Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Np tu są miejsca: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kud%C5%82ate-i-%C5%82aciate%28wolne-miejsca%29[/url]
  2. [quote name='beka']Szukam kogos do wizyty dla Bobika w Bytomiu[/QUOTE] Dogo dzisiaj świruje! Znalazłaś kogoś?
  3. Trzeba znowu akcję ogłoszeniową zrobić.. A w tytule musi być 'mały' (ludzie szukają małych psów) no i kudłaty :razz: Możecie mi podesłać nr konta Rumkowego? coś mi umknęło gdzieś
  4. Ja dodałam go na psydoadopcji.pl i facebooka
  5. [quote name='fiorsteinbock']Ale cudoooo :) jamnik rowniez! Leni, a jak charakter Pyzy - przypadl Panstwu? Ona taka grzeczniutka i calusna, ze ciezko byloby nie pokochac :)[/QUOTE] Tak, charakter ma cudowny :) na razie wszystko dawkowane powoli bo jamniś jest zazdrosny. Pyza miała biegunkę przez pierwsze dni, wymiotowała też, to pewnie poschroniskowe oczyszczanie?
  6. Puszek-golasek pozdrawia wszystkich z nowego domku :hand: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2990dc65e11e3a2236866e64c8d879e5,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/26a919caed88d68e5888c604110e1853,14,19,0.jpg[/IMG]
  7. A czy Romka ma swój wątek? chętnie bym o niej poczytała i pooglądała :razz: [quote name='majuska']Myślałam, że najlepsze już były a tymczasem ta pierwsza fotka mnie znowu rozwaliła, cudeńka.....yyychch ale bym ich wyściskała jakbym dopadła:calus:[/QUOTE] Ja miałam zaszczyt ich wygłaskać i wymęczyć aż miały dosyć futrzaki :evil_lol: Boskie są :loveu:
  8. Ogłoszenia: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2010/06/derek-%E2%80%93-malenki-kudlaty-piesek-uwolniony-z-lancucha-szuka-domku/"] http://www.psydoadopcji.pl/[/URL] i Facebook
  9. Panienka była na urlopie ze swoim państwem i kolegą - jamnikiem Tolkiem. Zaliczyła też wizytę u fryzjera. Psiaki próbują się przyzwyczaić do wspólnego życia, było kilka spięć na początku, ale bez dramatu. Będzie dobrze Pyza pozdrawia w nowej fryzurce: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b8c375409862f8da22d7336b5f8e91f1,14,19,0.jpg[/IMG]
  10. Ślicznie się prezentuje :) A upałów to chyba żaden kudłacz nie lubi
  11. Mshume, nie martw się, dobrze że wykluczyli padaczkę i serce. Są takie upały że nawet ludziom słabo.. Możliwe że to z upału
  12. Dea napisała że Puszek już w nowym domu :multi:
  13. Poznajecie? :) [U][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a74821397d7b58e2ee0cc3314e90a02f,14,19,0.jpg[/IMG] [/U]
  14. Ale super akcja :multi::multi: Psiak cudo, tylko mu pewnie gorąco w kożuszku
  15. [quote name='mshume']To wplace za operacje, bo E-S chce przekazac tez kasa, ktorą zbierałyśmy na bazarku.[/QUOTE] Dzięki :loveu: Już wysyłam nr konta schroniska
  16. [quote name='mshume']Czyli moje deklarowane 20 zl mam wplacic do skarpetki, tak?[/QUOTE] Albo do skarpetki albo na konto schroniska za operację - jak wolisz?
  17. Oczywiście bardzo się cieszę że fundusze od państwa Tibbiego przeznaczyłaś na Igusię :loveu: Dziękujemy bardzo za pomoc, może napisz na wątku Tibbiego że z funduszy od nich skorzystała Iga - bardzo jej się przyda każdy grosz. Dziękujemy też sponsorce za opłacenie pierwszego miesiąca pobytu Igi w hoteliku :loveu: Po Tibbim zostało 58 zł - te fundusze też przelałam do skarpetki Igi. Wszystkie wpływy do tej pory zapisane są w pierwszym poście. Dziękujemy :loveu: Wydatki Igi: - za operację zapłaciło schronisko w Krotoszynie 300 zł (bo faktura była wystawiona na schronisko). Przelałam na razie 200 zł do schroniska, jak się uzbiera reszta to doślę - za transport Igi z Krotoszyna do ZuziM do Zgorzelca wyszło 7l x 500 km = 160 zł przeleję na konto które dostałam
  18. leni356

    Metamorfozy

    [quote name='elinka']Leni, z tym Tibbim to chyba nas podpuszczasz? Przecież widać, że to nie jest ten sam pies :evil_lol:[/QUOTE] E tam podpuszczam :razz: Tibbi musiał być zgolony na zero, bo sierść była poklejona, skołtuniona, obsikana i nie wiem co jeszcze :roll: Nowa sierść odrosła szybciutko. Kudłaczki są takie biedne w schroniskach :-( A takie z nich ślicznoty.. Wątek Tibbusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179366-Ma%C5%82y-kochany-kud%C5%82acz-Tibbi-ju%C5%BC-w-swoim-super-domku[/url]!!
  19. On sobie tą piłkę ukochał i się z nią nie rozstaje. To futro które ma teraz jest nowe, bo to co miał na sobie po wyjściu ze schroniska trzeba było zgolić. Pewnie u Puszka będzie tak samo, najlepiej obciąć króciutko golarką
  20. Czy mam zmienić tytuł? jeśli tak to na jaki?
  21. Już niedługo.. Zobaczcie kolegę Puszka, Tibbiego. Tyle samo kołtunków miał. Tibbi w schronisku wyglądał jak siedem nieszczęść: [IMG]http://images45.fotosik.pl/257/fd43fe6ef6ac952bmed.jpg[/IMG] A tak wypiękniał w hoteliku u ZuziM: [IMG]http://images41.fotosik.pl/293/88c009e3925ef601med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...