-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
leni356 replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście opowieści rozładowują trochę stres z tymi bidami. A książkę napiszesz?? Bo warto :evil_lol: -
[quote name='Jasza'][B][U]Laro:[/U][/B]Teraz przesyłam Maciaszkowi zdjęcia moich rzeczy na bazarek, ale jak skończysz Twój, to możemy razem zrobić kolejny, na Franeczkę... A jeśli zbieramy na nią pieniądze, to znaczy, że ją na jakąś listę zapiszesz? Napisz proszę co robimy.. A ja porozwieszałam jej ogłoszenia na tablicach ogłoszeniowych na ogródkach działkowych w Świętochłowicach.:lol: I zapraszam różne ciotki na wątek Frani![/quote] Tak, koniecznie musi ją ktoś zapisać do jakiegoś hoteliku - wszędzie kolejki. Kto się tym zajmie? Chyba że pójdzie w miejsce Vertera --> trzeba sprawdzić. W międzyczasie zbieramy deklaracje i niech ktoś zrobi bazarek proszę. Ja dorzucę jakieś rzeczy, tylko proszę o info komu wysłać?
-
szczeniaki z borsuczej nory mają domki....MAMUŚKA rózniez ma dom uff
leni356 replied to lolka's topic in Już w nowym domu
melduję się, ale ode mnie do ZG taki kawał :placz: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
leni356 replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ten psiak się spodobał mojemu mężowi jak bylismy u Ali . Jakby go porządnie obciąć to były z niego piękny psiak i napewno by się znalazł dla niego domek[/quote] Myślę że spokojnie, bo jest cudny -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
leni356 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']widzę, Leni, ze gdzie jamnik, tam i Ty :cool3: :evil_lol: Zresztą ja o kroczek za Tobą :evil_lol:[/quote] Taaaaa jamniki moje życie :p -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
leni356 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
A jamnisia jeszcze jest? [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3781/majeczkajamnikxy1.jpg[/IMG] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
leni356 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ją musi ktoś zaadoptować, szkoda jej w schronie -
Axelku :placz:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
leni356 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Sens ma wydostanie jej. Tylko nie wiem jak. Hotelik? DT? -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']Tylko że w schronisku nie zgodziliby się pewnie na operacje tych ząbków. Musialby być zabrany najpierw do DS lub DT. Ide tam dziś to pogadam z kierownikiem ale wątpie:shake: Na wystawie niestety większośc osób to dzieci więc żaden pies nie znalazł domu. A zdjęcia miałam dopiero we wtorek to już ich nie wysyłałam bo to pewno za pózno.[/quote] A czy wet w ogóle jego paszczę oglądał? co w niej znalazł? -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
leni356 replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Komusia :loveu: -
Fajowe zdjęcia :lol:
-
Ja nie mam żadnych świeżych, bo pada i nic nie robiłam ostatnio :shake: Jutro coś spróbuję porobić. Pascal ma nowego kolegę-sąsiada - 4-miesięczny kluchowaty spaniel czarno-srebrno-biały. Fajnie się bawią
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
leni356 replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
O matulu :huh: No cóż, wlazłam na wątek to muszę teraz pomóc.. Ale oprócz finansowej pomocy to na niewiele się zdam :-( -
[quote name='fizia']Piękny wiersz... Psisko też cudne - niestety te osoby, do których miałam kontakt, już nie odpisałały...[/quote] Fizia, napisz do idusiek. Może masz jakieś pudle szukające domku? cytuję z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f94/pudle-szukaja-domu-14138/index74.html[/url] "Hej, dzwoniła do mnie Pani z Działdowa- jest chętna na pudelka tak do 6 lat, ponieważ Romek ma więcej i na dodatek czeka go jeszcze operacja- chcę kontakt przekazać komuś innemu. Pani miała juz pudla, zgadza się na przedadopcyją. Kto chce? Ktoś chce?"