-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Śliczna panna, dobrze że już bezpieczna :loveu:
-
Pani prześledziła wątek i w jej domku nie byłoby problemu, ale ma 3 nadpobudliwych bratanków i o nich się boi :-( Szukamy dalej domku dla Majkiego. Ja wierzę że domek gdzieś jest. Na wątku Przyborówka ostatnio Mamanabank pytała o Majkela i info: "Nadal miewa humorki, zwłaszcza kiedy nie chce zrobić czegoś... co zrobić musi :eviltong: To sympatyczny psiak, wiecznie rozbawiony.. choć troszkę nieobliczalny. W każdym razie jest o wiele lepiej niż na początku. O wiele." To dobrze wróży
-
Suuuuuuuuper Megii :loveu:
-
[quote name='JOMA'][B]leni356[/B] - a która ty byłaś :crazyeye:[/quote] Kotki oglądałam i poganiał mnie TZ bo czasu mieliśmy mało :lol:
-
[quote name='Jasza']I co tam u Fafulca? Leni jest w tym tygodniu na Dogo z doskoku, ale może Fafi już do domku pojechał?[/quote] Nie :shake: Pan ma cały czas wyłączony telefon, nie wiem o co chodzi :-( Na domowym nie odbiera nikt
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziś był telefon w sprawie Argoska :multi: Trzymajcie kciuki! -
Ja też byłam na chwilę, przejazdem z Kr do Wwy, ale Perełki nie widziałam :placz:
-
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
leni356 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dodałam ślicznego na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/blekitne-oko-patrzy-z-nadzieja/"]Psydoadopcji.pl[/URL] -
Dostałam maila w sprawie Majkela: "Czy to jest piesek, który jest w przytulisku u p. Wandy? Dzwoniłam tam w sprawie adopcji identycznego psa i powiedziano mi,[FONT=monospace] [/FONT]że Majkel nie nadaje się do adopcji... ponoć jest agresywny. A chciałam po niego od razu jechać z Łodzi :(([FONT=monospace] [/FONT]Proszę o ew. informację mailową." Dziewczyny, co odpisać?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='DG32'][IMG]http://images47.fotosik.pl/186/a450f1c8ce89d433med.jpg[/IMG] [/quote] Jakie cudo :placz: :placz: Macie więcej info o nim? -
[quote name='Anja2201']64) Moje cudeńko :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/186/e5faa3c09b9868b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/186/d2d87bdd5c1c95e3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Czy to jest ta sama sunia co na pierwszej stronie?
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czy kochane cioteczki mogą pomóc z ogłaszaniem Argosika? Trzeba mu super domek znaleźć -
[quote name='hop!']Kolejne ogłoszenia... animalia pajęczyna adsy e-zwierzak kupsprzedaj.pl gumtree szerlok.pl oglosili.pl ofertownia.pl warsza.pl stacja.biz Tyle. Więcej nie zrobię, bo zwariuję...[/quote] Hop, jesteś wielka :loveu:
-
Dzięki Hop :loveu: Oczywiście zwrócimy pieniążki, wielkie dzięki za ogłoszenia
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jest taki śliczny kudłaczek, może któremuś domkowi się spodoba: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/wspanialy-kudlaty-pogryziony-z-krzywa-glowka-dam-mu-ktos-szanse-na-zycie-143938/[/URL] -
[quote name='luka1']Masz rację nikt by go nie wziął - tak jak nikt nie zadoptowałby Kajki, Żuczka, Barego.[/quote] Jeśli one mają swoje wątki to podeślij. Orenek jeszcze nie ma domku
-
[quote name='sacred PIRANHA']no w końcu i ja dotarłam na wątek, leni mnie zna ale reszcie się bliżej przedstawie u jamora jest sunia z naszego zamojskiego schroniska Majka...kochana kudłaczka jedzie jutro do domku - hotelik opłacony ma do 30sierpnia włącznie...w związku z tym postanowiłam nadpłatę (czyli równo 7 dni)przeznaczyć na pobyt Orena jak Maja zostanie już odebrana z hoteliku to przekażę jamorowi że 91zł pozostałe na koncie Majki przechodzi na konto Orena, niech się chłopak socjalizuje i trafi na taki sam zajefajny dom jak Majunia:loveu:[/quote] Wielkie dzięki w imieniu Orenka :loveu:
-
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
leni356 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456']Ostatnia informacja z Niemiec na temat Mruczki. Mruczka ma nowy, wspaniały dom. Idzie jej bardzo dobrze. To może dość lakoniczne słowa, ale Hundehilfe Polen ma na "głowie" nie tylko Mruczkę ale dużo innych psów, które znalazły domy w Niemczech.[/quote] Ale na niektórych wątkach ta sama fundacja - Hundehilfe Polen - podsyła zdjęcia psów adoptowanych do Niemiec, chyba ostatnio widziałam na wątku schroniska w Mielcu, odnajdę i wkleję. Więc to nie problem żeby przesłać dwa zdjęcia psa z nowego domu -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/[/url]
-
Malutka i młodziutka jamnikopodobna Per szuka domku w Warszawie
leni356 replied to kociabanda's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o Per, pani mieszka w Toruniu. Domek do sprawdzenia, namiary wyślę na pw -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A może Dżibi z wątku leni?przed obcięciem był kudłaczem, jest mały i słodki .[/quote] Podałam już Dżibiego, Piranha też go będzie polecać. Dżibi jest kochany, spokojny i młodziutki. -
[quote name='luka1']Oren był gotowy od poczatku pobytu w schronisku. To strach nie pozwalał mu pokazać jaki jest faktycznie. Błąkał sie przez jakiś czas po nie znanym terenie, został złapany przez nieznanych ludzi na sztywny wywołujący ból łapacz, wsadzony do mokrego, ciemnego boksu z którego był wyprowadzany na strasznym drągu. Stres za stresem - widziałam go i widziałam jak próbował przemóc swój strach by podejść do wyciągniętej ręki. Nie miałam możliwości mu pomóc, zakazano mi. Dzieki wszystkim za to, że zrobiliście to za mnie.[/quote] Jego nikt by ze schronu nie wziął :shake: Kłapał zębami, do tego sierść w takim stanie :shake: Nawet go nikt w schronie nie ogolił. Bo na zdjęciach z kwarantanny to nie wyglądało jeszcze tak źle jak w rzeczywistości
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] Leni356, to Oren jest już do adopcji, czy nie? Napisałaś mi, że jest nieufny i kłapie...[/quote] Oren jest już do adopcji :multi: -
[quote name='Maruda666']Poszedł obiecany przelew 50zł z bazarku.[/quote] Dziękujemy bardzo :loveu: Mam dobre wieści - Oren jest gotowy do adopcji :multi: :multi: Jamor zabawi się w filmowca i wklei filmik z Orenem w roli głównej :lol: