-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
leni356 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Przyszło 250 zł od Coronaaj na kudłacze i pudelki - dziękujemy :loveu: Połowa poszła do skarpety kudłaczy, podajcie nr konta na drugą połowę -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ale Uszak to nie kudłacz.. Może do ONów się zaliczy jako mix -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
leni356 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Właśnie dotałam maila w sprawie Puszka-czy ten domek to na 100% ???? Nie wiem co napisać[/QUOTE] Tak, Dea załatwia transport na najbliższą środę, a Puszek jest już zarezerwowany Może podeślij Ponkę: [quote name='Dogo07']2-letnia PONKA szuka dobrego domu. Obecnie w dt. Kocha ludzi, bardzo lubi dzieci. Jest towarzyska, pogodna, czysta. Niewiele szczeka. Jest posłuszna, lubi się bawić. Zakolegowała się z pieskami z dt. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5645/ponka017.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185205-PONKA-z-DOBROCINA-wiele-tam-zgin%C4%99%C5%82o.-Ju%C5%BC-w-DT.-Szukamy-DS.-Proismy-o-OG%C5%81OSZENIA-[/URL]![/QUOTE] -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
leni356 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Trzeba by poszukać jakiegoś miejsca w hoteliku lub DT. I zbierać deklaracje, przecież nie może tak zostać :placz: -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
leni356 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']I co z tym Pusiem ???? Ma domek czy nie ??????[/QUOTE] Ma domek :) Pojedzie po długim weekendzie, prawdopodobnie w przyszłą niedzielę.. przy dobrych wiatrach.. -
Super wieści, cieszę się bardzo :)
-
Zmieniłam tytuł żeby był bardziej klarowny
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz udało mi się zalogować na dogo. Witamy nowych właścicieli Tibbusia :multi: Tibbuś ma tutaj grono wielbicieli, więc fajnie będzie mieć na bieżąco informacje o tym uroczym kudłaczku :) Tibbusiu, dużo szczęścia w nowym domku :loveu: Po Tibbusiu zostały 3 domki.. podeślę inne kudłaczki -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
leni356 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Dąbrowa koło Przeźmierowa (za Skórzewem), osoba z polecenia więc mam nadzieję że będzie ok :) Jeśli ktoś może jutro albo w czwartek to byłabym wdzięczna, a jeśli nie to opiekunka psiaka w piątek pojedzie Tylko ja nie mam dostępu do netu od jutra, jakby co to sms, oddzwonię: 791 949 077 -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']?? jak pies jest zaczipowany i zaszczepiony to po co szczepią do samego wypisania paszportu? A co do 3 tyg to trzeba sprawdzić przepisy.[/QUOTE] Ostatnio miałam jazdę z tym :roll: Chodzi o to że żaden wet nie przepisze szczepienia p/wściekliźnie które podpisał ktoś inny, chyba że paszport wyrobi ten sam wet który psa szczepił - wtedy nie trzeba drugi raz. -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Renatko, przy wyrabianiu paszportu i tak szczepią drugi raz p/wściekliźnie, więc trzeba to połączyć jakoś z pobraniem krwi -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dante cudo :loveu::loveu: Większość młodych psiaków siedzących jakiś czas w schronisku na początku szaleje - muszą wyszaleć ten czas za kratami, a potem stopniowo się uspakajają. Ale Dante jest młody więc i energii ma sporo :) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
leni356 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukam kogoś na [B]wizytę przedadopcyjną Poznań-Dąbrowa[/B], proszę pomóżcie -
[quote name='Andzike']Moja była pseudo jamniczka "przeczytala" mi kilka rewersów z biblioteki, zdjęła okleinę z drzwi (widocznie nie przypasowal jej kolor) i powyciągała listewki przypodłogowe jak Docent. Więcej jej grzechów nie pamietam ;) Nawet nie wiecie, jak ja teraz odpoczywam z Nelką.... ;) a przecież to też "jamniczek szorstkowłosy" ;) Tylko trochę większy ;)[/QUOTE] Ja tez jakoś dziwnie mam, byłam przygotowana po jamniku na ekscesy, a tu spokój, nawet śniadanie można zostawić na stole i nie ruszą.. dziwne jakieś, jamnik wszystkie zakamarki sprawdził, no i "porządki" też robił [quote name='E-S']Uuuu, to Docent powinien zmienić imię na Terminator :evil_lol: Buty tez pogryzł? A poka bohatera pacyfikacji :)[/QUOTE] Bohater w tle :) [URL="http://images36.fotosik.pl/187/1b404c2f3f5d1b74med.jpg"][IMG]http://images36.fotosik.pl/187/1b404c2f3f5d1b74med.jpg[/IMG] [/URL]
-
Mój jamnik robił to samo.. No urwisy z nich, ale kochane
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
leni356 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Ino długowłosy....:lol:[/QUOTE] noooooo, ale ludzie się serio nie znają, a wystarczy im podobieństwo. Pamiętam jak nasza zamojska Magia miała allegro to chyba pobiła rekordy oglądalności :roll: To był tytuł coś w stylu 'puchata mieszanka jamnika i wodołaza ;)" -
Padłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kibicuję synkowi Duni bardzo :) -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W środę lub czwartek się czegoś dowiemy -
Kudłate sunie Ines, Kropka i Iga - wszystkie w nowych domkach
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ona nie jest duża, wielkości Mii mniej więcej. Dobrze byłoby ją przewieźć, rozmawiałam z Magdą i ona jest na tak, w hoteliku miałaby o wiele lepsze warunki, bardzo ważne żeby łapkę używała, więc dobrze żeby chodziła na spacerki lub biegała po ogrodzie. W aucie nie potrzebuje dużo miejsca. Dzisiaj pojedzie na kontrolę do weta Tylko jak ją potem z Wrocławia do Zgorzelca przewieźć? :( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szukam osoby która robi wizyty przedadopcyjne w Poznaniu (Poznań-Dąbrowa) -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
leni356 replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Nikogo na nic nie namawiam, bo mam dużo, dużo więcej fajniejszych rzeczy do robienia niż jałowe dyskusje. Swoje zdanie wyrazić mogę bo nie jest to zabronione. Nie jestem fanem polowań, żeby nie było, ani myśliwych tym bardziej, ale nie lubię wrzucania ludzi do jednego wora. Często to zwyczajni ludzie są bardziej okrutni zakładając wnyki. A już na lubieniu czy też nie lubieniu to ostatnie na czym mi zależy, łaski z niczym nie robisz. PS. Rufi jest w moich ogłoszeniach. -
Jestem sliczna i rasowa i zamieszkałam z pancią w Krakowie:)
leni356 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jaka słodzizna :loveu: