Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Zapisuję sobie wątek, mogę dodać ogłoszenia na Psydoadopcji.pl
  2. Poszukiwany piesek/sunia który mógłby zostawać sam w domu 8 godzin. Piesek oczywiście z grzywką :)
  3. [quote name='Madallena']leni a wegrow cos wybral?[/QUOTE] W sobotę się okaże, zainteresowali się dwoma kudłatymi
  4. [quote name='Kostek']nie wiem bo ja tego nie wdzialam 22 grudnia bedzie wizyta i kwalfikacja czy tniemy czy nie Ewa wie wiecej na temat Szorstka[/QUOTE] No i jakie wieści o Szorstku?? DOstałam zapytanie o niego, przeklejam: Jak Szorstki znosi samotnosc? Oboje z mezem pracujemy i nie ma nas 8 godzin. Czy mozecie Panstwo cos napisac w tym temacie. Pozdrawiam Ps. jest cudny
  5. trafi mnie z tymi niedziałającymi wątkami na dogo :angryy: dostałam zapytanie w sprawie Szorstkiego, czy ktoś mógłby pomóc rozszyfrować link - w którym miejscu dodać THREADS żeby działał link?? http://www.dogomania.pl/forum/f1161/szorstki-piekny-skrzywdzony-ufa-bez-domu-173547/
  6. Sunia w typie bolończyka, znaleziona na ulicy, w schronie zaraziła się parwo :placz: HELP http://www.dogomania.pl/threads/177127-Sunia-W-typie-Bolonczyka-w-DT-zachorowala-na-parwo-prosimy-o-pomoc
  7. O Fokusa to było pytanie do dziewczyn z Zamościa
  8. [quote name='malagos']Madallena, ja Ciebie, nie siebie zastrzelę.[/QUOTE] To przez to że tyle psiaków ma jechać, ja też się gubię kto i z kim :) Jeśli Magia pojedzie dziś to będzie można wyciągnąć Fokusa, tak?
  9. [quote name='malagos']Madalena, ja sie zatrzele, JUTRO???[/QUOTE] [B] DZIŚ - czwartek[/B] [quote name='E-S'] My śpimy z czwartku na piątek w Rembertowie u rodziny mojego kolegi, żeby rano w piątek być w SN bo nie możemy się spóźnić i tym samym ryzykować ugrzęźnięcia na trasie w zapowiadanej na piątek rano śnieżycy. W czwartek no tak, będziemy w nocy. A o której się kładziesz spać? Po dogomanii widzę, że bynajmniej nie z kurami :) Jak większość tutaj /jakaś psychologiczna prawidłowość?/ Ewa[/QUOTE]
  10. Piranha, przeklej na wątek Bugiego, dziewczyny z Ostrowa go muszą gdzieś podrzucić na trasę główną - może się uda żeby państwo nie tracili czasu na dojazd do schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/142433-PIAE-KNY-BUGI-ma-2-lata-poA-owAE-A-ycia-przesiedziaA-w-schronisku-SZUKAMY-DS[/url]
  11. [quote name='agata51']Bugi, troszkę mnie u ciebie nie było, a tu taki ruch się zrobił! Dokąd Bugi właściwie jedzie, bo się pogubiłam?[/QUOTE] Do Lublina do Ewy, transport łączony: Łódź-Warszawa-Lublin. Na razie brakuje transportu na tym odcinku Ostrów Wlkp.-Łódź
  12. TZ-a :lol: ja nie jestem komputerowa, dwie lewe ręce A spacerek to chyba jak śniegi stopnieją?
  13. Nie zawstydzajcie mnie, Czapi znalazł domek dzięki Psydoadopcji i Facebookowi, a Nela mnie samej się spodobała i wcisnęłam ją Ani :-D:-D Fajne te kudłacze - pocztówkowe.. :)
  14. [quote name='zulugula']Len/Wojtuś to ten? Jaki ma charakterek? Jeśli nie jest agresywny w stosunku do innych psów (suki) i nie dziabnie mojego 4-latka, to mogę zabrać na DT. Nie wiem czy będzie nadawał się do bloku. No do budy na pewno się nie nadaje, więc musi być kanapowcem ;) Czy jest kastrowany? Ew. jaka jest na to szansa?[/QUOTE] Tak, to ten. On się boi tylko, ale nie jest agresywny. Madallena napisze więcej
  15. Nareszcie odnalazłam wątek.. U Argoska wszystko w porządku - bardzo się cieszę :multi: Wszyscy go pokochali, ostatnio zakochał się w koleżance z góry - sąsiadce, także na towarzystwo nie narzeka :) Dzieci zachwycone psiakiem :loveu:
  16. [quote name='Dogo07']Idusiek, przepraszam za ciekawość a z jakim kudłaczem ? Aha, i bardzo się cieszę że Bambo ma domek :).[/QUOTE] Z Bąblem właśnie
  17. [quote name='Madallena']Dziewczyny, widze tam dwa kudlacze :(:(:( tragedia! Czy znacie kogos stamtad???? [FONT=Times New Roman]http://www.boz.org.pl/ll/lukow/relacje.htm[/FONT] tam pisze zdjęcia z luty 2009 :( Czy to ten Łuków koło Siedlec?
  18. Znowu zapytanie o Silver, tym razem Wwa. może coś tym razem wyjdzie..
  19. Ja bym poprosiła o zdjęcia i info o Chesterze
  20. Super wieści :) Porobimy ogłoszenia - jeśli macie jeszcze jakieś nowe zdjęcia to prześlijcie
  21. [quote name='malagos']Jak to z z synkiem?[/QUOTE] No właśnie :crazyeye::crazyeye: Ona miała mieć sterylkę aborcyjną u tej pani
  22. Szczęśliwe robaczki :) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/54277a4ec0060ac018ea1feb0db30b63,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9d666b6aeefc319fe7cd3d94a3c7107a,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d4d97e16b656a648a509cc33a6dd3381,14,19,0.jpg[/IMG]
  23. Zdjęcia od Ani - Nela z kolegą Czapim w Pieninach: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2f48784b43526a6c6f131e5a1cb65054,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/128f737009531538b9410a7b53b005a8,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b62d0c617e83a6f729efaa220376cc05,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7fb1738b7392d1936b1c8ebff0e86767,14,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...