-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']On jest z Cieszyna? Lolo był znaleziony w Zywcu, w Bielsku bubu spotkała na ulicy pana z kopią Lolka, teraz Fifek .... Te wszystkie miejscowości sa b.blisko siebie...Czyżby jakaś lokalna rasa..?:razz:[/quote] Tak, to bardzo blisko -
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dogo07, wyczyść skrzynkę -
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tak, szukamy dt. Obawiam się że w takim stanie może nie mieć szans na adopcję -
[quote name='__Lara']Jaszo, jak z Katowic to czemu nie :) Miałam kolejny telefon w sprawie Marinki, też Pani z Katowic :) da mi jeszcze znać, ale już podała adres, ostatecznie da mi znać czy się decyduje to ja albo ktoś do niej podjedzie. Będziemy mieli w czym wybierać - chodzi mi o domki :)[/quote] No to super :) Gdyby się pani zdecydowała to po sterylce można by sunię zawieźć od razu do niej - zajęłaby się już nią
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ona może mieć zapalenie krtani, więc na weta też będzie potrzeba.. Na odrobaczenie i szczepienie p/wirusówce - ok 80 zł potrzeba -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]Skarpeta Toffusi:[/COLOR][/B] ala123 - 100 zł miesięcznie Pani Stanisława z Zamościa - 100 zł miesięcznie leni356 - 100 zł miesięcznie [B][COLOR=Black]Razem: 300 zł/miesiąc[/COLOR][/B] pidzej - 50 zł jednorazowo Poker - 20 zł jednorazowo coronaaj - 250 zł jednorazowo GoskaGoska - 25 zł jednorazowo [B][COLOR=Black] Razem: 345 zł jednorazowo[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue] Czy kogoś pominęłam?[/COLOR][/B] -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Coronaaj wpłaciła na Toffusię 250 zł :loveu: Zaraz uaktualnię, chyba na pierwszy miesiąc w hoteliku już jest. To co - szukamy transportu? -
Ojej, to czemu Moreczka nadal czeka, taka śliczna jest. Ogłaszać trzeba A czy ona dobrze żyje z innymi psami, suczkami, kotami?
-
Ale cudne zdjęcia. Hyzio wyrósł, prawie dorosły już :) Biedny Mopik :-(
-
A jej córeczka też nadal w schronisku?
-
[quote name='andzia69']w naszym schronie nawet jakbyś opisała psa to nie będą wiedziec co to za pies - tam ewidencja jest czymś...nie na miejscu!:angryy: a to zdjęcie jest chyba z okresu zimowego[/quote] Tak, ze stycznia
-
[quote name='Wisełka']Tu są opisy dwóch psów różnych, w tytule Bugi a tu opis psa i suczki?? :diabloti:[/quote] Bugi jest psem oczywiście, pomyłkowo się skopiował tekst z Morki, już poprawiłam, nie jest obojniakiem :evil_lol: Morka jest koleżanką Bugiego z tego samego schronu, jej wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruda-jamnikowata-slicznotka-morka-czeka-na-dom-w-schronisku-w-ostrowie-wielkopolskim-142434/[/url]
-
Zrobiłam mu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudny-czarno-bialy-fifki-szuka-kochajacego-domu-142435/[/url] Dam znać Bubu. Wydaje mi się że temu psiakowi też potrzebny dt, jego sierść jest w fatalnym stanie A Loluś chyba będzie prekursorem nowej rasy: "w typie Lolusia" przejdzie do historii :evil_lol:
-
Fifki ma niecałe 3 lata, jest mały, drobny i lekki. Jego sierść wymaga trochę większej uwagi, regularnego czesania i czasami obcięcia. Ma ładne dwukolorowe umaszczenie, a po kąpieli stanie się puszystą kulką. Jest łagodny, dogaduje się z innymi psami, bardzo tęskni za domem.. [U][U]Fifki przebywa w Fundacji EMIR w Żabiej Woli. Przed adopcją zostanie wykastrowany.[/U][/U] [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] ; tel. 0 785 04 04 04 [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5f73c220c2a23ac0cd759772f2ce6098,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/dffc5d4ba754eca83746c224ebf235dd,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/219d62d43aa46c4164cdcec1a320e657,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/181727cd3e85f3a16f0c070b01a8e4cb,14,19,0.jpg[/IMG]
-
Wiek: ok 1,5 roku Opis: jest suczką, mieszańcem jamnika długowłosego. Z umaszczenia, brązowa z ciemniejszymi uszkami. Nie wykazuje agresji ani wobec ludzi, ani innych zwierząt - doskonale się z nimi zgadza. Jest spokojna i cicha, choć czasem lubi pohałasować. Kocha pieszczoty. Ponieważ jest jamnikiem, nie bardzo lubi koty - choć jest jeszcze młoda i może się do nich przyzwyczai i nauczy z nimi żyć. Będzie dobrym psiakiem do mieszkania, do dziecka, a nawet starszej osoby. [U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U] Adres: Ul. Pruślińska 3 63-400 Wysocko Wielkie ( koło Ostrowa Wielkopolskiego) Telefony : 0 662 03 69 64 (czynny w godzinach pracy schroniska) 0 662 03 69 65 (całodobowy) adres e-mail schroniska: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U]Schronisko jest czynne:[/U] poniedziałek-piątek: godz. 8:00 - 19:00 sobota, niedziela, święta: godz. 9:00 - 13:00 Morka: [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/morka.jpg[/IMG] tutaj z córeczką: [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/psotkaimorka.jpg[/IMG]
