Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Taa, jak się człowiek ma uczyć to wtedy mu się chce najbardziej nawet śmieci wynosić i sprzątać mieszkanie :cool3:
  2. Rzeczywiście opowieści rozładowują trochę stres z tymi bidami. A książkę napiszesz?? Bo warto :evil_lol:
  3. [quote name='Jasza'][B][U]Laro:[/U][/B]Teraz przesyłam Maciaszkowi zdjęcia moich rzeczy na bazarek, ale jak skończysz Twój, to możemy razem zrobić kolejny, na Franeczkę... A jeśli zbieramy na nią pieniądze, to znaczy, że ją na jakąś listę zapiszesz? Napisz proszę co robimy.. A ja porozwieszałam jej ogłoszenia na tablicach ogłoszeniowych na ogródkach działkowych w Świętochłowicach.:lol: I zapraszam różne ciotki na wątek Frani![/quote] Tak, koniecznie musi ją ktoś zapisać do jakiegoś hoteliku - wszędzie kolejki. Kto się tym zajmie? Chyba że pójdzie w miejsce Vertera --> trzeba sprawdzić. W międzyczasie zbieramy deklaracje i niech ktoś zrobi bazarek proszę. Ja dorzucę jakieś rzeczy, tylko proszę o info komu wysłać?
  4. melduję się, ale ode mnie do ZG taki kawał :placz:
  5. Kiedyś widziałam na animal planet jak zaginionego psa szukał inny pies - dali mu posłanko do powąchania i ruszyli na poszukiwania. Może ktoś ma psa wyszkolonego do szukania ludzi? mógłby pomóc
  6. [quote name='marlenka']Ten psiak się spodobał mojemu mężowi jak bylismy u Ali . Jakby go porządnie obciąć to były z niego piękny psiak i napewno by się znalazł dla niego domek[/quote] Myślę że spokojnie, bo jest cudny
  7. [quote name='malagos']widzę, Leni, ze gdzie jamnik, tam i Ty :cool3: :evil_lol: Zresztą ja o kroczek za Tobą :evil_lol:[/quote] Taaaaa jamniki moje życie :p
  8. A jamnisia jeszcze jest? [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3781/majeczkajamnikxy1.jpg[/IMG]
  9. Czy schronisko w Gliwicach ma swój wątek na Dogo? bo tutaj nie znalazłam: http://www.dogomania.pl/forum/f28/zbior-wszystkich-watkow-schronisk-na-dogo-123324/
  10. Ją musi ktoś zaadoptować, szkoda jej w schronie
  11. Nawet się uśmiecha na ostatnim zdjęciu :) Piękny psiak
  12. Sens ma wydostanie jej. Tylko nie wiem jak. Hotelik? DT?
  13. [quote name='ana666']Tylko że w schronisku nie zgodziliby się pewnie na operacje tych ząbków. Musialby być zabrany najpierw do DS lub DT. Ide tam dziś to pogadam z kierownikiem ale wątpie:shake: Na wystawie niestety większośc osób to dzieci więc żaden pies nie znalazł domu. A zdjęcia miałam dopiero we wtorek to już ich nie wysyłałam bo to pewno za pózno.[/quote] A czy wet w ogóle jego paszczę oglądał? co w niej znalazł?
  14. daj znać od razu jak się coś dowiesz plizzzzz. Taka bidulka, tylko wziąć i tulić
  15. Co to jest Mełgiew? to jakieś miasto? trzeba szukać też tej drugiej jamniczki :-(
  16. Fajowe zdjęcia :lol:
  17. Coby nie spocząć na laurach - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/szkielet-suki-z-3-dzieci-dokarmiany-przez-wybite-okno-140663/index11.html[/url] :placz:
  18. Ja nie mam żadnych świeżych, bo pada i nic nie robiłam ostatnio :shake: Jutro coś spróbuję porobić. Pascal ma nowego kolegę-sąsiada - 4-miesięczny kluchowaty spaniel czarno-srebrno-biały. Fajnie się bawią
  19. O matulu :huh: No cóż, wlazłam na wątek to muszę teraz pomóc.. Ale oprócz finansowej pomocy to na niewiele się zdam :-(
  20. [quote name='fizia']Piękny wiersz... Psisko też cudne - niestety te osoby, do których miałam kontakt, już nie odpisałały...[/quote] Fizia, napisz do idusiek. Może masz jakieś pudle szukające domku? cytuję z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f94/pudle-szukaja-domu-14138/index74.html[/url] "Hej, dzwoniła do mnie Pani z Działdowa- jest chętna na pudelka tak do 6 lat, ponieważ Romek ma więcej i na dodatek czeka go jeszcze operacja- chcę kontakt przekazać komuś innemu. Pani miała juz pudla, zgadza się na przedadopcyją. Kto chce? Ktoś chce?"
  21. [quote name='Ada-jeje']Leni, bo nie mozna, nie wiesz ze w niektorych schronach jeszcze ciagle panuje wolna amerykanka, prywatny folwark. Ale na kazdy schron przyjdzie pora, to tylko ze kolejka dluga :evil_lol:[/quote] No i biedne psy :shake:
×
×
  • Create New...