[quote name='Lobaria']Rozmawiałam dzisiaj z Pania, która chciała wziąć Wilczka. SAMA ZADZWONIŁA:)
Jest w trakcie rehabilitacji, dodatkowo ma 4 małe kocieta, ktorym musi znaleźć domki.
Powiedziała, że wśród znajomych szuka dt do czasu, aż będzie mogła wziąć Wilczka, tak za 1,5 -2 mies.[/QUOTE]
Ooooooooooooooooo! Czyli co, szukamy kogoś na wizytę?