New...