Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Rudziaku, musimy Cię w końcu wyadoptować....
  2. [quote name='Jaaga']Rozmawiałysmy z Anią wczoraj. Skoro suczka ma się dobrze i zapomniała o dzieciach, to dobrze. Spanikowałam, bo na początku była mowa o kilku dniach tymczasu. Ja tez nie jestem deklarowiczką sterylkową, więc chyba i tak trzeba poczekać na zabieg na miejscu. Aniu, transportem nie przejmuj się. Oczywiście Andrzej pojedzie, jak będzie potrzeba. Może znalazłby się tu ktoś, kto mógłby sunię poogłaszać? Ania postara się jej zrobić zdjęcia, gdzie nie będzie widać chudości i możnaby już jej szukać DS. Może akurat komuś wpadnie w oko i z dotychczasowego DT pojedzie po zabiegu do swojego domu? Ania ciągle jest w pracy, więc nie da rady jej ogłaszać. Ja zupełnie z tym sobie nie radzę.[/QUOTE] Mogę poogłaszać sunię jak będą zdjęcia ;)
  3. Jejku, urocze są. To co, zbieramy na jakiś hotel? I żeby potem je ew. zoperować?
  4. [quote name='ewu']Kuki sam grzecznie został dzisiaj na próbę w domu:) Egzamin zdał celująco:) Nie brudzi ,jest uroczy:)[/QUOTE] Jejku, cudownie :)
  5. [quote name='ewu']Ja jutro powinnam jechać po Ikarka, czekam na decyzje. Jak tam będę to uzgodnię z Klaudią co z sunią.[/QUOTE] Ok :) Lobaria, dzięki! :) To zrobię suni ;)
  6. A to tak z pola? :)
  7. Rudasek chyba też oko przymykał jak widział jak nasi grają w drugiej połowie....
  8. :) Mozart, tylko nie zasiedź się w hoteliku.
  9. [quote name='Cudak']Wzięłam dziś suńki na krótki spacer. Krótki, bo obie mają problemy z chodzeniem na smyczy....[/QUOTE] :) Dziewczynki, trzeba ruszyć z ogłoszeniami dla Was. Jakie dawać namiary w ogłoszeniach? Możecie powiedzieć coś o ich charakterze?
  10. Rozumiemy malagos..... cholewcia, muszę nauczyć się robić wydarzenie na fb - Lobaria, pomożesZ? Możesz napisać jakąś instrukcję? :)
  11. Właśnie, gdzie jedzie Ikarek?
  12. [B]ewu, Klaudus__[/B], a jutro będziecie coś działaś?
×
×
  • Create New...