Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Już pojechał? :multi: Zerduszko beczy? :lol:
  2. Jestem. Jeśli się ktoś inny znajdzie to lepiej, bo ja mam zakręcony tydzień i może mi coś wypaść w piątek. Wolałabym nie targać Ninki ze sobą :cool3: a zostawiać same moje wariaty z innym psiakiem to się trochę bym bała
  3. [quote name='magda222'] Dziękujemy i bardzo prosimy o wpłaty, bo zbliża się termin zapłaty za hotelik. [/QUOTE] Prosiłam o numer konta bo nie mogę odnaleźć, ale nie dostałam jeszcze
  4. W schronisku w Bydgoszczy przebywa klonik Skubisia, Dix :( [IMG]http://www.schronisko.org.pl/images/phocagallery/adopcje/psy/thumbs/phoca_thumb_l_dix%20%20pies%2083208.jpg[/IMG]
  5. Przelałam za szczepienie ze skarpety kudłaczy, dodajcie proszę w pierwszym poście do rozliczenia Tak sobie myślę że fajnie byłoby w papierowych gazetach też Skubisia ogłosić
  6. Wszystko dobrze u dziewczynki?
  7. A masz więcej zdjęć Szczotki? czy ona jeszcze jest?
  8. W Krakowie zamieszkał też inny kudłacz Finnigan - może będą się spotykać na spacerkach [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176655-Kud%C5%82acz-Finnigan-w-swoim-domku-w-Krakowie[/URL] Anita, czemu nie krzyczałaś z tymi zdjeciami :lol:
  9. Bardzo się cieszę z domku dla Dafne :multi: Imię na stronie nieco zmieniliśmy bo była już podobna sunia też o imieniu Dafne, więc nie chciałam żeby odwiedzający stronę myśleli że to ta sama sunia :cool3: Oba imiona są bardzo ładne i bardzo do niej pasują :loveu:
  10. Jest bardzo fotogeniczny :) Jak on wypiękniał po tym ogoleniu dredów, cudny psiak [IMG]http://images36.fotosik.pl/190/dc8203a9a298417bmed.jpg[/IMG]
  11. Halo halo, co u Finiusia słychać? :loveu:
  12. Bo widzisz ja po swoim patrzę - jak dam butelkę plastikową do zabawy to czasami powącha, popatrzy i nie chce, a najfajniejsza jest taka ukradziona komuś w parku z kocyka, najlepiej jak jeszcze pełna to się fajnie niesie.. A ja tylko latam i przepraszam ludzi, a pies wyje że mu zabrałam :roll: bo kradzione jest najlepsze :mad: Także Bugi pewnie myśli że jak coś dają sami to podejrzane
  13. Bo on lubi taki "zabroniony", a jak mu dają to już nie jest taki fajny
  14. [quote name='E-S']O.K., wezmę, jak mi As-ko powie która to Twoja :)[/QUOTE] O taka: [url]http://img33.imageshack.us/img33/6442/21043034.jpg[/url] Dzięki :) przelew wyjdzie w poniedziałek
  15. [quote name='Madallena']ale bucka nie tknal? kurde, chory![/QUOTE] W taki upał się nie będzie męczył :D
  16. [quote name='E-S']Jezu tak przeczytałam co napisałam i zastanowiłam się i aż gęsiej skórki dostałam z przerażenia MOŻE ON CHORY ????[/QUOTE] Eeeeee nie. Podsuń mu parówkę, tak najlepiej sprawdzić ;)
  17. A może wzięłabyś też dla mnie kurteczkę?
  18. Upały dają się we znaki nawet mojemu łobuzowi.. nawet myślałam że chory, ale nie :) Za to kudłatej wbiło się trawsko między opuszkami i łapa spuchła jak balon :( Ma ropniaka w tym miejscu, jeździmy na czyszczenie rany z ropy co jest masakrą. Nie wiadomo czy kłosek w całości udało się usunąć czy coś zostało :(
  19. To może rzucisz palenie :) Skarpeta kudłaczy dołoży do kastracji 40 zł
  20. Fajny słodziak z Bugiego [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1366/dsc7006.jpg[/IMG]
  21. [quote name='rita60']Asterix juz dawno we wspaniałym domku:lol:/bo chodzi o łodzkiego Asterixa ?/[/QUOTE] Tak, tak :)
  22. Czy wiecie co z Asterixem? bo nie ma go już na stronie schroniska
  23. [quote name='Andzike']:D :D :D :D bardzo mi to miło czytać ;) (chociaż tak tak sobie czasem myśle, że u mnie to taaaaakie nudy, wszystko dobrze i miło ;) [I]no ok ;) właśnie Rudolf, w pogoni za ćmą/muchą/czymkolwiek rozlał mi napój 0%;) na pół narożnika... do uśpienia sierściuch;) ) [/I][/QUOTE] Jak go chcesz oddać to się kolejka ustawi chętnych :evil_lol:
  24. Gosiu, dzięki za fotki i relację :loveu: Cudo kochane Miałam już 2 zapytania o Igę, ale na razie nikt się nie zdecydował, pewnie trzeba będzie poczekać do wygojenia się łapki
×
×
  • Create New...