Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. ewexoxo, to jeszcze pogadajcie z michelle04 w sprawie przekazania Kukiego we Wrocławiu - podałam Ci nr na Pw :)
  2. No dokładnie, choć kleszcze też mogą dać popalić.
  3. No a co z tym miejscem od ewu - nie mamy wciąz decyzji - ?
  4. No to znowu jesteśmy w punkcie wyjścia :(
  5. Właściciel to chyba za miłe określenie dla tego pana.....
  6. Możemy zawsze szukać np. bdt za zwrot karmy i weta.
  7. [quote name='mparsley'][B]Lara[/B] właściwie to Baryłeczka zostaje u nas na zawsze. Taką podjęliśmy decyzję, jest już u nas długo, schudła, pokochaliśmy ją i nie ma rady:lol: Pozdrawiam wszystkich;)[/QUOTE] O ludzie, co za wiadomość!!!!!!! :)))))))))))))))))) No to gratuluję i życzę szczęścia Baryłeczce :D :D :D
  8. W ten upał pewnie uciekł do cienia....
  9. [quote name='brazowa1']znam taka osobe,ma 7 bokserów i ogródek jak krajobraz ksiezycowy[/QUOTE] Hihihih, chciałabym to zobaczyć :diabloti:
  10. Cudownie, działacie niesamowicie kochane, Lobaria: :cool2::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::B-fly:
  11. Wow, super, gratuluję!!!! :)))))))))))))))
  12. Ale cudownie!!! TO Bisia jedzie po nowe życie!!!! :)))))))))))))))))
  13. [quote name='agumka'][B]__Lara[/B] musimy obmyślić inne imionka... [/QUOTE] O ludzie :o będzie ciężko :cool3:
  14. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Ten zastrzyk rzeczywiście jest konieczny, wierzę, że się uda.
  15. Ja jestem usmażona, bo jeździłam dziś za autem, mam dość po ponad 5 godzinach na słońcu....
  16. Taka kruszynka z niej, dobrze, że już poza schronem :)
  17. Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/250189981763046/
  18. Ludzie, jaka chudzina :((((((((((((((( co robić :(
  19. Ciotki, michelle04 wraca z Warszawy w poniedziałek i odbierze łobuza we Wrocławiu :) Czekam na nr telefonu michelle04 żeby przekazać ewexexo.
  20. [quote name='Lobaria']Rozmawiałam dzisiaj z Pania, która chciała wziąć Wilczka. SAMA ZADZWONIŁA:) Jest w trakcie rehabilitacji, dodatkowo ma 4 małe kocieta, ktorym musi znaleźć domki. Powiedziała, że wśród znajomych szuka dt do czasu, aż będzie mogła wziąć Wilczka, tak za 1,5 -2 mies.[/QUOTE] Ooooooooooooooooo! Czyli co, szukamy kogoś na wizytę?
×
×
  • Create New...