Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Jestem.Już zmieniam. Transport z Warszawy do kąd? do Sulechowa?[/quote] Agnieszka, dzięki. może warto w tytule wpisać z Przyborówka koło Poznania do Sulechowa (czy to ten Sulechów koło Zielonej Góry??) - miasta duże szybciej ktoś skojarzy
  2. Balbinko, nawet pogoda płacze za tobą :-( żadne to pocieszenie, ale może spotka się z Axelkiem http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/
  3. Może zmienimy tytuł wątku Pikusi? Chociaż tyle
  4. W minionym tygodniu odeszła nie tylko kochana Balbinka, umarł też Axelek - uratowany weścik: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/[/url] To chyba najtragiczniejszy tydzień w historii :-(
  5. Malutka Pikusia W okolicach wypadku Balbinki mówiono o innej jamniczce która się błąka - czy ją znaleziono? złapano?
  6. [quote name='agata51']Ja już deklarowałam. 20zł/mies. Ile potrzeba na DT?[/quote] 10 zł za dobę z pełnym wyżywieniem + fryzjer 50-70 zł. Potrzeba 300 zł/miesiąc na DT i dodatkowe wydatki (wet, fryzjer). Każda mała złotówka mile widziana
  7. W takim razie trzeba sprawdzić najpierw ten dt
  8. Może coś pokombinujemy.. Czy lepiej by jej było na DT? Szybciej może znalazłaby domek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-w-glogowie-140819/[/url]
  9. Miejsce JEST, potrzebujemy stałe deklaracje na już. Kto się dołoży do Frani? Wyślę dzisiaj rzeczy do bazarku.. Potrzebujemy pilnie dla niej pieniążków :help1:
  10. Już napisałam, dam znać jakby co
  11. Zobaczcie: http://www.dogomania.pl/forum/f937/dom-tymczasowy-w-glogowie-140819/
  12. To jeszcze trzeba by zmienić autora wątku na Iryska, to chyba przez moda się załatwia, czy tak? Trzeba zmienić tytuł że szukamy transportu
  13. [quote name='gonia66']Ale o ktore konto chodzi??O moje- na ktore cioteczki wplacaja pieniążki za hotelik???Bo nie zrozumialam dokladnie:oops: Za rzeczy kupione na bazarku dla Kajetanka: http://www.dogomania.pl/forum/f99/kajtus-w-potrzebie-plyty-ksiazki-bazarek-do-26-06-a-139977/ Mogę podać swoje konto i potem rozliczyć jak dojdą wpłaty.
  14. Weronia jest z Poznania, tylko czy miałaby czas? :oops: A przeszukał ktoś transportowy? Jeśli nie to ja mogę poszukać, dajcie znać tylko żeby się nie dublować. I niech ktoś zmieni tytuł że szukamy transportu, nawet płatnego I NA JAKIEJ TRASIE
  15. Ja też zaznaczam
  16. Nad Filipkiem zastanawia się moja znajoma :) więc na razie go nie ogłaszam. Jeśli się nie zdecyduje to w poniedziałek zrobię mu ogłoszenia
  17. Potrzebuję konto do bazarkowych rzeczy, proszę o info na pw
  18. Dorzucę coś do bazarku, proszę o info na pw jak ktoś będzie robić
  19. [quote name='atorod88']O 3.00 wyjeżdzamy z Pikusią ze Świdnicy. W nowym domku powina być ok 9.00-10.00. Mimo Waszych różnych myśli i przykrych słów będziemy bardzo tęsknić za Naszą Sunią :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] Trzymam kciuki za Pikusię
  20. Super :multi: Życzymy powodzenia Kajtusiowi i czekamy na zdjęcia z nowego Kajtusiowego ciepłego domku!!
  21. witaj Misiu, ciotki się zlecą to i deklaracje będą.. ja na razie pas, ale zaznaczam
  22. Ja mieszkam za daleko niestety, chętnie bym Majkiego wyekspediowała sama i zobaczyła domek. To jeden z moich ulubionych psiaków na dogo
×
×
  • Create New...