Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Weronia'] jamniczka: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5626/p1120114ns3.jpg[/IMG][/URL] __ [/quote] Co to za jamniczka z pierwszej strony wątku?
  2. [quote name='Daria_13'] 5. Mini briardzik- piesek, spokojny, zdołowany, leżał, tylko na chwilkę podniósł głowę. Przebywa w boksie n. 1 fotki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/143/08acacd924947f70med.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A on jeszcze jest w schronie?
  3. Co to za piesek? Ktoś wie cos więcej? [IMG]http://www.sosnowiec.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/30324.jpg[/IMG] [B]boks:[/B] 9 [B]numer:[/B] 55/301/2009
  4. [quote name='Marzenuś'] [IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/tn_DSC03032.jpg[/IMG] [/quote] Ale cudo!!
  5. [quote name='Bakteria'] [CENTER][B]Dred [/B][/CENTER] [CENTER]Dred to młody, około 2-letni pies w typie owczarka nizinnego. Do schroniska trafił 8 stycznia. Był chudy i zaniedbany, ale jego sierść i zęby zdradzały, że nie błąkał się długo po ulicy. [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][COLOR=#292929]Dred jest psem typowo domowym. W schronisku rozgląda się tylko za czyimiś kolanami, na których mógłby sobie uciąć drzemkę. Umie chodzić na smyczy, bez niej też dość dobrze się pilnuje - o ile jego uwagi nie odwracają inne psy. Jest bardzo ufny, towarzyski, szybko się przywiązuje. Uwielbia się bawić, biegać na świeżym powietrzu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów, chociaż czasem potrafi pokazać, co jest jego "właśnością" - zazdrość u psów schroniskowych jest bardzo popularna, - ale objawia się to jedynie pokazaniem zębów.[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][COLOR=#292929]No ogół to piesek grzeczny, choć uparty. W schronisku poczuł się już na tyle pewnie, że próbuje wprowadzać swoje rządy. Wystarcza jednak stanowczy głos, by przypomniał sobie, jak należy się zachowywać.[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][COLOR=#292929]Zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony i odpchlony czeka na kochających właścicieli. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8883/dred.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/quote] Czy jest więcej zdjec tego psa?
  6. Border collie w Orzechowcach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/orzechowce-nadal-potrzebuja-pomocy-102118/index671.html[/URL] [IMG]http://images40.fotosik.pl/146/4d4c8501aa651270.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/548/p10103553kh.jpg[/IMG]
  8. [quote name='LACRIMA']czy są bernardyny?[/quote] W Ostrowie jest sliczna bernardynka: [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/523/p10103646nn.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ostrow-maz-170-psow-zamiast-70-schronisko-jest-przepelnione-pomozmy-w-adopcjach-17010/index2.html[/URL]
  9. Ale się cieszę :loveu: Jagodo, dziekujemy za przygarniecie biedaka :lol:
  10. [quote name='kuba123']wiem że było coś w typie, ale czy jeszcze jest nie mam pojęcia- mogę sprawdzić pytanie , czy ta osoba jest zdecydowana na 100 % ( w Mysłowicach nie wolno robić zdjęć - więc byłaby to ''RANDKA W CIEMNO'')[/quote] A dlaczego nie można robić zdjęć? Toż to spadają szanse na jakiekolwiek adopcje :-(
  11. Proszę więcej info o tym piesku: [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm102/AuroraJG/pomniejszanie012.jpg[/IMG]
  12. Poproszę coś więcej o tym psiaku: [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/218/schroniskobytom314in7oz.jpg[/IMG]
  13. No właśnie. CO u Mruni? Miały być wiadomości z nowego domu
  14. [quote name='magda222']Przeskoczył mi post i został na poprzedniej stronie :angryy: Jeśli pani Ala nie chce pomocy naszej,czyli dogomaniaków i sama decyduje o wszystkim to po co ten wątek?![/quote] No właśnie. To ja odsuwam inne bidy żeby dać jej szansę, a tu takie wybrzydzanie?? Ehh, jeszcze trochę i się wkurzę
  15. A co wiadomo o tym piesku? Pyszczek lekko siwy chyba [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MrjQAexI/AAAAAAAACSY/z5t9IDSfPcY/s576/IMG_0317.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Ms-4Fk2I/AAAAAAAACSc/EIxXXEfCCDQ/s576/IMG_0318.JPG[/IMG]
  16. musi być miejsce w hoteliku
  17. Frania powinna wyjść ze schronu ASAP. Im szybciej wyjdzie tym większe szanse na domek, a ona taka bidulinka - może jej nikt w schronisku nie wypatrzyć
  18. A jaka jest w ogóle kolejka u mosii?
  19. [quote name='Isadora7']Myślę ze lepiej niż ja po powrocie z interwencji o godzinie którą widać dwa posty nad tym :) na dodatek z dwoma jamnikami które trzeba było natychmaist zabrać. Dlatego serdeczna prośba bo zapytanie Twoje wynika zapewne, że też coś masz. Chętnie skorzystam mam jeszcze te dwa do dyspozycji jamnik. I to jamnikijamniki. Wiek zbliżony. Z góry serdecznie dziękuję :)[/quote] Co to za jamniki? samce czy suczki? jak reagują na inne psy? ja poczekam na odp, nie spieszy się
  20. [quote name='dzodzo']wydaje mi sie ze łodzkie jamniki miały swój osobny wątek kiedyś [/quote] wątek łódzkich jamników w potrzebie, nie wiem tylko czy ktoś aktualizuje pierwszą stronę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/jamniki-z-lodzkiego-schroniska-nadal-w-potrzebie-100686/index119.html[/URL]
  21. [quote name='Camara']Jeżeli Brus zostanie odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony to od przyszłego tygodnia mógłby znaleźć się w hoteliku pod krakowem. Byłby pod opieką Foksia i Dżekuś :loveu: [B]mam nadzieję, że uda się to zorganizowac i że nie zostawicie Foksi zupełnie samej z płatnościami za hotelik ?[/B][/quote] A jaka to byłaby kwota?
  22. [quote name='leni356']Czy ktoś będąc w schronisku w najbliższym czasie mógłby mi sprawdzić tą suczkę? Jest szansa na wyciągnięcie, muszę wiedzieć: jak się dogaduje z innymi pieskami i suczkami? czy jest po sterylizacji? numer: 777 przebywa w boksie: blaszak za 4 pawilonem [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87820614.jpg[/IMG][/quote] Blanka jest już na liście w hotelikach. Żeby tylko kolejki się posuwały szybciutko to wyciągam pannę!! :thumbs:
  23. [quote name='Camara']Jeżeli Brus zostanie odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony to od przyszłego tygodnia mógłby znaleźć się w hoteliku pod krakowem. Byłby pod opieką Foksia i Dżekuś :loveu: [B]mam nadzieję, że uda się to zorganizowac i że nie zostawicie Foksi zupełnie samej z płatnościami za hotelik ?[/B][/quote] Eliza też miała coś wykombinować. W razie czego jest jeszcze jeden taki sam głodny i porzucony piesek, pomóżmy mu jeśli się uda [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/wies-pod-lodzia-pani-umarla-pies-zostal-sam-gloduje-140475/index2.html[/URL]
  24. On jest cudowny. Też się obawiam pseudo :-(
×
×
  • Create New...