Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Magia już u Malagos, może da się zabrać Fokusa?
  2. Ja napisałam na transportowym, może ktoś z Kalisza/Konina by mógł go przewieźć? bo to chyba w okolicy?
  3. To ukłony dla Tanitki i pani u której jest Dafcia :loveu:
  4. [quote name='malawaszka']Leni pisze do mnie ta babka z Głogowa i pyta o wizytę - możesz do niej napisać bo ja nie wiem kiedy ani kto ma iść :niewiem: Aneta-amicus napisała że wybierze się dziś-jutro - dziękujemy :loveu: Szukamy jeszcze osoby na wizytę przedadopcyjną w Sochaczewie - znacie kogoś?
  5. Dziewczyny pamiętajcie o badaniach przed sterylką czy szczepieniem. Bunia niestety przegrała z parwo którą złapała w schronie :( Takie malizny w schronie łatwo mogą coś złapać, Bunia była osłabiona, dostała szczepionkę, zachorowała na parwo :( Niech małej najpierw zrobią badania i wykluczą nosówkę czy parwo, zreszta odczekać z tydzień nie zaszkodzi, odkarmić też
  6. [quote name='malawaszka']Leni pisze do mnie ta babka z Głogowa i pyta o wizytę - możesz do niej napisać bo ja nie wiem kiedy ani kto ma iść :niewiem:[/QUOTE] Miała iśc Daga, przesłałam namiary. Nie mam do niej numeru a na razie na pw nie odpisuje
  7. Zuziu, tak jak pisałam w pw sobota 16-go stycznia jest najbardziej możliwym terminem. Próbujemy coś zorganizować wcześniej w środku tygodnia przed sobotą, ale na razie nie mamy.
  8. To ogromna szansa dla Bugiego - kombinujcie coś dziewczyny :modla::modla::modla::modla::modla: Zmienię tytuł wątku, tylko na jaki?
  9. [quote name='magda222']A na jego wątku pisze,że za zwrot kosztów.[/QUOTE] To jest 350 km w jedną stronę, więc 700 w sumie, nie wiem czym jeździ ale to chyba jest taki koszt. Nie znam się. [B]Zmieńcie tytuł[/B]
  10. [quote name='Anna_33']Coz, pozniej sie nauczylysmy nie piac na forum, ze jakiemus psiakowi sie dom szykuje..tak na wszelki wypadek. Nel sliczna, nie chcialam Was cisnac za bardzo o watek, ale juz sie nerwowo wiercilam;-)[/QUOTE] Moja wina, nie mogłam długo odnaleźć wątku, a jak odnalazłam to zapomniałam :( Mantis wklejała na wątek kudłaczy
  11. I jeszcze Limbę odwiedzamy dzisiaj :calus:
  12. Białe cudo to Nela (kiedyś zwana Frytką :)) a czarne cudo to jej koleżanka - tymczasowiczka Limba ze schroniska w Nowodworze. Wątek Limbusi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174746-Limba-sznaucera-mam-w-rodzinie-DT[/URL] Mantisowe ręce naprawdę złote :loveu:
  13. [quote name='zuzia_kuzik']a czy ktoryms pieskom nie przydadza sie welniane kubraczki?? Zuziu, bardzo dziękujemy. W schroniskach to proponuję uważać z kubraczkami, bo jeśli nasiąkną wodą (a jest śnieg wszędzie) to psiakom nikt tych kubraczków nie zdejmie niestety i mogą się przeziębić, o co naprawdę nietrudno. Chyba że są nieprzemakalne? W innym przypadku - to raczej tylko psiakom na dt. Na pewno Magia została obcięta i jej się chyba przyda - dzisiaj ma dojechać do Malagos. Malagos, mogłabyś ją zmierzyć? I zdjęcia Magii która kiedyś kudełki miała :)
  14. Magia przecudna :loveu: Ciekawe czy już dojechała
  15. Niezły dym, ale to chyba tylko czysta złośliwość :( Jeszcze podam wątek Frytki/Neli, bo chyba nie wklejałam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176421-Nela-cud-natury-DT[/url]
  16. Kochany pysio. Żeby się dobry domek teraz znalazł
  17. [quote name='Dogo07'][B]Czyli psiak (i) byłyby we Wrocławiu 17ego stycznia czyli w niedziele ok. godz. 20.[/B] A stamtąd jeszcze jest kawałek do ZuziM/ Chyba to nie wypali :(. Tutaj Zuzia się musi wypowiedzieć.[/QUOTE] Chyba 15-go w piątek, nie 17?
  18. O butach zapomniałam :shake: za dużo się dzieje ostatnio Świetne zdjęcia
  19. [quote name='mshume']Wezcie tez pod uwagę,że piesek pewnie przyzwyczajony,ze sam za dlugo w domu nie zostawał (był u starszej osoby), jeśli ta Pani mieszka sama,zeby nie bylo problemu :( Nie dawałabym jej też do starszej osoby, to młoda sunieczka i nie powinno być ryzyka powtórki jej smutnego losu.[/QUOTE] To prawda.. A jeszcze z tą sterylką - zróbcie jej badania przed, żeby się nie okazało że mogła coś złapać w schronisku albo ze jest osłabiona :( Jak tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177127-Sunia-W-typie-Bolonczyka-w-DT-zachorowala-na-parwo-prosimy-o-pomoc[/URL]
  20. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Hej, czekajcie, po kolei :) LILUtosi , ty proponujesz dt na dluzszy czas, jak nasza nowa dogomaniaczka, czy na czas posterylkowy? gdyby byl dt na miejscu to nie trzebaby jej targac taki kawal. Niech ona bedzie juz bezpieczna w cieplym.[/QUOTE] Tak byłoby najlepiej gdyby ktoś na miejscu ją jak najszybciej zabrał na dt
  21. Nie ma nikogo kto by wyciągnął Bugiego ze schronu i podwiózł państwu. Pomóżcie. Ewa jedzie chyba właśnie do Warszawy, ściągnę tu Madallenę, będą się dzisiaj widzieć
  22. Chyba musi być zgodność krwi, zapytam Alicji, ostatnio Bibi miała być dawcą dla braciszka i chyba nie było zgodności
  23. Śliczne banerki robi Mantis, zamówię http://www.dogomania.pl/threads/176906-Bannerkowo-Dla-KudA-aczy-w-potrzebie-Do-31-I
×
×
  • Create New...