[quote name='Agnieszka(Visenna)']Jestem.Już zmieniam.
Transport z Warszawy do kąd? do Sulechowa?[/quote]
Agnieszka, dzięki. może warto w tytule wpisać z Przyborówka koło Poznania do Sulechowa (czy to ten Sulechów koło Zielonej Góry??) - miasta duże szybciej ktoś skojarzy
Balbinko, nawet pogoda płacze za tobą :-( żadne to pocieszenie, ale może spotka się z Axelkiem http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/
W minionym tygodniu odeszła nie tylko kochana Balbinka, umarł też Axelek - uratowany weścik:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/[/url]
To chyba najtragiczniejszy tydzień w historii :-(
[quote name='agata51']Ja już deklarowałam. 20zł/mies. Ile potrzeba na DT?[/quote]
10 zł za dobę z pełnym wyżywieniem + fryzjer 50-70 zł. Potrzeba 300 zł/miesiąc na DT i dodatkowe wydatki (wet, fryzjer).
Każda mała złotówka mile widziana
Może coś pokombinujemy.. Czy lepiej by jej było na DT? Szybciej może znalazłaby domek?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-w-glogowie-140819/[/url]
Miejsce JEST, potrzebujemy stałe deklaracje na już. Kto się dołoży do Frani?
Wyślę dzisiaj rzeczy do bazarku.. Potrzebujemy pilnie dla niej pieniążków :help1:
[quote name='gonia66']Ale o ktore konto chodzi??O moje- na ktore cioteczki wplacaja pieniążki za hotelik???Bo nie zrozumialam dokladnie:oops:
Za rzeczy kupione na bazarku dla Kajetanka:
http://www.dogomania.pl/forum/f99/kajtus-w-potrzebie-plyty-ksiazki-bazarek-do-26-06-a-139977/
Mogę podać swoje konto i potem rozliczyć jak dojdą wpłaty.
Weronia jest z Poznania, tylko czy miałaby czas? :oops: A przeszukał ktoś transportowy? Jeśli nie to ja mogę poszukać, dajcie znać tylko żeby się nie dublować. I niech ktoś zmieni tytuł że szukamy transportu, nawet płatnego I NA JAKIEJ TRASIE
[quote name='atorod88']O 3.00 wyjeżdzamy z Pikusią ze Świdnicy. W nowym domku powina być ok 9.00-10.00. Mimo Waszych różnych myśli i przykrych słów będziemy bardzo tęsknić za Naszą Sunią :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]
Trzymam kciuki za Pikusię