-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, u jamora są wolne miejsca - zapisywać go?? http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index7.html -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy'][/quote] Bohaterką wątku jest beżowa sunia. Ja się nadal o nią martwię :-( -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Bohaterką wątku jest beżowa sunia. Ja się nadal o nią martwię :-( -
Ja się od dawna skrycie podkochuję w Rambuniu :oops: Ale Ruda też cudowna
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Nie zgodziły się przede wszystkim współlokatorki - nie mam na nie wpływu, jeśli chce mieć gdzie mieszkać. One chciałyby psa z DT, sprawdzonego, a nie na DT czy niesprawdzonego.[/quote] szkoda że nie ustaliłyście tego wcześniej -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Leni, jeśli się znajdzie miejsce, to ok. Myśmy wyciągnęły tą sunię, której zdjecia wysłała Ci Lidka - teoretycznie jest dla mnie, umówiłyśmy się, że ja najpierw pogadam z moim TŻtem, a jeśli się nie zgodzi on czy współlokatorki (wcześniej była mowa o innym psie) to będziemy szukały jej DT i DS - sunia jest śliczna, czarna, mniejsza niż labek.[/quote] I co? nie zgodził się? -
[quote name='Weronia']Boże, źle mi się robi jak to czytam :shake: I to piszecie o osobie, która jako jedyna zgodziła się za darmo przyjąć Majkela na wiele miesięcy???? :crazyeye: Brak mi słów czytając co niektórzy tu wypisują. P.S. Chcecie walczyć o Majkiego? O jakiej walce piszecie? :roll: Przecież wyraźnie jest powiedziane, że jeśli pismo zostanie podpisane, P.Wanda psa wyda! O co Wam chodzi? Szukacie sobie kozła ofiarnego? Winnego?[/quote] Ja się zgadzam. Pani Wanda go przyjęła jak był bezdomny i prawie trafił kolejny raz do schronu :-( Jeśli chodzi o psa gryzącego to ja nie dziwię się ostrożności. Ale też marzę o domu dla Majkiego, wiec proszę załatwmy to na spokojnie
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agata51'][URL="http://www.zumi.pl/1429363,Przychodnia_dla_Zwierzat_Wet-Med._Lek._Weterynarii_Marek_Dobrowolski,Radomsko,firma.html"][B]Przychodnia[/B] dla Zwierząt Wet-Med. Lek. Weterynarii Marek Dobrowolski[/URL] Skontaktujcie się z Lu_Gosiak. Ona polecała ten hotelik na wątku Alberta: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-zbieramy-pieniadze-na-leczenie-hotelik-dla-alberta-prosimy-o-pomoc-135220/index23.html[/URL] Bonusa też.[/quote] Dostałam odp od Lu_Gosiak: "Ja nie załatwuiałam hoteliku, tylko podalam tam numer telefonu a dzwoniła Hania w sparwie miejsca, niewiem czy jest miejsce trzeba zadzwonic i zapytac i od razu opoeidziec troche o psie, by poznac koszty, wiec najlepiej niech dzwoni ktos kto zna tego psiaka" Tak więc pytanie kto zna tego psiaka i mógłby zadzwonić?? -
[quote name='Wiewiórka']Jezu... nie wytrzymam do jutra, nie mogę się doczekać Franki ;) no chyba zgupieje, dobrze że moja Patunia nie wie co się dzieje bo też by się nie mogła koleżanki doczekać.[/quote] nie dziwię się :)
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Leni, jeśli się znajdzie miejsce, to ok. Myśmy wyciągnęły tą sunię, której zdjecia wysłała Ci Lidka - teoretycznie jest dla mnie, umówiłyśmy się, że ja najpierw pogadam z moim TŻtem, a jeśli się nie zgodzi on czy współlokatorki (wcześniej była mowa o innym psie) to będziemy szukały jej DT i DS - sunia jest śliczna, czarna, mniejsza niż labek.[/quote] Dostałam zdjęcie jej, rzeczywiście jest śliczna i wydaje mi się że taka sunia młoda, łagodna, śliczna szybko domek znajdzie - jeśli ona jest nowa w schronisku to tym bardziej. Ja chciałam wziąć na dt psa który jest zagrożony albo zaniedbany i ma niewielkie szanse na adopcję ze schronu. Mam kilka bidoków na liście. Szukam miejsca w hoteliku dla beżowej suni, mam nadzieję że wszystko z nią będzie ok, być może tylko w stresie się tak zachowywała. Ja niestety boję się ryzykować z moim psem. Wstawicie zdjęcie tej czarnej suni na dogo? I chyba trzeba zmienić tytuł wątku, że szukamy miejsca w hoteliku -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
posty skaczą -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co w takim razie robimy z sunią? Szukam jakiegoś miejsca w hoteliku -
[quote name='basia0607']Nie wiem co powie wet i czy leczenie w chodzi w rachubę. On pije dużo wody i dużo sika , trzeba mu zrobić wszytkie badania ! kupilam dzisiaj nowiutką budę bo prawdopodobnie damy go do kojca. Zasikal mieszkanie koleżance mimo tego, że 3 razy w nocy wychodziła z nim na dwór. Jest cieplo i myśle dać go do szczeniaków. Naprawde dziewczyny, serce się kroi ale nie mam lepszego wyjścia. Nie mam pomyslu, nie mam kasy :placz:.[/quote] To chyba robimy bazarek na już żeby było na wizytę i wszystkie badania? z sikaniem niedobrze. A kaszle?
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']To zależy czy miałabyś do dyspozycji kennel, kaganiec też się przydaje. Jakby nie było mój pies rezydent chodził większość czasu w kagańcu przy tymczasach na samym początku.[/quote] Ja mam psa rocznego, praktycznie szczeniaka, on się chce bawić, skaka do piesków i nie będzie rozumiał że z tym się bawić nie może. -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
GameBoy, na moją odpowiedzialność tylko, mogą ją na siłę schwytać, zapiąć kaganiec czy coś, ale ja mam już psa w domu i naprawdę boję się ryzykować z kłapiącym, bo nikt mi nie da żadnej gwarancji że on dalej kłapać nie będzie :-( załamałam się -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']dlaczego? wiesz cos wiecej?[/quote] pisałam parę postów wcześniej, ale przeskakują. Sunia była tak agresywna pewnie ze strachu, że próbowała pogryźć pracownika :-( -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Dzięki za banerek. Suni nie udało się wyciągnąć :( -
[quote name='Erica']Dzięki evl. No to mamy już 60zł, jeszcze tylko 40zł. Słuchajcie, ja już kilka(naście) razy pisałam, że wykonawca strony potrzebuje zdjęcia ( jakiś pies o smutnym wyrazie pyska, zdjęcie psów za kratami schroniska, albo zbliżenie jakiejś psiej mordy) na banner głownej strony. Czy ktoś ma jakieś dobre zdjęcia? Czy mam mu dac jakiekolwiek zdjęcia "aby było na razie" a potem wybierzemy cos lepszego? Ja od jutra będę pozbawiona netu ( całkiem możliwe, że przez kilka tygodni), więc chcę to załatwic dzis.[/quote] Zdjęcia robione przez Seaside, musiałabym zapytać o zgodę, ale na pewno się zgodzi. Dobrze by było pokazać że w schroniskach są też rasowe psy [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/26/b13dfbce.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/26/3e97df13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/26/a1801d27.jpg[/IMG]
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Z sunią jest problem, nie da się wyciągnąć z boksu, ucieka, warczy, kłapie zębami, nagle stała się totalnie agresywna, pracownik się boi. Nie wiemy co robić, dziewczyny są w schronie