Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Madallena']POd Warszawa zaraz. Za Grochowem jest skret na zielonke a prosto jedziesz na rembertow.[/QUOTE] No to jeszcze pytanie do Malagos czy Agnieszka może Magię odebrać jutro wieczorem?
  2. [quote name='E-S']Paulina, dzięki, ale to ja już mam z Lublina do Ostrowa Wlkp. bliżej niż Ty z Poznania do Łodzi i sęk w tym, że na koszty tak dalekiej podróży nie mam teraz pieniędzy. Tym bardziej nie mam na dłuższą niż ode mnie trasę. Ewa[/QUOTE] Ja trochę dołożę Bugiemu na podróż. Żeby tylko jechał chłopak
  3. Tu poszukaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU[/url]
  4. A gdzie jest ten Rembertów?
  5. [quote name='brazowa1']już rozmawiałam z Zoja.Domek jest daleko,nie jestem w stanie przywieźc im pieska.Szuakamy ludzi,którzy sa na tyle blisko,że sami moga przyjechac po pinko.[/QUOTE] Niech Zoja zaproponuje innego kudłacza w okolicy, nie brakuje fajnych kudłaczy :(
  6. Cudne dziewczyny :) Kasia wygląda na bardzo szczęśliwą z futrzakami :)
  7. Doszła wpłata 150 złod[B] Malibo57[/B]- bardzo serdecznie dziękujemy :iloveyou: I Fini też dziękuje :dog: :Rose:
  8. Limba i Nela dziękują za fundusze na ich utrzymanie :iloveyou: Supełku :-( :-( Nadal mnie ściska jak o nim myślę :-(
  9. Nie ma jak kudłacze :iloveyou: Jeśli potrzebowałabyś kubrak dla Neli to ten jest chyba wielkościowo odpowiedni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176993-Kubraczek-ocieplany-na-kudA-acza-Finiego-do-12-01[/url]
  10. [quote name='Madallena']LEn ma szanse wyjsc ze schronu! (schron w gownie, Len jest mega wystraszony, kudlacz podobny do Lenki) Potrzebny DT domowy najlepiej! POMOCY!!! w sobote moge go wziac i rpzewiezc do Warszawy[/QUOTE] Ja jeszcze dodam że Len to Wojtuś, nr 105 na wątku Dobrze gdyby się znalazł domowy dt
  11. Z Główna najbliżej jest do Megii. Jednak koszty transportu też są ważne
  12. Strasznie drogo, może jakiś inny wet się bliżej znajdzie. A ile jest stałych deklaracji po Lence? tzn tych które mogą przejść na Lenka?
  13. Potrzebny transport dla szorściaka Bugiego na trasie Ostrów Wielkopolski-Łódź [url]http://www.dogomania.pl/threads/142433-PIAE-KNY-BUGI-ma-2-lata-poA-owAE-A-ycia-przesiedziaA-w-schronisku-SZUKAMY-DS/page24[/url]
  14. Do Łodzi jest tylko 130 km, może ktoś mógłby pociągiem nawet za zwrotem kosztów? to wielka szansa dla Bugiego
  15. Ja mam pytanie czemu szczepionka choroby zakaźne kosztuje aż 70 zł?? Szczepię różne psy i najdrożej płaciłam 50 zł.
  16. [quote name='idusiek'] Leni, plizzz, pomóż z kudłaczem....:([/QUOTE] Będziemy kombinować
  17. Bąbla podkradnę na kudłacze. Na tym wątku tylko się zgłasza psy, na pierwszej już nie będą dodawane, bo nie ma miejsca. LadyS robi nowy wątek, gdzie będą tylko zdjęcia psów i info o nich
  18. Wstawiłam Tomka na kudłacze w potrzebie. Mogę prosić info o suni Kudłaczka?
  19. [quote name='ladySwallow']Ale ktoś nie miał jechać z Lublina do Wawy?[/QUOTE] Jeszcze ktoś od Madalleny w weekend z Lublina do Wwy, może mógłby zabrać Magię?
  20. Super Zuziu, cieszę się że mu tak dobrze będzie :lol:
  21. [quote name='magdola']Mam to samo... zwłaszcza jak wracam do domu po pracy, obiad, sprzątanie....a tu 100 nowych psów:( i 80 nowych wątków....[/QUOTE] Ja już nie nadążam dodawać nowych kudłaczy na listę :placz:
  22. [quote name='Ank@']Nazywa się Oczko :) przyszedł do schroniska w lipcu nr.id. 117/07/2009 warczy na inne psy podczas jedzenia, ale jest oddzielany na ten czas i je tylko z drugim psem jest łagodny ma ok. 9 lat został znaleziony i przywieziony do schroniska Zdjęcia - on wygląda na PONa: http://foto3.m.onet.pl/_m/c1794eb60006aaad810e1a0a4d9224c7,14,19,0.jpg http://foto0.m.onet.pl/_m/3dc08180ebaf7bd587c6d4547c4b12ec,14,19,0.jpg http://foto2.m.onet.pl/_m/902e210ae452cd3dec980053e9f848ae,14,19,0.jpg
  23. To chyba zdjęcia Lukrecji [url]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Benji6.jpg[/url] Albo to: [url]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/ciezarnasunia5.jpg[/url] A tak w ogóle to jakiś dziwny ten dom jeśli nie ma zdjęć swojego psa.. :(
×
×
  • Create New...