-
Płeć: pies Wiek: ok. 2 lat Opis: Średni, w typie jamnika szorstkowłosego. Czarno-podpalany. Bugi jest pełen życia i dobrego usposobienia. Jest też bardzo energicznym i przyjacielskim psiakiem. Potrzebuje domu, w którym będzie mógł się wyszaleć, bo to nie "pies kanapowy". Potrafi chodzić na smyczy. Dobrze dogaduje się z psami. [COLOR=RoyalBlue] [B][COLOR=Blue][U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U][/COLOR][/B][/COLOR] [B] nowy nr : 784 987 335 [/B] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][SIZE=2][FONT=Verdana]lub mailem: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/SIZE][/FONT]Bugi przebywa w schronisku w Ostrowie Wielkopolskim. Adres: Ul. Pruślińska 3 63-400 Wysocko Wielkie ( koło Ostrowa Wielkopolskiego) Telefony : 0 662 03 69 64 (czynny w godzinach pracy schroniska) 0 662 03 69 65 (całodobowy) adres e-mail schroniska: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U]Schronisko jest czynne:[/U] poniedziałek-piątek: godz. 8:00 - 19:00 sobota, niedziela, święta: godz. 9:00 - 13:00 [COLOR=SeaGreen] [/COLOR] [B][COLOR=Blue][U]Ogłoszenia Bugiego:[/U][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=715365504"]allegro[/URL] [/COLOR] [/B][COLOR=RoyalBlue][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2059817_jamnik_szorstkowlosy_bugi_szuka_domu.html"]alegratka[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44112"]kupiepsa [/URL][URL="http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Jamnik-szorstkow-osy-Bugi-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ145702341"]gumtree[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/konto/?akcja=moje_ogloszenia"]przygarnijzwierzaka[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6207,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/jamnik-bugi-szuka-domu/"]psydoadopcji[/URL][/COLOR] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/schronisko/DSC_0279.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/schronisko/DSC_0280.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/bugi.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e568ef77d2980245301c832028ea1344,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/67175d18e743d3110821c5add1545e4f,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a42a9fe05f2b7089cdea5fbc85f738c5,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c118846fa0ae14ccf52ac7390c0388e1,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Linssi']ciezko powiedziec czy on jeszcze jest w schronie, bo tam jest cala masa biedakow...:placz: trzebaby sie kontaktowac bezposrednio ze schronem[/quote] Tylko na stronie nie ma nawet numeru boksu w którym ta sunia przebywa :-( A Bambi i Dolly jeszcze nie znalazły domku, tak? są na pierwszej
-
Czy Bambi i Dolly znalazły już domki? Na stronie schroniska znalazłam też taką sunię - ktoś wie czy ona jeszcze w schronie? [IMG]http://www.um.kielce.pl/animals/an_stycz_09/1.jpg[/IMG]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły kolejne wpłaty dla Argoska: taks 100 zł :multi: kazuka 300 zł :multi: Bardzo dziękujemy :loveu: A Bajce życzymy dużo zdrowia edit: Dodałam na pierwszej nowe wpłaty. W skarpecie Argoska jest 875 zł (dzisiaj wyślę te 400 zł od taks i kazuki) -
Zobaczcie jakie cudo "w typie Lolusia" znalazłam w schronisku :-( Zrobię mu osobny wątek [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2009/07/fifki3-150x150.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2009/07/fifki4-150x150.jpg[/IMG]
-
Z bazarku jest już 70 zł. [B]Zbieramy na Orenka. [/B]Ja na pewno coś dołożę, tylko przeliczę finanse
-
[quote name='irysek']leni356, to jak, decydujemy sie na dom tymczasowy u ninki? wydaje mi sie to lepsze niz hotel u jamora i kazdy inny, gdzie pies w wiekszosci siedzialby w kojcu.[/quote] Tak. U Ninki zwolni się miejsce w sierpniu - mamy jeszcze trochę czasu na dozbieranie funduszy.
-
Nikt nie dzwoni w sprawie adopcji? Ona taka śliczna
-
Dzięki Ninka, wygląda to jak w bajce :lol:
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Tragedia, nic się nie da zrobić, nie mogę wejść do wątków, teraz zaczęło wreszcie działać.. Zrobię ten bazarek, może uda się uzbierać brakującą resztę. Ściągnę też trochę ludzi na wątek. Oby tylko dogo działało :pissed: