Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. To nie mozna jej było zrobić sterylki przed wydaniem? :roll:
  2. Ja byłam dziś na wizycie przedadopcyjnej w domku dla Neli, naprawdę swietny. Mówiłam pani o sterylce ze w Tomaszowie, ale zobaczcie na pogodę :shake: Zapytaj kierownika czy państwo mogą zrobić sterylkę koło siebie, mają dobrą klinikę i całą dokumentację medyczną z wykonanego zabiegu podesłać do schroniska? Tak będzie najlepiej i dla państwa i dla psinki - po co ja wlec taki kawał.
  3. [quote name='Dogo07']Jakie Jeziorko ? Skoro jest taka trudna sytuacja z Lenem to może trzeba mu wątek założyć gdyby trzeba było funduszy na dt/hotelik. Bo same nie damy rady.[/QUOTE] Deklaracje na niego są po Lence, część osób przekazała na Lena/Wojtusia
  4. Szkoda, niby pada, ale dziewczyny pojechały mimo wszystko po psiaki, szkoda ze pani nie.
  5. On może być przestraszony ale niekoniecznie agresywny. Sprawdzaj jutro.
  6. [quote name='zerduszko']Fifusia już widziałam i ;( A Oczko, to nie sznup?[/QUOTE] No właśnie :-( Wydaje mi się że PON. Malawaszka musi się przyjrzeć
  7. Zerduszko, dla Ciebie pudel Fifuś: http://www.dogomania.pl/threads/137386-10-letni-pudelek-Oddali-mnie-by-adoptowaAE-mA-odszego-ZNA-W-SZUKA-DOMU-Pilnie-DT
  8. Mam pytanie - czy Czekoladka jeszcze jest? [url]http://img42.imageshack.us/img42/2276/czekoladkap.jpg[/url] I kudłacz welsh corgi? [url]http://images47.fotosik.pl/232/3761098f9cdb68a6med.jpg[/url]
  9. [quote name='zerduszko']Ale to nie jest pudelek, tak na moje oko.[/QUOTE] Tak, pisałam już że to jest PON :)
  10. [quote name='magdola']Nie ma informacji żadnych o niej? Skąd ona jest?[/QUOTE] Z okolic Warszawy. Jest szansa na dt dla niej, jutro się okaże.. Jest łagodna i przyjazna, trafiła do schroniska z dwoma maluchami :( Jeszcze nie wiemy czy jeszcze karmi, wszystko się okaże w weekend. Na pewno bardzo tęskni za człowiekiem
  11. [quote name='magdola']Dawać mi tu zdjęcia tej suni....:) Są jakieś inne? Jakieś informacje o niej? Jakiekolwiek.... Rozumiem, że ona na tym drugim zdjęciu jest?[/QUOTE] Tak, to ta sama. Nie ma innych zdjęć. Wykasuj zdjęcia z cytatu
  12. [quote name='zerduszko']Leni - dostałas zdjecia tego pudelka z Krakowa? Tak, jest już na liście kudłaczy: 146. Oczko - Kraków
  13. Schronisko w Hajnówce, kudłaczek znaleziony przy przedszkolu
  14. Dwie kudłatki :) Fajnie :)
  15. [quote name='malawaszka']to ile ona waży??[/QUOTE] tyle co hipopotam :evil_lol:
  16. Madallena, chyba tylko w hoteliku :( nie wiem czy są miejsca u Megii?
  17. Grzebiąc po starych wątkach przypomniało mi się od kiedy zaczęła się ta cała przygoda z kudłaczami. Moja miłość do kudłaczy zaczęła się od Kamy.. http://www.dogomania.pl/threads/137227-PrzeraA-ona-pogryziona-KAMA-w-typie-PONa-Ogonek-amputowany-KAMA-W-SWOIM-DOMU
  18. [quote name='beka']W sochaczewie działa luka1 i Ziutka. CZy Wojtuś z Głowna jest już na kudłaczach??[/QUOTE] Tak, Wojtuś (Len) jest już na liście
  19. To jest najmilsza wiadomość dnia. Biedaczek się nareszcie doczekał. Dzięki Tola :loveu: Wymierzcie go proszę dokładnie to zamówimy kubraczek edit: wymiary do kubraczka: długość, obwód klatki piersiowej, itd.
  20. Przekopiowuję z wątku kudłaczy, czy Dziekanowi nadałby się kubraczek? [quote name='zuzia_kuzik']to niech mi ktos napisze wymiary tego psiaka na pw .. w przyszlym tygodniu juz by mial welnaine ubrankoi :)[/QUOTE]
  21. Mój cudny Fokusik, dzięki dziewczyny :loveu:
  22. [quote name='zuzia_kuzik']tylko szybciutko podaj wymiary zwlaszcza klatka piersiowa itsd :) Zuziu, może temu psiaczkowi by się przydał kubrak: http://www.dogomania.pl/threads/177040-KOSZALIN-jamnik-DZIEKAN-Czyli-sprzedajemy-psy-na-metry-SzorstkowA-os*****
  23. Mikrosunię wrzuć na szorstkowłose w potrzebie, tu tylko kudłacze Wśród kudłaczy w największej potrzebie są teraz Tomek który waży jak piórko i marznie straszliwie i Kudłata znaleziona w studni - też malizna Szukamy im DT NA CITO
×
×
  • Create New...